duch

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Lotos
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Nov 20, 2016 14:51

duch

Príspevok od používateľa Lotos »

Mozte mi povedat co sa stalo?Takze rano ked som spala som sa zobudila na sen teda bolo to zive niekto mi dychal hlucne na krk a potom sa don zahryzol.otrasne som sa zobudila ale sralo sa nieco zvlastne uz som mala oci otvorene a vnimala som a zas so pocula to dychanie v mojej posteli ale to uz som bola zobudena vsetko to bolo zive od spanku tohto sna az po zobudenie dost ma to vystrasilo kedze po zobudeni som to vedome vnimala to cudzie dychanie mozte mi to vysvetlit?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: duch

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Mohol to byť duch.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: duch

Príspevok od používateľa reincarnate »

alebo hypnopompické halucinácie :) stáva sa mi to podobne dokonca minule som sa prebudil z lucidného snu , fyzicky som bol už hore mal som otvorené oči a videl som fyzicky moju izbu ale cez fyzický obraz som vnímal ešte aj obraz lucidného snu a do toho som sa ešte začal aj astrálne točiť v posteli a počul som aj zvuky z lucidného snu aj z fyzickej reality

ale bežne sa mi stávajú len zvuky ale nie desive ale že počujem hudbu ako keby som mal na ušiach sluchátka , je to celkom bežné a hlavne ak máš desivý sen a vedomie nabehne dosť rýchlo tak tam ešte môžu byť po prebudení dozvuky nefyzických zmyslov

to samozrejme nevylučuje že tam pôsobil duch už v sne
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: duch

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hehe, je to podarené, ako zážitky vnímania snovej reality označuješ za halucinácie. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

duch

Príspevok od používateľa reincarnate »

tak je to vedecké označenie niekto si na to potrpí tak som chcel vyhovieť každému :)
Napísať odpoveď