Malinová Polievka

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

RemyZet
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St Júl 04, 2012 15:16

Malinová Polievka

Príspevok od používateľa RemyZet »

MÔJ SEN 26.-27. MAJ
- budem tento sen citovať - teda kopírovať tak, ako som ho napísal mojej bývalej budúcej láske :-/ nakoľko išlo o deň bezprostredne po noci i s vlastným vysvetlením toho snu - teraz by som ho určite lepšie a podrobnejšie nenapísal tak nechávam originál... zaujímal by ma váš názor :) Ďakujem

"....sa mi snivalo ze som isiel do nejakej reštaurácie a mal som taky elegantný červeno čierny kabát, ale kamošovi bola zima, tak som mu ho požičal, v tej restike boli hrozne daleko od seba panske a damske wc.... Asi aj 3 miestnosti od seba. Sadli sme si k stolu a čašnícka mi priniesla malinovu polievku, ktorú som si objednal. (hoci si to nepamatam, neprišlo mi to divné). Polievku som uplne rýchlo zjedol lebo som bol strasne hladný a smädný. Ako druhy chod som si objednal nejaké kuracie mäsko so zemiakmi a šalát v sladkokyslom náleve. Priniesla mi šalát a z neho som ten sladkokyslý nálev hned vypil lebo som bol velmi smädný. Ked to čašnícka videla, polozila mi na stôl dva taniere na jednom bolo trosku maska a na druhom trosku na male kocky nakrajanych zemiakov, a spýtala sa ma: "neobjednali ste si náhodou malinovu polievku aby vám trochu naplnila žalúdok a nepocitovali taky hlad?" Potom som sa zobudil ale teraz dávam na pocity a rozmyslam nad metaforami v tom sne a slovami čašnícky... Co mi vlastne cely ten sen chcel povedať "
moje pocity zo sna - stále som písal tej dievčine...
Červený kabát -veci / ludia co mam rád mi do života prídu a odídu aby splnili ucel na ktorý boli vyrobené / poslaní.
Malinova polievka - to si ty. Pochopis nižšie.....
sladkokysly nalev je vztah. Ktorého sa neviem nabažiť dlho -om žiadny nemal, a som po nom hrozne smädný.
casnicka je vesmír, ktorý Mi pripomína moje caste prosby v modlitbách.... V nich sa takmer kazdy večer donedávna objavovala fráza: "prosím, prines mi do života niekoho, s kym sa nebudem cítiť sam. Aj ked ma ta osoba opusti, budem skutocne volny, neviazany na minulost a na nebudem sa trápiť tým co mohlo byt keby....". A tak mi vesmír priniesol malinovu polievku. Priniesol mi teba, aby si ukludnila moje túžby po vztahu a následne odiša s iným... Aby si naplnila môj žalúdok....
•Predpokladám ze masko a zemiaky predstavujú moju vztahovu budúcnosť a to mi nahana strach pretože tie taniere boli naozaj viac prázdne ako plné..... Aspoň tak si teraz za pochodu ako ti toto pisem vysvetľujem ten sen ja"
Napísať odpoveď