Nieco zo mna taha energiu

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

more
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Okt 21, 2012 0:19

Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa more »

Mam take sny ze vzdy ked spim napr v obyvacke tak ten sen sa odohrava v obyvacke ked zaspim niekde inde tak sa odohrava tam.. No a ten sen je o tom ze sa citim paralyzovany nemozem sa hybat a iba vidim ako nejaka bytost alebo co to je take obrysy len vidim a vysava mi z ust energiu alebo co nechapem.. co to moze znamenat, sniva sa mi to dost casto.. Je to nieco podobne ako ked som bol maly a vzdy sa mi snivalo ze sa zjavil taky cierny tien napr v okne a zacalo ma to tahat k oknu a ja som nemohol utekat prec :( strasny pocit
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Spánková paralýza.. podľa mňa jednoznačne. Je to bežné, aj na fóre je o tom čo to napísané.
To nepríjemné je spojené so strachom z toho stavu. Keď si ho človek uvedomí a pochopí, že sa nemá prečo báť, pretože tiene sú len zhutnením strachu z nemohúcnosti v tom stave, tak to pominie. Alebo spávať na boku niekedy stačí... trochu viac si o tom prečítaj.
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa Forte »

určite to bude spánková paralýza :) možno sa ti to iba zdá že je to sen,lebo je to hranica medzi bdením a spánkom,takže preto sú tie halucinácie..
Každopádne sa toho neboj,keby ja mám paralýzu stále tak mám z toho radosť,lebo s ňou sa také veci dajú robiť a toľko zaujímavých :)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa madagaskar »

presne, je to spánková paralýza, kedy si v stave tranzu a vtedy si veľmi vnímavý a často sa tvoje emócie zhmotňujú. Čiže ak máš z toho stavu strach, že ti niečo ublíži alebo je niekto pri tebe, tak sa to väčšinou aj stane. Stačí si len povedať, že je to v pohode a zbaviť sa strachu. Mne keď sa toto stane proste si pomslím, že na to nemám náladu, alebo sa tej postave zasmejem, alebo pozdravím, ja neviem to je fuk. Aj tak je to len výplod tvojej fantázie a ak sa jej nebudeš báť tak ti nemôže nijako ublížiť, čo by vlastne nemala ani ak sa jej báť budeš, len ťa vystraší :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

madagaskar napísal:Aj tak je to len výplod tvojej fantázie a ak sa jej nebudeš báť tak ti nemôže nijako ublížiť, čo by vlastne nemala ani ak sa jej báť budeš, len ťa vystraší :)
Chlapci a dievčatá, nechcem strašiť, ale ste si naozaj istí, že je to len výplod fantázie? :wink: :mrgreen:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

WW6: Nooo, veci sa môžu mať rôzne :) Ale myslím si, že iné varianty by malo zmysel zvažovať, až zlyhá dlhodobá snaha o prekonanie psychiky, keďže väčšinou ide o o ňu ;)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa madagaskar »

WhiteWolfSix napísal:
madagaskar napísal:Aj tak je to len výplod tvojej fantázie a ak sa jej nebudeš báť tak ti nemôže nijako ublížiť, čo by vlastne nemala ani ak sa jej báť budeš, len ťa vystraší :)
Chlapci a dievčatá, nechcem strašiť, ale ste si naozaj istí, že je to len výplod fantázie? :wink: :mrgreen:
nie som si tým istý, ale nechcel som v ňom/nej vytvárať ďalšie zbytočné obavy a následne bloky, ktoré mu/jej v konečnom dôsledku ublížia viac ako moja polopravda
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Navyše prekonanie strachu, práca s psychikou je zaručene krok a nie zanedbateľný... nech to je čokoľvek
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

TheDreamingDead: Nemyslím si, že toto je metóda prekonávania psychiky. Skôr je to klamanie seba a potláčanie strachu do podvedomia tým, že si poviem, že to nie je pravda. Toto robí väčšina rodičov, keď im malé dieťa začne spontánne rozprávať o svojich mimotelových zážitkoch a buď si istá, že u 90% to vedie práve k zablokovaniu prirodzeného opúšťania tela v neskoršom veku.

madagaskar: Ak nevieš niekomu poradiť, lebo nevieš čo s danou situáciou spraviť, radšej neklam a nepodsúvaj polopravdy, aj keď to môže dočasne pomôcť. V konečnom dôsledku robíš danému človeku medvediu službu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
more
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Okt 21, 2012 0:19

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa more »

WW6: co by to mohlo byt?

a ehm neviem ci to je paralyza ale je to taky podobny pocit jak ked som sa pokusal o AC a uz som mal tie vibracie uplne ze som dostaval az flash.. tak toto je podobne docela tomu a vtom sne som cely taky strpnuty ked to na mna dojde ten pocit,, takze to asi bude paralyza :D..a myslim si ze to je urcite sen pretoze sa chcem zobudit a po chvili sa zobudim
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nieco zo mna taha energiu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

more napísal:WW6: co by to mohlo byt?
Mohla to byť nejaká bytosť, ale to sa dostávame do roviny špekulácií. Za výplod fantázie by som to rozhodne nepovažoval.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď