Medzi spánok/podvedomie

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa tom12za »

Neviem či sa to už niekomu stalo ale zopár krát sa mi stalo ked som moc unavený napr. vecer alebo aj cez deň idem si lahnúť ale dostanem sa nie do spánku alebo skôr do nejakej hladiny medzispánku. Oči mám zavreté spím ale ja viem že spím a neni to sen vidím len cierno niekeky aj male predmety ako naposledny som videl luster zhasnuty ktory osvecovali reflektory z auta pocujem pískanie uší a do toho nejaky neznámy opakujuci buchot. v hlave mám určitý tlak a casto sa mi krúti hlava. ruky ani nohy nemozem pohnuť to vysvetluje šedá kôra ktora už je v režime spánku. celé telo akoby spalo ale casť mozgu ktora ovlada len myslienky je hore, mozem rozmyslat co som robil cez den co budem robit zajtra proste ako ked som bol hore ale ostatna casť mozgu už spí. Chcem zaspať snažim sa rozmýšlať nad vecami aby som si privodil sen ale nejde to a zobudiť sa dá len silnou myslienkou a sústredením pohnúť rukou a tým ako sa snažím tak ju fakt pohnem a prebudím šedu kvôru preberem sa stoho. Raz sa mi aj stalo že som sa díval na telku pustil som si dvd. Unavený som si lahol a dostal som sa zas do hladiny medzispánku. Spal som ale vnímal som vsetko naokolo ako som písal vyssie dokonca aj dialogy z Tv. zapamatal som si nejake vety z filmu. Zase sustredením na to ze musím zdvihnut ruku som sa horko ťažko ale prebudil. pretocil som si film a presne to iste rozpravali co som predtým pocul pocas tzv. hladiny medzispánku. Neviem si to vysvetliť ale Luciidny sen to neni aj to mávam casto ale ked to zistim vzdy sa zobudím lebo celý stastný zacnem vyzliekat vsetko naookolo a kym prvú vyzleciem už sa prebudím :grin: :grin: Stalo sa to už niekomu ci som len ja nejaký iný ? :D
tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Re: Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa tom12za »

ešte som sa niekde dočítal o niečom ako je Fáza ale ci to je pravda skor tomu neverím ako verím
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa reincarnate »

spánková paralýza v bdelom stave
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa reincarnate »

prípadne Focus 10 spiace telo / bdelá myseľ , nemusí sa dostaviť paralýza ale môže , sprevádzajú ju zvukové alebo vizuálne halucinácie , miešané s vnímaním z bdelého stavu takže film alebo hluk okolia
tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Re: Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa tom12za »

Ďakujem za vysvetlenie :) Ešte sa chcem spýtať dá sa prejsť s tohto stavu do LD alebo astrálneho cestovania ? skusal som LD ale nepodarilo sa mi to nikdy
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Medzi spánok/podvedomie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Dá sa :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď