Kliatba

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

KingDiamond3
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Nov 22, 2013 7:50

Kliatba

Príspevok od používateľa KingDiamond3 »

Ahojte.
Pred nedavnom som bol u liecitelky a nasla mi kliatbu, ktoru na mna pred nedavnom uvalil nieaky muz z mojho okolia. Vraj nie je to clen rodiny.
Samozrejme chcel som vediet kto to bol a preco ten zloprajnik na mna uvalil kliatbu. Tak som sa vcera poriadne uvolnil a poziadal svojho sprievodcu o pomoc pri identifikacii toho muza. Pred zaspanim som mal tip kto by to tak mohlo byt, ale prisnil sa mi sen a bol som sokovany. Zjavil sa mi v nom jeden muz s ktorym som nebol v kontakte uz velmi dlho a mam s nim iba formalny vztah tak ze sa pozdravime, ale to je asi tak vsetko.
V tom sne vzal noz a vrazil mi ho priamo do krku. Nebol to LD, ani OBE, nemal som aku kolvek kontrolu nad tym snom. Snivalo sa mi aj cosi ine, ale to si pamatam iba zahmlene, no ten moment ked som ho zbadal a vrazil mi noz do krku si pamatam celkom jasne. Este niekolko krat sa mi vyjavilo jeho meno.
Aky je Vas nazor, moze sen naozaj pravdivo vypovedat o tom kto na mna uvalil kliatbu?
Dakujem vopred za Vase nazory ohladom tohoto sna.

Prajem vsetkym nadherny jesenny den :D
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Kliatba

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Osobne ľudom, ktorým pomáham s kliatbami, radím, aby nepátrali po tom, kto na nich kliatbu uvalil. Ja viem, že je väčšina ľudí zvedavá a majú pocit, že si na daného človeka budú dávať väčší pozor a tým sa vyhnú problémom, no v skutočnosti im táto informácia neprinesie nič dobré, iba strach. Kliatbu väčšinou (cca 90 - 95%) uvalí človek nevedomky v návale momentálnej zlosti a hnevu. Tento hnev či zlosť môžu byť situačné a nemusia sa voči danej osobe vôbec opakovať. Informácia o tom, kto nás takýmto spôsobom preklial, nám vzťah s daným človekom zväčša veľmi skomplikuje. To môže v konečnom dôsledku viesť k ďalšiemu útoku.

To, čo som Ti sem napísal platí všeobecne. Môj osobný názor je ten, že Ti človek, ktorého sotva poznáš nemal prečo ublížiť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
KingDiamond3
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Nov 22, 2013 7:50

Re: Kliatba

Príspevok od používateľa KingDiamond3 »

WhiteWolfSix: vdaka za odpoved. Ano mas pravdu, bol som zvedavy kto na mna mohol uvalit kliatbu a preco. Nemam konflikty s ludmi a zaujimalo ma, co bolo dovodom. Je naozaj lepsie nepatrat, pri dnesnej frustracii okolia sa ani necudujem, ze je to tak negativne vyladene. Liecitelka naznacila, ze mohlo ist aj o zavist a dany clovek nevedomky vyslal negativnu energiu.
Nevadi, odpustil som neznamemu a v duchu mu poprial nech sa dari :)
timea
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Okt 17, 2014 14:21

Re: Kliatba

Príspevok od používateľa timea »

Z mojich (aj osobných) skúseností uvalenie kliatby môže pochádzať aj z minulých životov, čiže sú karmického charakteru. A keďže je nejaký karmický dlh, musí sa s ním "na našej ceste hore" pracovať. Teda sa nám dostávajú do života ľudia, s ktorými treba niečo riešiť - lebo "žiadne stretnutie nie je náhodné". Teda v správnom čase (keď je človek pripravený na to, aby to zvládol) stretáva "problém", ktorý si zaumienil v tomto živote vyriešiť (pretože predtým, v minulých životoch na to nebol pripravený, alebo ho nedokázal vyriešiť a teraz prišla ďalšia šanca napraviť to ). Je super, že pracuješ so svojim sprievodcom, ktorý Ti dáva jasné odpovede. Ja dostávam odpovede prostredníctvom jasnovideckých snov, ktoré sa mi plnia cca. väčšinou do 3 mesiacov. No ale aby som sa držala témy :wink: , mne tiež vo sne prišlo "varovanie" pred "podrazom" a bolo to pravdivé. Bolo to ako prekročenie "hranice" a odvtedy (za posledné 4 roky) som mala stovky snov, ktoré sa mi splnili, či už pozitívne alebo negatívne - v každom prípade to pre mňa bola pomoc, ktorú si veľmi vážim.
Ale súhlasím s WhiteWolfSix ohľadom pátrania po tých, ktorí na nás uvalili kliatbu, resp. nie je príjemné (a je potrebná veľká sila na to) zistiť druhú stranu konfliktu a rozchodiť to - či už pri kliatbe alebo aj v karme. Iste máš aj Ty rôzne pocity pri rôznych ľuďoch aj na prvom stretnutí - či už odpor alebo sympatie. Duša si pamätá :D ...
Napísať odpoveď