Malinová Polievka

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

RemyZet
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: St Júl 04, 2012 15:16

Malinová Polievka

Príspevokod užívateľa RemyZet » So Júl 08, 2017 22:36

MÔJ SEN 26.-27. MAJ
- budem tento sen citovať - teda kopírovať tak, ako som ho napísal mojej bývalej budúcej láske :-/ nakoľko išlo o deň bezprostredne po noci i s vlastným vysvetlením toho snu - teraz by som ho určite lepšie a podrobnejšie nenapísal tak nechávam originál... zaujímal by ma váš názor :) Ďakujem

"....sa mi snivalo ze som isiel do nejakej reštaurácie a mal som taky elegantný červeno čierny kabát, ale kamošovi bola zima, tak som mu ho požičal, v tej restike boli hrozne daleko od seba panske a damske wc.... Asi aj 3 miestnosti od seba. Sadli sme si k stolu a čašnícka mi priniesla malinovu polievku, ktorú som si objednal. (hoci si to nepamatam, neprišlo mi to divné). Polievku som uplne rýchlo zjedol lebo som bol strasne hladný a smädný. Ako druhy chod som si objednal nejaké kuracie mäsko so zemiakmi a šalát v sladkokyslom náleve. Priniesla mi šalát a z neho som ten sladkokyslý nálev hned vypil lebo som bol velmi smädný. Ked to čašnícka videla, polozila mi na stôl dva taniere na jednom bolo trosku maska a na druhom trosku na male kocky nakrajanych zemiakov, a spýtala sa ma: "neobjednali ste si náhodou malinovu polievku aby vám trochu naplnila žalúdok a nepocitovali taky hlad?" Potom som sa zobudil ale teraz dávam na pocity a rozmyslam nad metaforami v tom sne a slovami čašnícky... Co mi vlastne cely ten sen chcel povedať "
moje pocity zo sna - stále som písal tej dievčine...
Červený kabát -veci / ludia co mam rád mi do života prídu a odídu aby splnili ucel na ktorý boli vyrobené / poslaní.
Malinova polievka - to si ty. Pochopis nižšie.....
sladkokysly nalev je vztah. Ktorého sa neviem nabažiť dlho -om žiadny nemal, a som po nom hrozne smädný.
casnicka je vesmír, ktorý Mi pripomína moje caste prosby v modlitbách.... V nich sa takmer kazdy večer donedávna objavovala fráza: "prosím, prines mi do života niekoho, s kym sa nebudem cítiť sam. Aj ked ma ta osoba opusti, budem skutocne volny, neviazany na minulost a na nebudem sa trápiť tým co mohlo byt keby....". A tak mi vesmír priniesol malinovu polievku. Priniesol mi teba, aby si ukludnila moje túžby po vztahu a následne odiša s iným... Aby si naplnila môj žalúdok....
•Predpokladám ze masko a zemiaky predstavujú moju vztahovu budúcnosť a to mi nahana strach pretože tie taniere boli naozaj viac prázdne ako plné..... Aspoň tak si teraz za pochodu ako ti toto pisem vysvetľujem ten sen ja"

Návrat na "Vaše sny"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní