"sny pred snami"

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: "sny pred snami"

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

zášklby tela sú náhle a prudké uvoľnenia svalového tonusu... je to vcelku normálne aj keď nie najpríjemnejšie a asi to čas občas zažíva každý z nás
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: "sny pred snami"

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Len v prípade sna hneď na začiatku spánku. V neskoršej časti noci sa už tieto zášklby tela normálne nevyskytujú.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Avalong
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 15:20
Bydlisko: Teple miesto pod dekou
Kontaktovať používateľa:

Re: "sny pred snami"

Príspevok od používateľa Avalong »

V knihe Škola ezoteriky som cosi o tomto jave cital. Spomina sa tam ze to miknutie alebo skubnutie (ako to pomenovali v knihe) nastava vtedy ked sa astralne telo oddeli od fyzickeho. V case spanku a hlavne na zaciatku spanku ked sa nam zacianju snivat sny. Je to sprevadzane myslienkou ktoru si potom pamatame ako sen. Myslienka-sen je vacsinov nieco ako pad alebo nieco pri com sa telo aj v reale mikne.
Ale stava sa to niekedy aj pocas noci ked sa astralne telo vracia prilis rychlo co vyvola miknutie.

Mne sa to uz v poslednom case stava len velmi malo.Neveim ci som si to prestal vsimat alebo uz ma prestalo trhat... ;)
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

V3iL_0v_S3cr3cY - ..no, tak ked mas 14r. mal by si si zmenit obrazok v profile :grin: :ok: :mrgreen:

Nie, ale k teme : Podla mna su to jednoducho nervove signaly a vnemi.
Telo je vo faze medzi spankom a realom a sem tam sa stane, ze clovek, ktory uz v tomto polospanku kope do lopty, mykne nohou...atd. V tedy nie je v plnej miere rozoznany stav tela, takze toto by som bral, ako 1, 2 nervovych impulzov zo 100, ktore preniknu dalej, ako by mali.
Ludia s epilepsiou maju pri zaspavani a pocas spanku tieto myknutia casto ... epilepsia = nervove ne-bloky ...cize mi to dava zmysel.

PS : Velmi sa mi paci ta myslienka, ze v spanku sa to nedeje, aby sme si neublizili :appl:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: "sny pred snami"

Príspevok od používateľa Bianka »

gia napísal:miknutia mam bezne, je to velmi zvlastne, niekdy sa mi zacne snivat, ze idem spadnut hoci len do otvorenej plztkej jamy, tak kopnem nohou a ine
no presne aj mne sa toto stáva často a nemám z toho dobrý pocit ale tak čo už...zaujímalo by ma či sa to dá nejako využiť v náš prospech :D
Napísať odpoveď