ATA-deník

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

15.01 2006 neděle
2LD , 3sny ,falešné probuzeni , vibrace
metoda:autosugesce,před spaním BWGEN-daydreamer /16-4-4/,WILD zbudil sem se še sem se napit a tak za 5 min sem šel znovu spat.

LD-mě sem luciditu ale nemohl sem nic ovládat nešla ani telekineze

LD2-od začátku snu sem měl luciditu,byl sem na náměstí v Litovli /vipadalo to tam dost podobně/.Na druhé straně náměstí sem uviděl někoho známého tak sem se tam šel podívat.Byla to kámoška myslím že Hanka/možná Verča/.Řekl sem ji že sme ve snu a jestli se nechce proletět.Napřed se ji moc nechtělo ale nakonec se ji přemluvil chytl sem ji za ruku a vznesli sme se do vzduchu.Sen byl dost nestabilni a dost ztmavnul.Proletěli sme se nad náměstim chtěl sem si zaletět na radnici ale byla nijak španě osvětlená byla tam dost tma.Přistáli sme a navrhl sem jí jestli to nechce zkusit sama.Řekl sem ji at skoči a letí a at se nebojí že kdybi padla tak ji chytnu.Ješte sem si pro jistotu vyzkoušel TK kdybych ji musel chytat.Kdalšimu litani už nedošlo prochazeli sme se po námestí a potkávali skupinky lidí…Viděl sem před sebou televizi a v ní nějakou scénu kámoška byla už na druhé straně v té scéně.Prošel sem obrazovkou a byl sem tam moc se nelišilo od mista okud sem přišel ale bylo mnohem reálnější.Byl dost silnej rozdíl změna jako z 2D-3D bylo tam mnohem vic detajlu vše bylo jasnějši ,cítil sem zimu a mírný vítr.Moc dlouho sem ta nezustal a prošel daší obrazovkou a pak ještě jednou ale v te sem se nějak zasek a nemoh sem ani jedním směrem…..

Falešné probuzeni-bylo tam pár nesrovnalosti postel byla z madraci a byla dost rozházená

VIBRACE-nevím kdy přesně se to stalo ale nejspíš při tom falešným probuzeni
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Hemi sync-voyage-poslouchal sem nahrávku a toulal sem se někde v představách a nudnou mnou cuklo bylo to silny cuknuti celího těla a zapomněl sem na co sem myslel


16.01.2006
LD a 4sny

Sen 1 –procházka jarním lesem fakt nádhera

Sen 2 –letěl sem z autem,tobogán.

Sen 3/ LD-byl sem v Praze nevím proč. Už se se chtěl vrátit ale ujel mi vlak tak sem hledal autobusové nádraží ale nemohl sem ho najit.Nasedl sem do tramvaje a dojel kamsi za město, na mírný kopec .V pozadí byly hory a pode mnou město..Byla tam nějaká podivná atrakce bylo to sjíždění na vozíku po kolejích docela sranda sedl sem na ten vozík ještě z jedním klukem a sjeli sme dolu…šel se pěšky do centra a hledal sem do autobusový nádraží přešel sem nějaký náměstí z podivnejma budovama, šel dolu po schodech myslel sem že je to nejaky metro.Nemoh sem se tam od sat dostat tunel vždy někde skončil dostal sem se do LD.Chtěl se se proletět tunelem ale šlo to nejk divně místo toho abych letěl tak sem se natáhl bylo to docela zajímavý, problém byl že to pusobylo trochu bolest .Pak sem zkoušel natáhnout ruku docela to šlo a furt ta bolest a čím víc sem ruku natáhl tím byla silnější.Letěl sem tunelem a hledal nějakou cestu ven nakonec sem proletěl nějakým oknem ale ucítil sem zas tu bolest a probudil se.

Docela by mě zajímalo čím je ta bolest způsobena už se mi to dřív stalo a blo to tím že sem letěl „proti větru“ a stačilo změnit směr a bylo to v pohodě ale změnit směr v tunelu nebylo možný.

19.01.2006
LD a 4 sny

LD-šel sem ulici a zkoušel sem teleport díval sem se na místo asi 20 m přede mnou a pokoušel sem se tam přenést .Bohužel to nešlo ale bylo to docela zajímavý měl sem pocit že sedím u počítače na na to místo kde se chci přenést je nějaká ikona a já na ni klikám myší.Po pár neuspěšných pokusech se se na to vykašlal sen začal trochu blednout tak sem se podíval na ruce ,docela to pomohlo.Rekl sem si že se trochu proletím letěl sem tak 2 metry nad ulicí pak sem přeletěl nějakou zídku a ocitl se n velkém prostranctvý nějaká louka a v poradí byli paneláky.Trochu sem se proletěl vzlétl sem tak do 200m a podíval se na město které bylo pode mnou.Slétl sem dole na louku a zkusil sem hodit fireball hodil sem jen malinkej.Potkal sem tam 4 kluky /znal sem je/Zkoušeli sne házet firebally a pak sme po sobě házeli koule vody byla to docela sranda.Naučil sem je štít a řekl jim at ho vyzkoušijou sám sem si ho taky udělal ale nevím jak moc se poved ale u jednoho toho kluka když sem po něm hodil tu kouli vody tak se odrazila od jeho fialového štítu.Pokračovali sme ve hře bylo to docela akční….

Sen-odehrával se na ostrově ještě z někým sme tam honily nějaký příšery z magickou moci jednu sme dostihly a mysleli že je to ta hlavni co má moc .Dostali jsme ji na vodu kde se nemohla tak bránit ale zjistili sme že to není tas pravá tak vme hledali dál.Procházeli sme ostrov a uviděli asi 200m před námi obrovskou opici jak se chystá kouzlit /ta ze hry balck and white/ Zautočil sem na opici házel sem na ni firebally střídavě oběma rukama.A pak sem na ni dokonce pustl déšt meteoritu.Těch deštu sem ještě pár poslal ale jejich okraj zasáhl nějakou stavbu vysoká věz nějkaej chram/asi chrám v black and white/

Sen-akční souboje-taky docela divnej sen přestřelky souboje podivné bytosti.třeba 4 ruká modrá bytost která čepovala v hospodě pivo.

Budu muset troch změnit sugesci na LD zatím je to OVLADAM SVE SNY a chce to přesnějš protože sny sice ovládám ale nemám luciditu


20.1 2006
Sny-dneska to byl fakt chaos ,sny na sebe trochu navazovali
-laboratoř,ohňostroj,vojáci,uspávací šipka-trefil mě nějakej voják spal sem 8 hodin,cirkus,
-letěl sem městem budoucnosti na nějakém vznášedle a sbíral body /nějaká hra/
-zrcadla vstup do jiné dimenze-nakonec sem je zničil aby se nedostaly do nesprávných rukou
-jízda na slonovi z kopce džunglí
-byli sme na skalní římse a sledovali dole vlky
-ve městě šel sem domu viděl sem rozbořený panelák někomu sem říkal že je tam špatný podloží a proto se propadl
-byl sem na nějaké planetě a někdo po mě chtěl at mu splním přáni chtěl nějakou kosmickou lod z 13 laserama ja něco že je to standartní přáni.Nakonec sem mu říkal že mu to nesplním že potřebuju kalkulačku tak sem zháněly kalkulačku obletěli sme 2 planety ale žádnou sme nenašli .Vydali sme se na zemi a z nějké firma ukradli kalkulačky.Letěl sem lodi a proti mně zautočilo asi 200 stíhaček .Souboj probýhal v mracích měl sem lod vypadala jak ze seriálu Futurama střílel sem předním modrým laserem.Delal sem ruzné manevry a lopingy ale nakonec sem uletěl bylo jich moc na zemi sem měl vyzvednout nějakého vědce vypadal dost podivně měl něco jako červený skafandr.

21.1 2006
falešny probuzeni
-mistnost kde bylo hodně bubnu nějakej sem si vybiral a pak sem na nej zkoušel hrát
-odpoledne sen bubnoval sem ale bez bubnu opravdu rásnej zvud a totálně reálnej dkonce bych řek reálnější než realita
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

23.01 2006
-vibrace-viděl sem jasný světelný bod asi vprostřed levé časti zorného pole a začas sem cítit vibrace.Nevím v jakém stavu to probíhalo ale nejspíš to byl sen ale kdo vý.
Sen-začal doma bylo ráno šel sem k oknu a podíval sem se ven byli na obloze byli nějaké podivné mraky kruhové obláčky zavolal sem kámoše a se de taky podívat
/asi u mě spal/.Sel sem pro dalekohled ale když sem se vrátil už tam nic nebylo.
Zavolal na ně tata at se du na něco podávat přešel sem byt na druhu stranu a podíval se z okna v obýváku ny obloze byly 2 slunce a a měsíc tam byl tyky dvojitě.Vzal sem dalekohled že si to pořádně prohlídnu ukaz se postupně měnil a v jednu chvíli tam slunce byli dokonce 3.Ani mi to nepřipadlo moc divný myslel sem si že je to nějakej halovej jev….Byli sme na staré zahrádce a díval sem se dalekohledem na oblohu na chvíli sem zahlídl planety.Druhé slunce zmizelo a místo něho se objevili duhové mraky.
A na nich pak ještě sitejší barevné skvrny neměl sem z toho dobrej pocit a řek sem ostatním že se musíme rychle někde schovat.Začal foukat teplý vítr a teplota se stála zvyšovala namočil sem si tričko a šel se schovat za sousedovu chatku.Můj modrý přívěsek zčervenal.Začalo být opravdu vedro a nad nás letěl nějaký podivný duhový mrak ze kterého se zpustilo k zemi tornádo,řekl sem všem at se pevně drží chatky ale odneslo nás to i sni.Naštěstí sme v pohodě přistály.Všude kolem byli tornády a lítali z nich elektrické výboje,zautočil sem na ne a házel po nich energetické koule to je ničilo…Byl sem naq vrcholku kopce bylo tam i pár tanku a nějaké děla drželi sme obranou linyji najenou sev dálce objevili 3 tornáda které se pak spojily v jedno velké…
Šel sem ulisi a likvidoval jakási male viry a obláčky z kterých lítali jiskry.Došel sem na konec cesty k nějaké skalní stene v ní byli pancéřové dveře ty se otevřeli a vyšli z ní 3 roboti a ze máme jit za nima,veš isme do tunelu ale ten se po chvil tak zužil že sme nemohlo projit řekli sme to robotu a tunel se rozšířil jako by se roztáhl.Došli jsme do velké haly a v ní stálo několik bytosti a sledovali nějakou projekci na velké obrazovce.
Pak už to začalo byt fakt zmateny.Něco o hvězdnejch válkách,že nějakým omylem roszpulyli zemi a neví jak to zpravit na projekci sem viděl zemi na 2 půlky.Všimli si kámoše a poznali ho z bitvy která prve probíhala nahoře.Postavili sme světelném meč ale nijak nefungoval ten paprsek z nej měl asi 3 cm.Pak něco že musíme zachránit zemi.Byl serm doma a stavěl nějakej přistroj ale nijak to nevyšlo a vyhodil sem pojistky
Telekinezi sem slepoval zemi zase dohromady ale nijak se nepovedlo a jakoby na jedné straně z ní něco vitíkalo.řikal sem si že už je pozdě na nápravu a že se musím vrátit v čase vše napravit,vydal sem se hledat stroj času.

Sen-mel sem supershopnosti a zachránil sem nějakou holku, pak se mě ptala jak sem to udělal že sem tam byl tak rychle…Sel sem pěšky a kámoši jeli na kole .Pak řekli že namaj čas a že už musí jet tak jeli.Rekl sem si že na ně udělám trochu haluz a přeletěl sem pole asi tak 20 cm nad terénem tak 100km/h aby mě neviděli vytvořil sem si kolo a vyjel před nimy.Pořád nemohli pochopit jak sem se tam vzal.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

29.01. 2006 neděle
LD-přechodem ze snu
Sen-jízda policejním autem po dálnici,nějaká honička ,vrtulník..
Šel sem po ulici a řek sem si že bych se mohl trochu proletět vyletěl sem asi tak 2 m a pak sem skočil na nějakou krabici a z ní na střechu.Uviděl sem jak nad ulici prolítá bilá holubice odrazil sem se od střechy a letěl napadlo mě že bych se mohl proměnit, začal sem se proměnovat v holubici ruce se mi měnily v býlá křídla a začal sem nimy mávat
Sen začal trochu ztrácet stabilitu a proměnu se mi nepovedlo dokončit přistál sem na zem a vrátil se do sve podoby.Nemohl sem si vzpomenout co sem to chtěl v LD dělat.
Nabral sem do hrsti rohu hliny a pak spojil ruce k sobe a sustředil se když sem dlaně otevřel byl tam žlutý drahokam.Sen začal blednout a ztrácet se ztrátil sem luciditu a pak to ještě chvili pokračovalo obyč snem někdo mi řýkal že kdybych se vic snažil tak se mi možná povede vyrobit i diamant.

31.1 2006 uterý 9:30-11
LD-zavázal sem si oči a šel sem si lehnout napřed sem ležel na zádech ale uvolnování šlo hodně pomalu pak sem lehl na břicho a dostal sem se do snu nevím jestli to byl přimej přestup nebo jestli sem mezi tím ztratil vědomy.
Jel sem autobusem na nádraží do Olomouce ale autobus místo toho aby zastavil tam kde má tak vjel do nádražní haly a tou projel ..sledoval sem ho na kole jel nejakou neznámou cestou.Dostal sem se do LD vykašlal sem se na autobus a projížděl sem se na kole,bylo to takovy polo LD věděl sem že je to jen sen ale nic sem nedelal docela se mi tam líbilo tak sem nic neovinoval a jen se projižděl na kole.Jel se po uzké silnici kolem byla louka a v dálce hory po nějaké době sem dojel na kraj lesa. Na luce sem uvidělů stádo koní a opodál pár lidí tem sem pak pomohl vytáhnout nějakej stromek ze země.Přejel sem na lesní cestu a vjel sem do lesa sem tam se sen trochu strácel tak sem použil třeni rukou a to ho stabilizovalo ,pak se mi to stalo znovu třele sem ruce a zavřel oči když sem je otevřel byla chvili tma a pak se sen vrátil skoro do normálu nastal jen jedna taková menši změna.Misto jehličnanu tam byli palmy a ty postupně přecházeli v norm jehličnatý les.Nezjimavější byl ten přechod stromy něco mezi jehličnanem a palmou.Pak sem se ještě chvili projížděl lesem.
Ješte sem zapomněl že mi tam hrála hudba,cítil semjak šlapu do pedálu,byl krásý letní den.
Potom byl ješte jeden kratší sen ale ten se mi nepovedlo dost stabilizovat jel sem autem po silnici a predliždel ostati auta u tohohle hrála rychlejší muzika,přece nebudu potichu.Auto sem viděl z perspektivy.

2.2 2006 čtvrtek 9:10 -10:20
3LD a několik falešnejch probuzení
Zkoušel sem metodu smyslové deprivace zvázel sem si oči a ucpal uši.Zrak byl omezenej dokonale ze sluchem to bylo horši ale aspon něco.od této chvíle sem věděl že cokoliv uvidim budou jen moje představy,sny,LD.. .Omezeni smyslu by taky mělo pomoct ve vizualizaci , mozek by mel snadnejš vytvářet obrazi,zvuky kvuli nedostatku vnějších podmětu.Napřed sem zkoušel uvolováni na zádech to bohužel nevišlo muslel sem na WC docela stranda hodit naslepo po bytě.Druhej pokus ležel sem na boku po nějaké době sem se dostal na okraj hypnagogickyho stavu.Mozek se mě pořád snažil obelstit.napřed na mě zkoušel že někdo přišel do pokoje,a pak několik falešnejch probuzeni.Naštesti sem z tim počital a nenechal se tak snadno napálit v jednom falešnym probuzeni sem šel k počálu a na stole leželi dva monitory jeden menši.Napřed mě napadla myšlenka že tam tata asi něco zkoušel ale tu sem hned zavrhnul že je to blbost a že je to určitě falešny probuzeni to me dostalo do LD bohužel bylo dost krátky.

Další falešný probuzeni to sem rozpoznal tak že jak sem ležel tak mi to trchu tlačilo na ucho a to sem cítil i při tom falešnym probuzeni takže mi došlo že moje tělo stále leži v posteli.Byl sem v koupelně napřed sem uvažoval že by to mohlo byt i OOBE ale nastal menši problem chtel sem projit stenou na chodbu ale místo toho abych prošel na chodbu sem se objevil spátky v koupelně zkusil sem to asi 3 x pak sem zkusil otáženi ale taky nic ,no aspon to trochu zlepšilo obraz.Sem se naštval a otevřel sem dveře a normálně vyšel z koupelny /tim padl nápad že by to bylo OOBE/.Sel sem do obyváku a chvili sem si tam poletoval a zkoušel procházet stěnami bohužel to pořád nešlo zkoušel sem to i stropem to bylo docela zajimavý místo toho abych nim proletěl tak sem se přilížil a viděl sem povrch jak pod lupu nerovnosti na oitce vypdsl jak velké kopce pak sem to přiložil ještě víc…Sel sem do pokoje a na balkon chtel sem projit derme ale zas to nešlo tak sem je otevřel bohužel mě tak nijak nenapadlo se podávat na postel jestli tam leží moje tělo.Chtěl sem zkočit z balkonu a trochu se proletět ale moc to nešlo najednou sem usilišel jak na mě někdo volá byla to mama která stála pod balkonem.Pak si ješte pamatuju nejaký velký černý mrak na obzoru.

Další LD ani nevím jak sem se do něho dostal z někym sem se bavil prošel sem zdi tentokrát už to višlo.Pak sem prošel tim kámošem a zkusil sem nim prostrčit kuku dost z toho nechápal.Dokonce sem tu ruku uvnitř neho nijak zhmotnil a něco sem cítil žeby orgány ale hned sem to vrátil abych mu nijak neubližil.Sen začal blednou pak ješte chvili pokračoval ale jen v mých představách
skoro žádný obraz.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

3.2 2006 LD

7.2 2006 uterý
LD a sny

LD
Objevil sem se ve městě na mírném kopci ze kterého se svažovalo dolu do města .Luciditu sem měl už od začátku tak sem se rozhodl že ji trochu vyzkouším rozběhl sem se a skočil a v letu sem se začal proměnovat v orla šlo to docela docela dobře a korát z hlavou byl trochu problém.Viděl sem celé tělo v odrazu na zemi nebo možná i z jiného pohledu.Obraz byl dobrej ale štvalo mě že mi nefungují ostatní smysli což byla dost škoda necitil sem odpor vzduchu ani mi snové tělo .Přistál sem a proměnil sem se na zpátek šel se ulici a zkusil sem telekinezi ze začátku to moc nešlo to bude asi tim že už sem to dlouho nezkoušel.Potom sem ješte mněnil barvy předmětu docela sranda.
Chtěl sem vyzkoušet ješte spustu věci ale ale sen zbledl a zkončil.

1–Praha-jel sem do Prahy navštívit sunnyho nakonec sem tam ale nijak nedojel. Jel sem autobusem několik zastávek a pak vystoupil u nějaké přehrady díval sem se tam na mapu a že pojedu dál na kole.Přemyšlel sem jak ho asi najdu.

2-Afrika-sjiždel sem nějakou řeku v africe na lehátku pak sme šli pěšky džungli
Začalo to tak že sem viděl žeku a jak po ni jedou na kanojich ,nijak sem se k nim přidal
A jel sem na nějakým lehátku kteří mi dali…..Zastavili sme na břehu byla tamuž jedna skupinka .Vydal sem se zmalou skupinou dál byl tam clap ,žena a asi jejich kluk.Dost sem je zdržoval bylo viděl že se tam vyznaj varovali mě před ruznejma nebezpečima….
/docela zajímávej výlet/
ne konci snu sem se díval na Gogole earth a chtěl sem najít to místo kde jsme byli
ale neměl sem představu kde hledat na chvili sem zaměřil deltu nilu a pak sem se přesouval někam do vnitrozemí.To zameřováni vypadalo dost dobře to musim přište vyzkoušet.

3 -vize–viděl sem jak sedím u počálu a pišu si poznámky ke snum na co nemám
zapomenout až je budu psát podrobnějc
-viděl sem poznámky který sem si před chvílí napsal původně sem to chtěl napsat celi do podrobna ale začlo mě bolet břicho a šel sem si lehnout

4 -falešny probuzeni-vzbudil sem a zkoušel telekinezi šla jen na malých věcech a napřed to vypadalo na pruvan,pohnutí závěsem,nebo listu na kvítku.Postupně to šlo čim dal lip as mohl sem ve vzduchu udržet malé věci.Nakonec sem točil židli.To už mi bylo dost divný tak sem si pořádně prohlídl pokoj a našel par nesrovnalostí /simuovat ten bordel na stole je pro mozek asi problém  /.To mě bohužel probudilo.

5-večírek-sraz ze třidou bylo to docela zmateny.Napřed se to odehrávalo v Litovli na základce cestou tam se se ješte bavil z pár lidma kde se sejdem měli sem e předtím ješte sejit v hospodě.Došel sem do školy byli tam spousty známech a slavilo se ……
bylo ráno snažil sem si vzpomenout co se dělo ale měl sem okno mislel sem si že to bylo tím chlasem koho by napadlo že to byl cely sen.sli jsme navštívit nějakou třidu na sté škole sedli sme si do lavic za žáky co už tam byli ….

6-zahrada-procházel sem krásnou zahradou ze spoustou barevných květin
mel to být nějakej školní výlet nebo co,pak seme prošli i zahradou ze zeleninou

7 –počítač-seděl sem u počálu a něco na něm dělal… pouštěl sem lukášovy písničky přes skype ………

8 –večírek-další večírek nělaká soutěž –bavil sem se tam z nějakou holkou

8.2 2006
sen –jizda na čelnim skle kamionu nijak sem se ve snu nudil tak sem si stoupl doprostřed cesty a neceal se srazit kamionem držel sem se na kamionu a užival si sesu městem pak se tam oběvil kamoš v druhym pruhu taky se držel v předu maska kamionu .Nejak sme tam přelizaly

9.2 2006
LD a sny
1.
Honička na kolech bylo to docela akční ujížděli sme na kolech a někdo nás pronásledoval autem docela v pohode sme před nim ujížděli a ješte u toho dělali ruzny akrobaticky kousky

2.
Restaurace-byli tam lidi ze třidy

3.
Nějaká honička v magické škole bdudova měla aspon 7 pater a vprostřed byl volný prostor .Pronásledovaly mě 2 chlápci vždy sem kousek odletěl a když byli moc blizko tak sem je odhodil telekinezi,proběhli sme několik pater.Vznášel sem se u stropu budovy.Nakonec sem se vzadal nechteli mě ublížit..

4.
Škola-volny pokračováni minuliho snu pořát sem byl někde v v magické skole vešel sem do třidy a skočil přeletěl sem asi 3 řady lavic a dosedl do židle.Něco se tam probiralo něco o heliu učitelka řikala že to nebudem brat z materialistického pohledu..Někho vzadu pustil tlakovou flašku z heliam a asi i rajsym plynem.Pak už byli fšci vismáti a standonně mluvili.Sen pak ješte najak pokračoval opravoval sem tam cosi..

5
Škola-další škola tentokrát už reálná probirala se nejaká chemije
-pichli mě špendlíkem docela to bolelo /nevěřte tem kecum že když se člověk pichne špedlikem tak pozná jestli je ve snu v obou realitách to boli stejně/
¨
6.nějaká cesta a keci o tom jak se tady za komunistu budovalo a srovnáni z jinými státy

7.
LD-Přišel sem k mostu vedle stála nejaká budova.sel sem se podávat na most byl tam krásný výhled na řeku. Vypadalo to tam fakt herky divoká řeka v korite byli velké kameny a okolo les.Napadlo mě že si to vyfotím /sice sem vědel že fotky do reality nedostanu ale proč si neudělat pár fotek/.Napřed sem sáhl do kapsy pro foták a ctel sem aby tam byl,vytáhl sem nejakej malej Digital byl trochu jinej než mám ve skutečnosti .Chvili sem se hrabal v nastvani bylo tam toho nijak moc expozice,jakisi barevny křivky a grafi , nakonec sem nastvyl světelny podminky a šel sem fotit.Vydal sem se na břeh řeky a začal fotit.Jak sem si fotky prohlížel udivila me jaena vjec nebylio staticky ale bylo to video a všiml sem si na něm ptačiho hnizda na d řekou a tak sem si řek že si ho pořdne viforím.Nastavil sem zoom a fotil sem si to hnizdo byli v nem malíptzáčci jeden z hnizda vyletěl a povedlo se mi ho vyfotit za letu…Pokračoval sem dál po břehu řeky uviděl sem tam krokodýly tak sem si je šel vyotit.Docela sranda fotit 4 metrovyho krokodýla z 2 metru.Nakonec pomě skočil ale uhl sem a spadl do řeky pak se tam objevil ješte jeden …probudil sem se

8.
V ulicích něakého středověkého města

10.2 2006
2LD a sny

1 sen/chvylkovy Ld
–cesta do Prahy za sunnym
LD-volal sem sunyho,lucku,sagita x ale bohužel si z toho vic nepamatuji ale myslim že nepřišli jak sem volal tak tam bylo moc lidi byl sem zrovna v nějaké hale u nádraži .Jak sem volal jmena tak na mě blbě čumely.

2 sen – doma u počálu něco se tam zrovna nahrávalo stavil se kuba bavili sme se o WSC
3 sen škola-labiny ,mara ,zesilovač,monitor,pisemka

4 škola –LD
-zkoušel sem rozdvojeni ale nešlo to nevědelsem jak na to .Povedlo se mi něco jako rychlo přesun asi sem hodne ryhle běžel, zkoušel sem nataženi rukou natáhli se asi na 3m doprovázel to pocit tepla po chvili sem se probudil ale ruce sem stále cítil zvláštně uvolněné /jako kdyby někam padly blbe se to popisuje/

12.2 2006 LD

13.2 2006
sen-stíhačka

14.2 2006 5LD
LD1
LD2-sjíždění řeky
LD3 -ulice
LD4-litání
LD5-vrtulník
napřed sen -probuzeni-hypnagogický stav-řizená vizualizace-stabilizace-LD

16.2 2006 LD

17.2 2006 LD-OOBE
Měl sem sen nějak sem se dostal do LD ale nelibylo se mi prostředi začal sem se otáčet kolem osi a pokoušel sem se změnit prostředi/otáčel sem jen vrchni polovinou těla a ješte natahoval ruce/probudilo mě to byl sem dost uvolněnej a tak sem zkusil AC citil sem jak se propadám a propadl sem se do postele ješte sem citil jak sem zustal vyset za nohy.Po chvili sem se z tela dostal upně byla tma a nic sem neviděl,pak mi doslo že sem asi v posteli a proto je tam taková tma kousek sem se pohnul a zacinal sem postupně vidět koberec a nějakej bordel na zemi.Vstal sem a procházel sem se po pokoji vše bylo na svém mistě /donkoce i nepořádek :) / šel sem ke stolu na nem ležel vršek od pet flašky zkusil sem nim pohnout v pohode sem ho vzal do ruky a přesunul.

Když se na to ted sjetně divám tak by na to ta má teorije docela dobře seděla překroucenim horni poloviny těla a natáhnutim rukou na nekolik m na konci LD se změni tvar astrálniho těla a to pak přesně nesedne do fyzickyho.Docela by to sedělo vysvětlovylo by to i proč sem zustal držet za nohy /tema sem ve snu neotáčel ani je nanatahol a tak jejich tvar zustal setejnej/.No zatim je to jen teorie a chce to jšte prozkoumat ale vypadá to slibně.Jedna věc mě v tom OOBE dost zazazila to že sem pohl tim vrškem docela by to podporovalo teoriji že se človek při OOBE pohybuje v energetickym otisku reality a ne přimo v ni.


21.2 2006 LD

22.2 2006 LD 2

28.2.2006 2LD OOBE sny

LD1-byl sem v Unčovicich vyšel sem na dvůr byla tma podival sem se na oblohu a mezi mraky prosvital Měsíc rozhodl sem se že se tam zaletim podivat Vžletěl sema zrychloval,blýžil sem se k mrakům.Blížil sem se k jednomu mraku jak sem byl blíž zjistil sem že to není mrak ale obrovská sněhová vločka měla tak 3m.Doletěl sem až k nía dotkl se jí byla studená.Prohližel sem si vločku a jeji srukturu fakt nádhernej pohled...sen pomalu skončil.

LD2-OOBE
nejak sem se dostal do LD.......zatratil sem obraz a jestě chvili sem šel použil sem točeni a probudil se v těle byl sem uvolněnej a slyšel hučeni v hlvě povedlo se mi dostat z těla jen sem zas na chvli zasek za nohy.Jak sem se dostal z těla ocitl sem se asi 1m na d posteli otočil sem se a viděl jak tam leži moje tělo.Prošel sem se po pokoji pak sem prošel sklem na balkon a skočil dolu spadl sem docela rychle zadny pomali plachtěni.Došel sem ke zdi protějšiho paneláku byla tammalá destička a na ni nejaká čisla pokoušel sem se to přečist když sem se tam znovu podival čisla se změnila.Od teto chvile začaly narustat blbosti geometrickou řadou a postupně sem spadl do snu.sel sem dál uviděl sem tam nejakou podivnou pouliční lampu.potkal sem njaké lidi...

3.3 2006 LD2

4.3 2006 LD 3

10.3 2006 LD OOBE

12.3 2006 LD

14.3 2006 -LD
Sen začal v lese procházel sem lesem kolem nějakého potoka zkusil sem jaká je voda byla dost studená
.Uviděl jsem jak do potoka neho spadly 2 děti kluk a holka.
unášel je proud a nemohlyse dostat na břeh.Někdo se jim snažil pomoct aleproud byl oc rycchlý.
Dostal sem se do LD a řek sem si že ty se ti děti pokusim zachránit udělal sem několik veklých skoku po břehu a pak se odrazil a letěl.Potok se změnil v dravou řeku se silným proudem a peřejemy.Letěl sem kousek nad hladinou a blýžil sem se k té holece ale šloto to dost špatne nemohl sem srovnat rychlost z proudem a dostatečne se přibližit řeka měla moc vnelký spád a špíchali peřeje.Nakonec sem odletěl kousek do předu že si tam počkám zachitil sem kluka telekinezi a přesunul ho na břech .Vracel sem se pro holku ta se ale dostala do klidnejšiho proudu a povedlo se ji vylést z vody.Stál sem na poli z těmi dětmi a jejich otcem na něco sem se ho zeptal ale neotpoěděl.Rozhledel sem se kolem v dálce byl cukrovar a okraj Litovle /v miste kde sem stál ve skutečnosti žadna řeka neni/.Trochu sem se prošel byl sem na kraji nejakého obilného pole klasi bily zlaté a svitillo slunce sehl sem se a viděl tam vlčí mák vypadal fakt kráně zkoušel sem přivonět ale nic. Pak sem nabral do dlaně trochu hliny.Hmat fungoval dokonale a obraz byl taky dost dobrej se suchem to bylo jako by vše znělo z ozvěnou nekde z dálky.Začal sem se probouzet chtel sem e podivat na ruce ale už sem to nestichl.

nahody neexistujou dnes se mi stalo toto
stavoval sem se za kamošm nesl sem mu překlad hemi-sync šel sem za nim do práce pracuje v 7 patře zmačkl sem tlačitko na výtahu ale výtah v danym patře nezastavil a jel sem až navrch do 18 /ve výtahu nejsou tlačitka takže sem to nemoh změnit/ podival sem se z okna a jel se do 7 tentokrát už sem tam dojej došel sem do kanceláře a zjistil že tam neni jeho spolupracovnik mi řek že je na služebce a že se vrati asi až odpolede.Tak sem se rozloučil a odcházel jak sem nastupoval do vytahu tak zrovna přijel ten kamoš malem jsme se minuly kdyby se ten vytah prve nezbláznil a dovezl mě rovnou do 7 tak se určitě mineme a viděl bych ho až za tejden.
Naposledy upravil/-a ATA v Pi Mar 17, 2006 14:09, upravené celkom 2 krát.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

16.03 2006
vibrace-možná i OOBE
citil sem vybrace a slyšel hlasite hučeni v hlavě.najednou bylo ticho pokoušel sem se dostat z těla ale nešlo to.Později mi došlo že sem asi už byl asi z těla venku ale nic sem neviděl.Takže nevym jestli sem byl venku nebo ne.

17.03 2006
2LD a hodně snu

LD1-velice krátký-nějaky blbosti z telekinezi

LD2-začalo to nějakým snem vyděl sem velkou cihlovou budovu a pak kolem mě projela velká parní lokomotiva
zpoměl sem si na Mldějov a někomu sem sem řikal že sem jezdil z trochu menši.Dostal sem se do Ld prostředi se trochu změnilo.Stál sem na nějakém prostransví ješte ze 2 chlápky kopali nějaké základy baráku šlo jim do dost pomalu tak sem si řek že jim trochu pomužu.Použil sem na kopáni telekinezi a pomoci ni sem vytahoval hlinu ve velkých kusech potom sem vytvořil prasklinu do hloubky ve tvaru čtverce a zdvihl velký blok hliny.
Po chvilce mě to přestalo bavit a řek sem si že trochu prozkoumám okolý.Rozběhl sem se a skočil ze skoku sem přešl do letu vyletěl sem tak 200m byl sem na okraji nějakého města chvili sem jletěl k nemu a pak mě napadlo si zaletět na oběžnou dráhu.Nabral sem rychlost a směřoval nahoru do mraků byl krásný slunečný den modrá obloha a sem tam bili mráček. .Bohužel to nevišlo a při letu sem se zača probouzet chtel sem zkusit otčeni ale pořádne sem to nestich probudil sem se v těle docela uvolněnej ale na OOBE to nestačilo a ležel sem v dost blbé poloze.

sen1-byl sem v lese začalo pršet šel sem se schovt k nejkému baráku kolen tekl potok který se zozvodnil viděl sem asi pul metrovou vlnu která se šiřila po potoku...

sen2-něco z koněm měl poranenou nohu a nemhl pořádne bjehat jeho majitel ho měl pořát ve stáji a nenechal ho proběhnout poranil si nohu když ho majitel nechal nechal běhat dokola....

sen3-podival sem sez okna a pršelo a všude bylo honě vody,prý pršelo už druhý den

sen4- v domě slezli jsme po nějakém žebřiku do sklepa a chteli vylést oknem byli tam krysi a jedna mě kousla
nakonec sme se rozhodly že vylezeme jinudma museli sme rozbit okno a to probudilo majitele domu.Utílaly jsem pustil za námy psa a jakéhsi draveho ptáka .Odlákali sme je a povedlo se nám utéct na kraj lesa.....
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

20.03 2006 -LD
-velice krátký LD uvědomil sem si že je to sen a a po pár vteřinách sem se probudil.
Byl sem ve škole sedel v lavici a nejednou mi došlo že tady nemam byt že sem nemocnej a mam ležet doma.

21.03 2006
LD1
šel sem nahoru ulicí viěl sem nějakou ženu jak pracuje na fasádě budovy neco tam malovala.
Potom sem viděl tu ženu jak kolemmně procházela měla na sobě velké množstvý ruzných šperku.
Dostal sem se do LD misto mi připadlo podivně známé jako bych tam už před tím někdy byl.Procházel sem dál ulici na pravé strane byl dum který mě zyujal bylo to nejké naboženské centrum nejaká modlitebna a vycházeli z ní lidé
/byly oblečeni jak nekde z arábije,ale jinak vše vypadalo evropsky/.Sel sem dál a odhadoval jak bude cesta pokračovat matně sem si na to misto vzpominal,zabočil sem do jedné uličky a došel k řece.Rek sem si že se trochu proledim ,letel sem nad korytem řeky
a užival si krásný pohled.Chtěl sem vyskoušet teleport nebo aspon nejaký rychlejší přesun na velké vzdálenosti.Napřed se mi povedlo zrychlit let a pak sem se zameřil na vzdálený objekt a zadival se na něho začalo mě to táhnout a zrychlil sem málem sem vrazil do stromu.
Daší pokus už šel líp ale ješte to neni ono ale vypadá to slibně bohužel po druhém pokusu se mi začal ztrácet obraz a sen zkončil.Při drudem pokusu sem se zaměřil na věž uprostřed města nekoloik Km přede mnou a dostalo mě to nad město.

LD2
Byl sem v nejaké zapadle uličce dostal sem se do LD přskočil nekaou kapotu auta a vzletl do vzduchu.Rozhodl sem se pokračovat v pokusech z přemistovánim,bohužel to moc nevišlo při přemistováni sem se začal ztrácet a na ruce už sem se nestihl podivat.
/nevim jestli je chyba v metoě nebo jen v tom že sen byl až ráno a byl dost mělkej/

sny:
unčovice

oslava-nejaká rodiná sešlost u nás doma spousty pribuznejch oslava zrova končila a část lidi odcházelo rotloučil sem se s nima a probudil

dobrodružstvý-podnikal sem ruzny šilenosti z partou kluku jeli sme ze svahu na nečm co se podobalo snehové pevnosti z motorem.Potom sme prozkoumávaly nejaký tunel tekla nim řeka,vypadla dost dlouhý min několik set m nebylo vydět na druhý konec.Jeden z party tam spadnul druhý za nim skočil.Ja semnašel bočí vchod do chodby a vlezl do nejaké mistosti..

potvory-hodne podivnej sen
Začolo to pohledem zezadu na mou hlavu vylézali s ní otvorem nejaké zelené potvory tak 10 cm velké neco mezi pavoukem a krabem.Napřed my to bylo upně jedno pak sem začal přemýšlet jak je zastavit zadržel sem dech a ucitil sem bolest v břiše a potvory přestaly vylezatnebylto zrovna nejpřijemějši zažitek/.Sanžil sem se je nejak zastanit ale nešlo to tak sem utekl z mistnosti a zabouchl za sebou dveře pár ji po mě ješte lezlo.Vyběhl sem ven byla zima a padal mrznuci déšt povedlo se mi zbavit zbylích potvor a bježel sem k silici tam sem staopl kamion a nastoupil do nej ješte z kymsi.Ridič mlel neco o tom že mam nejakou poruchu a nemá benzin.Přemluvili jme ho aby jel nemohl nejak ridit a jeli sme středem daalnice pžes betonove ostruvky a nahýbali se tak aby kamion vždy nadskočil když sme vjižděli na ostruvek...
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

22.03 2006 -2LD

LD1-sex -no coment

LD2-Byl sem na rohu ulice vypadalo to tam dost podobvně jako na Naáměstí hrdinu v Olomouci.
Potkal sem tam holky ze třidy Kežu, Stefy a ješte někoho.Rekl sem jim že jedu dom nebo tak neco.
/Od začátku sem věděl že je to sen ale nezasa hoval sem dokud se netablizovat,potom sem se dostal plně do LD/.Rekl sem holkám jestli se nechcou trochu proletět napřed sem vzletl vyletěl nad budovy a vrátil se zpátky a řekl jim at to taky zkusej bohužel jim to nešlo asi se málo snažily.Tak sem jim troch pomohl telekinezi napřed sem je vždy po jedené zvedl tak do 20 m a pak pomalu vrátil k zemi.Docela se jim to libilo tak sem zvedl 2 zaráz.Potom sem vitvořil neco jako male krožky za které se dalo držet a umožnovali letat napřed sem to vyzkoušel litalo se stim snadno a lechce,zkusil sem ty kroužky použit i jinak ale to se nesvětčilo protože letěl jen zanotnej kroužek a já se na něm držel a citil tah.Po uspješnym vyzkoušni sem jim je rozdal at to skusi moc se jim do toho nechtelo.Přemluvil sem Stefi atto zkusi ze poletime spolu oba sme se chitli za ten kroužek a letěli šlo to dobře akorát byl trošku problem z přistánim přistáli sme do nejaké jeskyne zboku ,počital sem z trochu menši brzdnou dtáhou ale vylo to zastavili sme se tesne u stěny.Rozloučil sem se a šem sem zkoušet rychlej přesun litanim /možná šla Stefi se mnou ale nevim to jiste pak už sem ji neviděl/.Vyletěl sem do višky pořád sem měl u sebe ten kroužek zaměřil sem se na nejaký objekt na obzoru a chtel sem se k nemu dostat nešlo tak dobře jak včera neobjevil sem se u nehe ale strašne to zrychliö muj let ,bjehem par vteřin sem přeletěl cele město.V dalce na obroru se objevily nejaké hory zaměřil ssem se na ne a chtel sem se tam dostat začal sem opjet zrychlovat težko odhadnout zychost ale bylo to minymálne 300km/h /sice to pořád neni teleportace ale furt lepši nez chodit pješky/.Po tak 20s sem doletěl k tem kopsum a za nimy sem uviděl ješte jeden vyši hřeban ,letel sem k nemu.Zastavil sem se nad jednim z kopcu a sletěl k zemi ,podival sem se směrem k městu byl krasný slunečný den ,podival sem se na slunce ale bylo tak oslnive že sem odvrátil pohled nad obzocem sem si všiml na obloze nejakeho objektu vipadal jak měsic ve dne ale byl tak 4x větši.
Prozkoumával sem krajinu byl sem na travnatém kopci sem tam nejakej strom do jedniho sem v letu ze srandy nazazi zajimalo mě co to udělá jestli má ruka projde skrz nbo jsetli se o ten strom rozplácnu.Má ruka v tom stromě prorazla diru a žadnou bolesst sem necitil.Přejel sem rukou přes právu a citil ji dos realisticky chvili sem si jen tak užival nádherného pohledu na hory.Každou chvili sem se dival na ruce abych udržel stabilitu snu vypadaly dost reálně ale neco mi na nich trochuneseděle byli rozděleny do malich částí tak 2x2mm nevim jak to popsat neco jako male sulinky naskádane vedle sebe.Znova sem vzletl a přeletěl dalši kopec přistál sem u nejaké usedlosti vypadalo to na nejaké zemědělské družstvo,asi tak300m přede mnou byly nejaké stožáry dost mi to přimominalo vyslačky v Litovly /ty už sou pár let zbourany/ celůo to misto bylo podobne tomu mistu kolem vysilaček které sem zunal ze zkutečnosti ale byli tam i dost podstané rozdily.Vydaů sem se k jedné z budov byl na ní nejakej napis ale z toho mysta kde sem stál nešel přečist,v sete tam my bránil nejakej zemedelskej stroj chtel sem ho odsunout pomoci telekineze prvni pokus nevišel druhym sem ho odsunul asi o 2 metry.Má pozornost se zaměřila na malý domek asi 200m ode mě chtel sem se tam zkusitpřesunout zaměřil sem na nej pozornost ale začal sem se ztrátet pak už sem videl jen pár matných obrázu možná část toho domku a probudil sem se.

metoda:autosugesce -jsem bděly,rozpoznám sen,sem bdělý ve snech
vstal sem o 7 a o8 sem šel znovu lehnout u obou Ld sem věděl od začátku že je to sen a projevil sem se ažse dost stabilizoval.Vědomý sem neměl po coleo dobu usináni na chvili sem se ztratil ani sem se nesnažil ho udržet, jen sem si zopakovl sugesce.


a spousty snu ale bohužel neni čas to zapsat
-jel sem městem na koni pak sem sem s nim jel taxikem on řidil / s tim koněm/.Vystoupil sem mysto mě do taxiku nastopili nejaci lidi ješte sem je varoval že neumi moc řidit ,nasledovala dostzběsilá jizda po měste ktero sem z povzdáli sledoval.Potom kun vystoupil z taxiku a proměnoval se vmuže vypadl jak hrdina z filmy Král škorpion
/sem zvědavej co bude přište překonat koně co řidi taxik bude asi dost těžky/ :grin:
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

23.03 2006
asi 3 falešny probuzeni
Jedno bylo docela zajimavy šel sem ke stolu mělsem tam pod sklinkou psiwhell a zkoušel sem ho roztočit z pod sklinky začal vycházet hustý bilý kouř psywhell se začal toči a sklinka nad nim se začala tavit.Uvědomil sem si že je to sen ale hned mě to probudilo.

24.03 2006
vizuasizace-byl sem na hranici spánku měl sem sen kter sem řídil ale byl strašne mělký vnimal sem zároven snové i reale tělo.Chtěl sem z toho udělat pořádné LD ale na to to nebylo dost stabilni.

večer sem ležel už sem usinal a najednou sem uslišel tichým hlasem -My se vrátíme a ucitil sem změnu vědomý
a neco jako lupnutí v uchu /jako kdyby praskla bublina/ potom sem se citil vic uvolněny ale a OOBE to nestačilo a stejnak se mi furt honilo hlavou co měl znamenat ten hlas.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

31.3 2006 2LD
LD1-začalo to snem byli sme tam 4 a hledali sme nejakej poklad panovala napjatá atmosfera a kvuli pokladu sme se byly schopni pozabijet.Jeden z chlapu zautočil na ostatni trfil sem ho brokovnici.Pak si pamatuju jak sem ji nabijel..Pokračovali sme v ceste dával sem pozor na ostatni aby se situace neopakovala.Došli sme k jeskyni vešli sme dovnitř měly sme po kolena sněhu..Našl sem nejakej svitek všel sme ven z jeskyne blžil se k nám ledovec nobo co to bylo zakřičel sem a začal ustupovat dostal semse do LD .Zautočil na nás nejaký chlap nyd nim byl ledový převis povedo se mi ho na neho pomoci telekineze schodit napřed to moc nešlo a led jen trochu praskal ale pak se to celi urvalo.....

LD2-dost dlouhé asi pul hodiny
Lítal sem na nejakym prkně házel firebally skoušel sem i icebally sice letěla ledová koule ale při dopadu explodovala.Fyrebally delaly při dopadu tak 4m ohvivy hřiby když jeden omylem spadl do vody vytvořil se kolem neho pruhledný obal a šel sebrat a znova použit.Lital sem si kolem bavil se z lidma.......
Docházela mi energije zeptal sem se jednoho chlápka jestli se nedá nekde načerpat dovedl mě k nejakemu automatu zmáčkl sme tlačitko a na displeji začaly naskakovat nejaké čisla .pak semso ho ješteptal co jsem dlužen řekl že je to zadarmo.Vešel sem do budovy vypadalo to na nejakej hotel byly tam spousty známejch.Pokračoval sem dál a šel do 1patra ..začal sem se probouzet.

1.4 2006 LD

2.4 2006 LD
sen z kratkym zábleskem lucidity bohužel sem hned zapomel že sem ve snu

3.4 2006 pondělí 7:40-8:40 5LD a asi 4 falešny probuzni
Vstal sem v 6 tak v 6:40 sem si znovu lehnul když sem se na posedy dival na hodinky bylo 7:35.

Tak tohle byla fakt síla 5 LD za sebou a mezi nima ješte falešny probuzeni celi to trvalo hodinu.
Jedinej problem je že si z toho pamatuju dost málo bylo to strašnejch informaci.

LD šli hned za sebou začal se mi ztrácet obraz a snažil sem se divat na ruce ale už sem nic nrivděl tak sem se je snažil vizualizovat,citil sem svoje fyz tělo jak leži na posely,Po tak 10-20 vtežřinách sem se dostal do dalšiho LD.

Vše vypadalo realně a měl sem dost problemy rozlišit jestli sem v LD nebo v realitě nejhorši to bylo u falešnejch probuzeni kde sem si nebyl vědom vstupu do snu..Ze sem ve snu sem se snažil dokázat telekynezí
Ale měl sem strašne málo enrgie a až po velkém snaženise mi povedlo pohnout lehkými předměty nebo je dosat na chvili do vzduchu,v každym LD to bylo těžsi a těžši.Jediny co my zbylo bylo sledovat nesrovnalosti že sem měl jine oblečeni,jine rozestavění nabytku...ale vše vypadalo fakt reálne a dalo dost práce něco nejit.


První 3 LD se odehrávly doma a v okolý paneláku z tema zbylejma 2 to bylo trochu zamotanějši.
Bohužel si pamatuju jen kousky pokusim se to nejak poskládat dohromady.

LD1-Doma
.

LD2-Vylezl sem na balkon vylezl na zabradly a chstal se skočit dolu vše vypadalo naprosto reálně mystama sem začal pocybovat že je to sen a jestli mám skočit z 3 patra.Nakonec sem to udělal tak že sem skočil na baklon o patro niž a pak na dalši otevřel sem dveře a šel se podivat dovnitř vešel sem do obyváku a rožnul na zemi tam spalo tak 10 lidi nekteři se probraly a nechápavě nea mě čuměly.Chvili sem si je prohližel a pak sem šel znovu na balkon a sočil dolu.Rek sem si že se trochu proletim po troše snaženi se my povedlo dostat do vzduchu ale uletěl sem jen asi 20m a probudil se.

LD3-Tak znova na balkoně chvily sem se rozmyšlel /našel sem nesrovanlos na protejšim baráku měl 3 patra misto 1/a pak sem skočil letet se bohužel nepvedlo a sekl sem sebou ze 3 patra na zem.Vstal sem trochu sem se oklepal a na druhe straně sem uviděl Lukáše řek sem mu jestli se nechce trochu proletět nakonec sem ho přemluvil ale pokus o letani nebyl moc uspěšnej tak sem to vzdal a šel směrem k piskovišti.Pokusil semse zavolat duchovniho pruvodce chvili sem volal řikal sem at mi dá nejaky znameni. Ale pořád se nic nedělo až po chvili se tam oběvilo nejaky jezero a znej vyšla polonahá žena zeptal sem se ji jestli je muj duchovní pruvodce řekla že ne pak sem se ji ješte zeptal na jmeno řekla mi ho ale už si ho nepamatuju.Pokračoval sem dál a znovu volal pruvodce prosteřdi sezačalo rychle měnit jako kdybi nekdo pustil zrychleně film vystřidalo se tam bjehem par vteřin nekolik krajin /fakt nádhernej pohled.a nakonec se to na jedné ustálilo a pa se ješte změily jeji barvy
Jak kdyby ste na počálu zvýšily kontrast a ubraly jas. V pozadi byli tmavě zeleny kopce.

-potkal sem tam pár lidi většina mě znala. Začal sem se bavit z jednim chlápkem .Rikal sem mu že tam asi musim chodit často že mě tam všeci tak znaji. A on řekl že každou noc respektive den.Pak sme se bavili o tom že ve dne sem ve sve realite a v noci tam a ukázal na oblohu svitilo slunce a kousek pod nim bylo neco jako přechod to tmy a tam sviti měsic.Ješte chvili sme se procházel a bavil z lidma /byla tam krásná krajina /
Pak sem se začal ztrácet.

LD4-
Šel sem do kuchine byl tam mama chtel sem ji přesvědčit že je to sen z vypjetim všech syl se mi povedlo pohybovat sklinkoupo stole a pak zvednoutpar lechkych věci do vzduchu.Potam mam natáhla ruku /roztáhla do dálky/ zkkusil sem to taky le šlo to dost z tuha.
Byl sem u tatu v pokoji z balkonu už se mi znovu skákat nechtelo /posedne sem se rozplác/ tak sem začal z točnim a snažil s roztáhnout ruce a donutit je ntahovat roztočil sem se a citil jak se ruce natahuji pak sem se točil ve vzduchu a pokoušel se natáhnout i nohy.Myslel sem na Lucid crossroads a ctel sem se tam přenést ale dodokázal sem se soustředit a misto si vizualirovat./citl sem páleni na 5 čakře/Po chvili točeni sem otevřel oci a vyděl jak se přede mnou měni krajina vypadalo to na tropicky ostrovy ale tato krajina zmizela a vytvořila se jiná. Bavil sem se z lidma ptal sem se jich jak se to tam jmenuje...

LD5-byl sem krajine podobne té z mynuliho LD.

Nejdivnějši bylo že chvilema sem byl v te krajine a chvilema doma hledel na televizi v které byla ta krajina v rohu televize byl napis PRIMA a v druhém taky nejakej.Byl sem z tohu dost zmatenej nevěděl sem jestli náhodou nesedim doma u televize a jen sem se na chvli zasnil .Pohnul sem antenou nebo co a oraz začal zrnit.
Začinalo to byt čim dal divnějši ale pořád sem věřil že je to celi sen nakonec se mi povedlo pomoci telkineze z čimsi pohnout a měl sem jistrotu.
-Znova sem byl v tom prostředi z televizni obrazovky


Je v to strašnej chaos ano nevim kolik tech Ld vlastně bylo strašne to zkomlikovaly ty falešny probuzeni
Většinu z nich se mi povedlo rozpoznat a udělat z nich LD.Dalši problem je že sem měl malo energie a
Ta zatracená pmět.
V nekterej falešnejch probuzenich sem si delal poznámky z mynulejch Ld na začátku sem neveděl jestli už sem v realitě tak sem si poznamenal pár jmen lidi co sem tam potkal a název krajiny...bhužel jen dalši falešny probuzeni a ted už ty názvy nevym.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

4.4 2006 -LD-pomoci vizualizace se mi povedlo dostat z uvolnenyho stavu do LD

5.4 2006-LD-to sami aj včera.Problem byl že LD bylo strašne nestabilni a chvilema sem z nej upne vypad ale povedelo se mi vrátit.Střidavě sem citil telo ve snu a v posteli nebo i obje zaráz.Kvalita obrazu se pohybovala od pouhe představy až po realny svet ale stašne to kolisalo.Ld probihal na nejké ulici kde jezdily tramvaje.Pak sem se procházel městem a povedlo se mi i kousek letět.

6.4 2006-LD -pamtuju si jen posledni část leteel sem do mraku pak sem se rozhodl že to vezmu ješte trohu viš chtel sem na oježnou dráhu ale trochu semto přehnal a když sem se ohidl zeme byla velikosti desetikoruny a mesic jen jako mala tečka.Rek sem si že poletim dal ale začalo to byt podivny niso planet sem videl sede koule kolem kterích obihali menši každá v jiném sklonu.Primonila to spiš jednoduchý model atomu než planety.
Po probuzeni sem vastal a zapsal se mi si poznámky k LD abych to do rána nezapoměl a šel sem znovu spat k memu překvapeni rano na stole žadnej papir nebyl. Cele zapisováni proběhlo ve falešnem probuzeni budu si na ne muset dávat větši pozor

7.4 2006
nejké sny
1.povoden-šel sem ke spalvu ale voda v korite tekla spatným smerem dosel sem skoro ke hrazi ale ta se protrhla a museli sme utikat před přivalem vody
2.počitačová hra

nadodička-v jednom snu sem musel neco platit.Dnes sem byl u zubáka a musel sem platit za blomby.
a když sem pustil net hned sem nazazil na članek o středovekem zubařstvý.No možná sou to jen náhody ale možná ne.

9.04 2006 LD a 2 falešny probuzeni

falešny probuzeni vstal sem nejak po 7 a pak sem si šel ješte lehnout že zkusim LD .Potom sem se chtel o 9 divat na svět 2006.Pobudul sem se podival se na hodiny bylo 8:58 zapl sem televizi ale jeste tam byli reklami tak sem prepl program a zrovan tam hrala nejka kapela.Lehl sem ale po chvilimy došlo že nic nesyšim.Znova sem se probudil bylo 7:45 tentokrát sem radši nekolikrát zkontroloval čas abych měl jistotu.

LD-Jel sem po kolejich na nejke male drezine nebo co to bylo vypadalo to docela jednoduše jen necapu jak to mohlo jet byly to jen 2kola spojeny deskou na ktere sem sedel.Mel sem namiřeno nejspiš do Mladějova byližil sem se k vesnici ale v tom vyjel ze stanice vlak.Ješte kousek sem ujel a pak sem rychle sundal drezinu z koleji a schoval u nejkyho baráku.Zjitil sem že sem u nekoho před barákem na zahrade a všude kolem je plot /předtim tam nebyl/ Uvidel sem branku vydal sem se k ni ale zrovna přicházel majitel.SEl sem dal k prance pozdravil a prošel kolen nehh tvařil se dost překvapeně.Dostal sem se do LD šel sem po ceste a napadlo me podivat se na ruce abych zvetšilstabilitu snu ale nastala menši zrada dal sem ruce před sebe ale nevyděl sem je.Stale sem je držel pred sebo a nahlas sem si opakoval že sem ve snu a že sem bdělý.Po každém zopakováni sem ucitil vlnu energie a ruce se začali poznolna objevovat.
Chvili sem se procházel sen pak začal byt nestabilni chtel sem použit třeni rukou ale už sem to nestich a probudil se.Bylo to dalši falešny probuzeni probudil sem se doma v posteli a na kraji postele sedel nejaký malý kluk ptal sem sem se ho jestli slyšel jak sem v LD volal že sem bdělý.. řekl že jo.A cosi si zapisoval do deničku.Přemejšlel sem nad tim jestli by se nedalo nejak udelat že bych mluvil ze snu a rovnousem si to nahral a že bych si tak mohl zarnamenat mnohem vic detajlu.Pak sem ješte premejšlel o nejkejch maličkostech tohodle nápadu kam dat mikrofon jak to nastanit aby začal sam nahrávat..znova sem usnul.Ponejake dobe sem se probudil tentokrát už do relity doufám :)


10.04 2006 LD
Sen začal cestou do školy stal sem před školou ajeste sem měl dost času tak sem si řek že si zajdu neco koupit k jidlu ušel sem asi 200m pak přes nejakej mosteb kolem vlakoviho nádrži a už se vydel v dáli obchod.Zasek sem se na tom vlakovim nádraži,zrovna přijiždel vlak a musel sem počkat než projede abch moh přejit.Klouzal sem se tam jen tak ze srandy po lede trosku mi to ujelo ale nespadl sem misto toho sem udelal dost podivnej skok
skočil sem pristal na dalši klouzačce po ni jel asi 3mznovu odraz letel sem tak 5m vzduchem pak sem se odrazil od steny budovy a pristál krásne na nohách....Potkal sem nejakyho kámoše, mel sem ješte dost času tak sem snim šel k jeho škole.Sel sem snim i dovnitř oblečeni sem necahl v šatne pak sme ješte chvili kecali ja se ak rozloučil že už musim jit.Napřed sem chtel projit nejkym tunelem kterej spojuje obje školy /?/ pak mi dosi řek že je to tam nebezpečny a stejnak sem si vzpomel na oblečeni co sem nechal v šatně.Došel sem do šatny oblečeni sem našel ale nemoh sem najit druhou botu hledal sem ji asi 2min/ dobře zabitej čas ve snu/.Vyšel sem ven z jeho školy a zamiřil ke sve.Tady nekde došlo ke zmene v mem myšleni a častecne i v prostředi snu začal novej přiběh.Bohužel z teto časti si nic nepamatuju.Jen že sem se chtel dostat na centralu byl sem nejakej vojak/polda cenrala měla byt na miste kde byla puvodne ta škola toho kamoše /beztak nevim kde/.Pak tam byla ješte nejaka zapletka z autama neco sem vyšetřoval a našel najaky dukazi... ...........stal sem v nejke dřevěne boude ješte z nejkou ženou řikal sem ji že budu do centrály pro nejky zbraně a ikdyž mi tam nebudou chtit pomoct tak si vezmu zbrane a pojedu v tom sám.Ješte řikala že centrála ma službu jen dopoledne a odpolede nikdo nedělá.Hledal sem nejka zbrane na cestu našel sem jen stul z nářadim vybral sem z neho šroubováky a dával je do kapes.Koutkem oka sem zahlidl chlápka ze zbraní asi 3 m před dveřmy.Prudce sem se obrátil a svihl po něm asi 3 šroubováky jeden ho trefil.Vyhlidl sem ven z boudy asi 4m před ni astla autobusova zastavka a v ni asi 5 lidi a uprostřed nich ten co na nás zautočil napřed vypadli jako normalni lidi co čekaj na autobus a tvařily se překvapene z toho co se stalo.Když sem vykouk podruhy tak zautočily byl dost drsnej souboj problem byl v tom že oni měly zbrane a ja sem jen házel šroubováky.Uslysel sem jednoho z nich jak je za stenou a bliži se ke dverim vystrčil sem ruku a bodl sem ho ale mu se to povedlo taky a dost mě poranil na ruce.Dost se se naštavl řek sem si že do mě nikdo bodat nebude a dostal sem se do LD.Vylezl sem s te dřevěne chajdy prvniho protivnika sem odhodil telekynezi a pak sem si stoupl doprostřed placu začali po me střilet ale bylo mi to upne jedno.Napřed sem pomyslel na to že se jim pomstim a teřeba je usmažim freballem ale rozmyslel sem si to řek sem si že s nima nebudu ztácetčas.Vyletěl sem kousek do vzduchu a pak náhle nabral rychlost ocitl sem se tak ve 2 km až tam se my povedlo let trochu zatočit podival sem s ena ruce abych to LD trochu stabilizoval a otočil se k zemi byl tam jen malý kruh tak 50m kdy byl prvve ten souboj a kolem mlha.
Letel sem dolu a udelal sem přelet nad krajinou objevil menši problem letani šlo dost špane ovladat letel sem velkou rychlosti a zpomalovat moc nešlo a ze zateččenim to nebylo taky zrovna nejlepši.Lital sem nad krajinou ve velkych obloucich.Objevil sem tam zajimavou věc uvidel sem tam hvězdnou branu a asi o 200m dalši.Při dalšim obletu sem si je prohlidl detajneji a pukusil se ji aktivovat ta prvni nešla ješte ne byla dostvená ale ta druhá se povedla aktivovat a vytvořila se červi dira.Bohužel se mi nepovedlo přistát a musel sem si počkat na dalši přelet brana byla v nejkem vojenskem objektu obehnanem ostnatym dratem.Udělal sem oblouk a vracel se k brane povedlo se mi docela snižit vyšku i rychlost ale šlo to dost blbe a ješte ke všemu sem citil jak s začinam ztracet rychle sem se podivnal na ruce trochu to pomohlo ale k brane sem už bohužel nedoletel schazelo tak 20m.Dost škoda dole by me zajimalo co by se stalo kdybych ji proletěl doufám že by neměly na druhe straně iris :).

Hodně dlouhej sen a taky docela podivnej mnenilo se tam prostředi a děj.Jen škoda že sem se do LD nedostal dřiv přiležitosti tam bylo dost.

Metoda:rano sem vstal byl vzhuru tak 10min a šel znovu lehnout opakoval sem si sugesci:Jsem bdělý ve snech a
parkrát i budu si vše dolkonale pamatovat.Tato medoda le na LD docela učina jedinej problem je v tom že tyto LD se odeharvaj až rono a byvaj hodne nestabilni.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

12. 04 2006 2LD a spousty snu

Tyto LD proběhly v 1 REM fázi sánku.Sel sem spat 0:40 a vzbudil se v 2:19 coč by přibližne odpovidalo tomu 90min spankovymu cyklu.Pred usnutim sem měl nejaky hypnagogicky halucinace ale jen dost matny a nešli stabilizovat.Metoda-sugesce-Jsem bdělý ve snech a vše si pamatuji.V teto 1 REM sem měl 2LD a 2 sny.

LD1
začátek nevym nejspiš rozponánim snu.Trošku sem se proletel pak sempřistál na mostě který odděloval 2čtvrti města byl to dlouhý most tak 150m takový ten typ z vysokýmy pilíři a vlastni vozovku drži lana.Pod mostem byl park.Chvyli se si prohližel okoly a pak sem si řek že bych mohl vyzkoušet neco novyho bohužel na tech milion ěci co sem chtel v LD zkusit sem si nevzpoměl.Sletěl sem dolu z mostu na nejakou ulici,chtel semnechat zmizet jeden oblekt nahlas sem žekl aby zmizel ale nic se nestalo pak sem to zkusil řict anglicky a to už fungovalo dotkl sem se předmětu řekl invisible a ten začal pomalu mizet/zneviditelnovat se.Nevim jestli zmizel nebo byl neviditelnej to si nevzpominam.Pak sem koušel zneviditelnit ješte par dalšich věci a nejaky dalši triky.
Daši co sem zkusil byla pružnost/tekutost použil sem nejaky anglicky slovičko ale opravdu nevim jaky ale učel to splnilo.Ukázal sem na ruku a řekl to slova začala se roztikat par šem řek aby ztuhla a udelal sem ji pružnou.
Na druhem konci ulice sem uviděl slona a jakesi dalši zviře.Pak sem zkusil použit tu tekutost/pružnost na celi svy tělo a udelal sem hluboký zaklon.Nohy sem citil stale na myste ale pořád sem se zaklánel musel sem e upne nejak zkroutit začal se mi ztrácet obraz a uslyšel sem zname bzučeni ale to najednou ustalo./nasleduje LD2/

LD2
probudil sem se doma v postely nijak extra uvolnene sem se necitil takže sem AC nezkoušel vstal sem že si pudu zapsat ten LD ale tontokrát sem si dal radši pozor a udela sem nekolik testu reality.Zjistil sem že to bylo falešnyprobuzeni nesedelo par věci jinak poskladany věci vpoličce na hodinách byl napsanej čas dvakrát jednou červene a jdenou zelene.Sel sem do obyváku slyšel sem tam nejakej rozhovor ale když sem tam přišel tak to nesedelo.I v obváku měly hodiny 2x napsanej čas...
V pokoji sem zkusil rožnout světlo ale nic se nestalo až na 3 pokus začalo vydávat trochu světla pak sem řek neco jako light on a mistnost začalo osvětlovat bile světlo.Sel sem na balkon řek sem si že zkusim neko zavolat
začal sem volat zavolal sem Sunnyho a Juryho ale nikdo se neobjevil /mozná se objevily před panelákem ja sem byl na balkone ve 3patře.Pak přišla na balkon mama a neco po me chtela nejak sem ji nemoh hned poslat pryč i když sem vědel že je to jen snova postava.V prběhu rozhovoru sni sem se dival z balkonu před vysokmym panelákem se na zemy oběvil modrý vír a pak ješte jeden menši červeny.Modrý vir menil intenzitu barvy a velikost kolemnej stali nejaci lide.Bohužel jak sem se zakecal z mamou stratil sem koncentraci a upadl do snu a po chvily se probudil.

Par kousku ze snu
-nejaky cestovani letadlem vlakem do Ameriky
-u počitače vedle me sedel nekdo z počitačemptal sem se ho jestli ma STAR GATE a na nejkou seriji a jestli by mě ji nenahrál ,z nekym sem psal po ICQ
-hral sem florball ze Zdenou a Fialkou
-jezdil sem z lokomotivou bal tam i Karol
-nejakey kolotoče před panelákem
-cesta autobuem nekde po Brně

13.04 2006 OOBE
Rano sem si řek že si ješte chvili poležim v posteli když nemusim vstávat
ležel sem na zádech hlavu trochu podepřenou polštářem nedělal sem žadny cvičeni jen sem tak ležel.Po nejake době /dobu nedokážu určit/se začali oběvovat hypnagogické obrazi napřed byly jen matne a trvaly jen zlomek sekundy.Pak se oběvyli dalši ty vypadaly jak fotka uprostřed zorneho pole
povedlo se mi je nejak postupně roztáhnout na celé zorné pole.Z obrazu si matne pamatuju jen dva nejake auto co projiždelo ulici a jakousi hromadu krabic,napřed sem vyděl jen jednu krabici pak sem rozšiřil ten pohled a videl z nich celou zed dokonce sem si četl napisi co na nich byli nejaky jmena firem.Pokoušel sem se obraz nejak stabilizovat abych do nej pak mohl vstoupit.Ty krabice se mi povedlo udržet tak 15s ke konci tohodle obrazu sem začal slyšet bzučení.Pořád sem citil tělo a o obrazech vedel že sou to jen představy,přestal sem se věnovat obrazum a soustředil sen a tělo a na to bzučeni.Udelal sem pár nádechu a telo trošku vic uvolnil pak sem se soustředil na pravou ruku trochu ji prodýchal a zkusil pohnout astrální.Napřed to šlo trošku ztuha pak už sem ji citil asi 30cm od fyzické
Snažil sem se vyvalit z těla bzučeni mnohonásobně zesílilo a asi během 5s sem byl z tela venku.Jediny co mě stvalo bylo že sem měl dost rozmazanej pohled napadlo mě že se zkusim dostat na Lucid Crossroads /LC/včera sem si na zed a na poličku dal obrázek LC a chtel sem ho využit jako portál.Delalo my dost problem se otočit šlo to dost pomalu nakonec
se povedlo a uvidel sem ten obrázek v poličce ale neco ho stinilo nejake kvitko/kvitka staly na stole asi před 2 dny/ a videl sem ho dost zormazaně /možná že ješte neudelal dostatečnej otisk v astrále zatim co ty kvitka jo stali tam tak tyden/ pomalu sem sem se k nemu približoval a pak sem do nej ztrčil hlavu bohužel sem tam nic neviděl
tak sem ji zas vytáh a řek že tonecám na jindy napadlo mě že se podivam
vedle do pokoje vědel sem že je tam mamam ze segrou zajimalo mě jestli je uvidim.Bohužel se nepovdlo a stal se z toho LD prostředi se trošku zmenilo na jednom konci pokoje to vypadalo častečne jako LC byla tam ta
modrá ženská a honily ji nejaky 4nohy potvory tak sem je zesmach fireballem pak sem se probudil skoda že sem tam aspon nedošel.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

14.04 2006 2LD

LD1
Hodně kratky asi jen 20s rozbech sem se odracil od nejke krabice a trochu se proletěl.Když sem zkočil z te krabice nvědel sem na jisto jestli je to LD taky sem si mohl pjekne naryt držku.

LD2
Tady sem se proletěl trosku vic letel sem obrovskou rychlosti nad krajinou
a pak si to namiřil na oběžnou drahu byl sem tam tak za 5s.Vzadloval sem se od Země videl sem Afriku proletěl sem kolem něsice a pak zamiřil do hlubokyho vesmiru.Doletel sem na nejaky misto kde v prostory byly zeleny a hnědy kousky čehosi asi asteroidy nebo mali planetky.Na jednom tom kosku sem přistál.Byl sem uprostřed mitiny nejkeho ne moc husteho lesla spiše tropickeho typu.Zkusil sem zavolat Sunnyho a Juryho jen sem zařval jejich jmena. Basničku sem chtel ale zrovna sem si nejak nemoh vzpomenout ,rek sem si že budu vzpominat až kdybi nevišlo prosty zavolani ale nakonec sem se k ni nedostal.
Předemnou se oběvil nejakej kluk bohužel na vzhled si nepamatuju
zeptal sem se ho na jmeno řekl nejky divny.Zautočila na nás nejká potvvora neco jako tak 2m tiranosaurus tomu sme zdrhly ale pak se tam oběvil ješte jeden ten bal tak4 větši.Bohužel sem nejak spadl do snu.
Chvili seme ješte utikaly pred přišerou a necim po ni střilely pak se zmenilo misto a oběvili se tam dalši lide.Dalši změna mista vypadalo to tam skoro jak v unčovicich na dvoře videl sem tam ty osoby z přetchozi časti ale ted vypadali nejk mymo jak kdybi byli naměsični a dva dokonce jezdily na nejakejch srojich.Na jednu holku sem chrstl vodu a to ji probralo pak sme stejne probudily i ostatni.Všichni sme měly pracovat na nejakem projektu tykajiciho se astrálniho cestováni a remote viewingu.
Bjehem pokusu došle k nejake zrade a nevypla se nam motorika
delali sme v realu stejne pohyby jak při te astrálni cestě.Podival sem se na sve oblečeni bylo to nejak spešl kombineza z napisem remote viewr 001 /nedavno sem o tom četl par veci tak se to sem promytlo/.Pak sem se bavil z chlápkem vypadal přesne jak Grisom z kriminálky las vegas
a řešili sme proč se to ovládáni svalu ve spánku nevyplo.Ja sem se zminil o tom že sem chtel udelat test aby človek mohl komunikovat mluvenim bjehem cesty ale že se to zatim netestovalo....

Ta nestabilita raních LD me dost štve je strašne težky se tam udržet nebo netratit koncentraci a mysleni tam taky nefunguje upne na 100%
hlavne ta pamět to je vžde co sem to ctel v tom LD zkusit.

Nejaky sny
-hladil sem ledniho medvěda
-byl sem u splavu-nejsci kluci tam projely na obřim lehátku a udelly tak 2m vlnu ktera se šiřila korytem

a spousty dalšich


15.04 2006
deja vu - při stavbě detektoru REM

16.04 2006 LD-OOBE/LD
Vstal sem byl sem tak 2h vzhuru pak sem si šel znova lehnout že zkusim LD
parkrat sem zopakoval sugesci a po nejake chvili usnul.

LD1-Začalo to docela zajmavym snem stal sem nekde u namesti v LItovli
byla tam zkupinka lidi nejaci forografi,televize.Přišel sem bliž byl tam przident a mel nejakej proslov pak mu novináři dávaly nejaky otázky
Jedna se tykala přihlášek na středni skoli ,proč se muže podávat jen jedna.
Klauzovi se moc odpovidat nechtelo a spiš se tomu vyhibal.Stal sem tak 2m
od nej a přemejšlel sem jestli se mam taky zapojit do dikuze.Oběvil se tam
Václav Havel stál přimo vedle mě pak se me na neco zeptal chtel vydět nejaky kaštany/stromy/.Tak sem mu řek že ho tam zavedu a zminoval sem se mu žejich tu moc po tech povodnich a tornádu nezbylo.Prošli sme kholem polikliniky a dali se k rybniku.Našel sem njakej ten kaštan a asi 50m dal pořádnej.Tam mi došlo že sem v LD /to to travalo/.Vykašlal sem se na Havla ten si dál očumoval strom a vzpomel sem si na LC.Zkusil sem tu basničku ale vzpomel sem si jen an pulku nakonec sem dal jakž takž dohromady.Rekl sem ji a ucitil sem tak tak sem se nechal unáset tahlo mě to dost rychle pozadu povedlo se mi otočit letel sem nad ulici po které sme prve procházeli.Zavřel sem oci a myslel na LC ale nejak sem se nemoh soustředit a ani sem si nevybavil obraz.Probudil sem se v těle bylo dost uvolneny a slišel sem hodne slaby bzučeni pokusul sem se z nej vyvalit na bok povedlo se a byl sem na zemi postele.Pohled nebyl upnejasný trochu rozmazaný.Pokusil sem se dostat k posičce kde mam obrázek LC ale nebyl tam což byla trošku zrada mito neho tam byla jakasi tabuka skla podobnoá z jekejch mám lustr.Tak sem se a to vykaškal a řek sem si že se projdu po bite prošel sem dveřma do obývaku a pak sem prostrčil hlavu dveřma segře to pokuje nekdo tym byl a asi me viděl.Vrátil sem se do sveho pokoje a zkuil rožnout zadna zmena osvětleni.Zamiřil sem si to nazpět k poličce tentokát tam byl muj zaznam snu a obrázek lC byl az v zadu spadenej pod sklem zkusil sem se tam, dostat ale tim sklem to slo dost ztuha tak sem to vzdal a vytahl ruce z toho skla zustali gam po nich diry.Ješte mam jeden obrázek nad posteli tak sem se k nemu chtel dostat ale jak sem lezl na postel tak sem spadl zpět do těla a probudil se.

docela by me zajimalo jestli to bylo OOBE ktery přešlo do LD nebo jen LD o OOBE.Bylo tam par nesrovanlosti zajimavy taky treba bylo že sem se moh opřit o stul až když sem ucinil trošku vetši tlak tak sem nim prošel.
Přište zkusim na lC použit nejaky dveře nebo vytvořit,nakreslit portál
dnes sem to použil jen tak volne v prostoru no možná sem měl počkat kam mě to dotáne.

sen-cteni nejkyho přispěvku na iCQ
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

16.04 2006
odpoledne kratky LD akorát sem si stihl hodit par fireballu

17.0 2006 LD a OOBE cas-7:45
Začalo to snem byl sem z rodiči na nejake dovolene v chorvatsku u moře..
ukradli nám lodku po nejake době přišel policajt že ji našli a že si jimáme kdesi vizvednout tak sem se dalia cestu jejisme na kolich.Po¨rojiždeli sme lesem malou cestičkou ale byla hodne strmá tak sme to vzdali a vratili se o kousek a jelipo jine odbočce asi po pul killometru sme dojely na kraj města.Byli sme na parkoviši kousek za nim vedla silnice a byli tam nejaky značky.Doli sme k tem zančkám byl tam název mesta a na dalši byli vzadalenost k ruznejm mestum byla tam i olomouc a vzadalenost u ni byla nejak 3400Km to se mi zdálo trochu dvny /schvalne zkusim zjistit kolik by to tak bylo v realu/ Pak tam byla ješte jedna cedule z mapu mesta a bylo tam i to mysto kde sme si meli vyzvednout ten člun.Dostal sem se do LD chtel sme zkusit cestu na LC chtel sem na to použit nejaky dveře prošel sem kolem dvou ale na tech byl vysaci zamky.Nakonec sem našel jedny nezamčeny rekl sem tu basničku -no trošku sem ji zkomol otevřel sem dveře ale byla tam jen tma vstoupil sem dovnitř ale pořád jen tma otevřel sem dveře a dovnitř vniklo trošku světla ale nijak moc to nepomohlo pořád tma začal sem z točenim a ctel sem i zkroutit telo ale to sem už pořádne nestihl.Probudil sem se v tele bylo docela uvolneny tak se zkusil OOBE ale moc to nešlo nakonec se mi povedlo zvednout astrálni ruku a dokonce sem ji viděl asi přes vička viděl sem jen obrys.Postupne sem se vyvalil z tela ale šlo to hodne težko a trvalo to tak 20s.Konečne sem byl venku vstal sem a podival sem se na postel jestli tam leži moje tělo byl sem docela překvapenej z toho co sem tam viděl mysto myho těla tam ležela plastova figurina :) .Vydal sem se na cestu k poličce z obrázkem LC
tentokrát tam sice obrázek byl ale vypadal upne jinak byla to nejaky směl LC a zasnežene vesnice pokusil sem se do neho dostat ale nepovedlo se
akorát sem se k nemu přibliži že sem homel přes cele zorne pole./sakoda že sem nepoužil tu basničku asi to bude chtit silnejši zaměr a pořádne si LC vyzualizovat no snad přište/.Odešel sem od poličky a nenapadlo me nic lepšiho než zkusit proskočit dveřma :) povedlo se pak sem chvili bjehal z rukama před sebou a probyhal zdma /docela zvaštni pocit/ dostal sem se do koupelny a uslišel sem mamu v kuchini chtel sem se tam dostat ale nastala menši zarada prošel sem zdi do kuchine ale mysto toho abych se tam ocitl tak sem bl zpátky uprostřed koupelny.Druhej pokus tentokrát me stena nechtela pustil amito toho se natáhla/prohla a koupelna se stal 2x
vetši.Nakonec e me do kuchine dostal ale nevim jak menši okno ješti si pamatuju že sem zkoušel strčit prst to stlu ale už to moc nešlo jako byl hmotnejši než prve.Byl sem v kuchini a bavil se z mamou to už byl asi en sen rikal neco že se divala na knižky co mam na stole a pak se me se o tom chvili bavily řikal sem že ji mam už přečtenou...probudil sem se v těle

Tentokrát zadny bzučeni ani vibrace,pbraz byl o dost lepši než posledně
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

18.04 2006

OOBE/LD-nebo co to bylo
Začalo to snem jehož začátek si už nepamatuju....byl sem na moři na nejake lodi potom přesun vzduchem pres tichý oceán viděl sem kus afriky pmalu semklesal videl sem nejake červeno -černe body pordeji se ukázalo že sou to astrovy ,přistáli sme nekde mezi Afrikou a Madagaskarem.Měli sme vytáhnout nejakou potopenou lod ,podival sem se do vodya byl tam ohromný černý flek napřed sem si myslel že je to ropná skrvna,ale pohlo se to bylo to obrovke hejno tak 15m olihní které hned odpluly.Potom jedna připlula cteli sme ji využit jako zdroj energije nebo co připojila se chapadly ke stroji ale neco nevišlo a my dostli elektrický šok.Pak sme mluvili nejak divne jako roboti a vznášli se nad konstrukcí /v astrálních tělech/.Zmena mysta najednou sem stal doma u sve postele vedle me stal nejakej blondatej kluk
citil sem ze sem venku z těla . Pokoušel sm se podivat na postel ale měl sem jen strašne mali zorny pole jako bych mel přivřeny oci a nepovedlo se mi hlavu natočit tak aby c na tiu postel videl.probudil sem se a citil slabe vibrace asi po 5s sem uslišel pisnicku co sem měl puštenou.Skoda vratilo me to moc brzo pak sem se podival na hodiny a bylo mi to jasny mel sem nastavenej mentalni budik funguje až moc dobře.

Metoda-rano sem si ješte chvili lehnul,ležel sem na zádech pustil sem si Hemi-sync Illumination for peak performance a nastavil si mentalni budik na 9 abych nezaspal do školy aejsem tak ležel.

SNY-parta ve vlaku-vzponináni-Chteli po mě abych si na něco vzpomel dostal sem sem se do zvaltniho stavu a cestoval časem na zpět.Letel sem nad nejakou silnici/asi mela predstanovat muj život/ napřed se stridal den a noc pak sem zrychlil a začali se menit roční obdobý kokem cesty se promitali sceny z života /muj to nebyl/ dostal sem se ž do detstvy a prohližel si tam nejake sceny.Při celem zažitku se m vše co vidim komentoval a ostatni poslouchly když sem se vzbudil ptal sem se jich jestli to slišely řekli že jo pak sem řek že přište mužem zkusit obustranou komunikaci ale at nemluví moc nahlas...
Zajimava metoda nekdy musi zkusit v LD

sen-nova škola,farmak,uhli,angličtina,bilinky,cesta bosky,Kamil

Před spanim sem zkoušel novy sugesce pustil sem si Hemi-sync Illumination -a litao mi hlvou tolik rymu a basniček až to hezky nebylo ale byl sem linej vsta a zapsta si to.Zkoušel sem sugesci Má mysl je bdělá a telo spi a
Jsem bdělý a vše pamatující si
mysl bdělá tělo spící.

no moc to nevilo nevyspal sem se nemoh sem usnout /i to s kožná nekdy využije/ no ale možná to vyšlo telo možná spalo /nevim jisě/ duležity je že rano sem nebyl unavenej a to sem byl zkoro celou noc vzhuru.

22.04 2006 -LD

25.04 2006 OOBE/LD 3
Docela divny zažitky nevim kam přesne to mam zařadit bylo to něco mezi LD a OOBE ale spiš LD.Byli asi tři všechny začali v mem pokoji a pak sem se pohyboval v okoli panelaku.Jedinej problem byl v tom že mi to nijak extra nepřemejšlelo.A pamet taky zrovna moc neslouži.
1.Byl sem v pokoji šel sem na balkon jak sem se tam dostal nevin asi sem prošel dveřma.Rozhlidl sem se po okoli vše vypadalo normálne byla noc
asvitily hvězdy a měsic byl skoro v upnku /musim ověřit/.Seskočil sem na balkon pod našim a pak na dalši.Nekomu sem vlezl do bytu /pocat by to ješte teoreticky mohlo byt OOBE/.Nejak blbě sem vyděl strhl sem si nejaku látku z tváře asi sem nou měl zakryty oci pomohlo to a hned sem vyděl lip.Vešel sem do pokoje a rožnul světlo /?/.Pak sem se dostal do dalšiho kde nekdo spal /v realu tam bydli nekdojinej.Lehl sem si nazem kousek od jejich postele jak mě to napadlo opravdu nevim./asi sem si vzpomel na techniku zrcadlových poloch a chtel sem ji vyzkoušet/.
Pak to mam troch zamlženy myslim že se nekdo probudil a trošku se vdesil ale nevim jistě.Dal sem ležel na zemi začal sem citit vibrace a opuštet telo akoro se to povedlo ruhej pokus aš sel lip asi sem tělo opustil
BLIk
2.Byl sem zase u sebe v pkoji /dost mě sve že sem se ani v jednom připade nepodival na postel jestli tam spi moje tělo/.Zas em šel na balkon
a zlezl dolu po nejaky lane z kterim si tam kraji kluci lano bylo docela pružny a chvli sem jen tak blbnul a slanoval panelák nebo sem honechal napružit avystřelilo mě tak do 2 patra.Pak sem neco delal kolem paneláku
z tehle časti si nic nepamatuju. BLIK
3.Zase v pokoji -tentokrát sem se chtel dostat na LC došel/doletěl sem k
poličce ale byl tam jinej obrázek pak sem našel obrázek LC byl spadlej.
Vzal sem ho do ruky /?/ a zkoušel se do nej dostat alejen sem nil prostrčil hlavu a když sem ji vyntal tak tam po ni zbyla dira /?/.Vykašlal sem se na to rozbehl sem se a zkočil do zdi chtel sem proletět ven stenou paneláku nejak to nevyšlozustal sem zapichlel nejak častečne ve zdi a v poličce....
probudil sem se zase v pokoji tentokrát už asi dopravd ybylo neco kolem
5 ráno.

sny:
cesta do šloly
laboratoř
psywheel-točil sem psywheelem a pak se mi ho dokonce povedlo zvednout dna nekolik sekund do vzduchu.


musim do školy odpoledne se to pokusim dopsat pokud si ztoho budu ješte neco pamatovat Sad
_________________
Informací není nikdy dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ICQ
ATA
VIP člen
VIP člen


Založen: 20.4.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: Litovel

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2006 8:54 am Předmět: Citovat Upravit/Odstranit tento příspěvek Odstranit tento příspěvek Zobrazit IP adresu odesilatele
26.04 2006 -LD
Kratky LD asi tak 2 min trošku sem se proletěl nad nejakou řekou pak.Pak sem při letu zkoušel test z hodinkama při každyxm pohledu tam přibila minuta vždy sem se podival střidave na dlan a na hodinky zajimavy bylo že když sem se podival na hodinky tak sem ucitil přival energie když sem se podivanl na dlan tak skoro nic asi to bude tim že sem tentokrát poučil jako bod odrazu ty hodinky a ne dlaně.Doletěl sem k nejake budove dost rychle wm se bližil chtel sem to na pslednu chvili vybrat prudce sem zahl do vrchu a udelal sem lopig ale probudil sem se po probuzeni sem citil slabé vibrace.
_________________

27.04 2006 -LD
Počkal sem až se sen trochu stabilizuje a pak sem ho začal ovládat ale moc to nešlo tak sem aspon zkoušel procházeni zdi nařed to šlo trošku ztuha a pak už v pohode prošel sem zdi d nejakejch garáži a chvili se to tam prozkoumával paksem zas vylezl ven asi 15 m přede mnou se oběvila nejaka
přišera napul robot a napul znetvořenej chlap napřed sem to s nim zkusil podobrym ale to nevišlo pak se tam oběvili ješte dalši dva a napadli me
bohužel schopnosti nejak nefungovaly po chvili snaženi se mi sice podařilo házet firebbaly ale byli dost malé ale blbě se nima mirilo nakonec sem 2 přišery vyřidil pak sem si řek že uletim a nebudu s niam strácet čas ale moc to nešlo a vznesl sem se asi až na 3 pokus byl semtak 3 mery nad zemi a zautočila na me dalši přišera byla schovaná za krabicema a jak sem prolital kolem tak vyslkočila a neco my zabodla do nohy zdrhnout nešlo měl sem malo energije a nemoh sem pořádne nic ovládat ta noha docela dost bolela tak sem se radši probudil.-skoda

kdybich měl vyc energie a trochu jasnejši mysl tak znich nic nezbyde Twisted Evil


dal asi tak 5 snu
-nejakej vylet,soutěž,nekoho sme hledaly ,seteli sme u potoka šel sem kousek proti proudu a najednou sem uviděl jak se z kopce vali asi 3m balvam ryhce sem udtikal na zpět a křičel na ostatni a nekam zdrhnou mynul nas tak o metr.
sjiždely sme divokou řeku-proste sme do ni skočily a nechaly se unášet proudem bylo to docela akčni napřed to byla taková malá hezká pruzračná ricka ale ta se pakzměnila na zkalenou řeku,,,nakonec sme všichni doplanaly v pohode a našli sme i ty dva sraceny kluky pak tam byla ješte nejka scena v taboře..


-nejak cesta autobusem nejak se pokazil a meli sme jit pěšky
neco z rukama držel sem v rukách svoje uřezane ruce /dalši/ a skoušel ještli je myslenkou rozhibu -malem sem se dostal do LD ale probudil sem se -Tojle dava přikazu podivat se ve snu na ruce trochu novej vyznam Twisted Evil
_________________
Informací není nikdy dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ICQ
ATA
VIP člen
VIP člen


Založen: 20.4.2005
Příspěvky: 153
Bydliště: Litovel

PříspěvekZaslal: pá duben 28, 2006 9:22 am Předmět: Citovat Upravit/Odstranit tento příspěvek Odstranit tento příspěvek Zobrazit IP adresu odesilatele
28. 04 2006 LD
-moc si z toho nepamatuju jen konec zkoušel sem neco na zpusob teleportace .Nejak sem se držel na miste a zaroven se natáhl asi pul kilometru k nejaké budove tak až sem vyděl dovnitř byl tam nejakej stul z křeslem....To natáhnul neni přesny ale nevimjak topopsat možná neco jako zoom ale zároven se přesouvala i moje část.Potom sem zas citil jak sem na miste kde sem začal a videl to misto ale část vědomi byla na tom miste kam se sem se dival.Pustil sem se toho zalkadniho mista a řekl TELEPORTATES a protetěl sem krajinou na to druhy misto bylo to trochu jinej pocit než když litám normálne neco jako automat proste me to neslo mad krajinou.Ješte to chce vychitat aby byl přenos rychlešli a lip se ho naučit zatim by to vyšlo tak nastejno z litanim.Byl sem utoho stolu v tom baráku trucho mi to připomělo recepci z LC...Začalo se neco dit ocitl sem se ve viru vym akorát že kolem mě prolitla ta recepce po chvilce sem se oběvil na novim miste nevim proč ale připadlo mi známy škoda že sem ho nestich pořádne prohlidnout.Stal sem v druh patře strop byl podpírán tlustými sloupi nejak sem se dostal dolu bylo to neco jako mali namestičko uprotřed baráku videl sem jen 2 patra meli krasnou architekturu asi každy 2m byl tlustý sloup .Zem byla zváštní hnědá a červená mislim že sem zahlit tu recepci pořát sem měl pocit že je tam nekde nejakej portál nebo že je to nejak přetvořeny LC.Uvidel sem nejakou ženu byla to světle modrá světelná bitost fykt nádhernej pohled....Začal sem se točit chtel sem se přenést na LC nechápu proč sem nezustal tam kde sem byl a pořádne to neprozkoumal idyž sem to možná udelal v tom miste mam mali okono.Nekdy v pruběhu sem zkoušel zavolat Sunnyho,Daniela ,Juryho ale jen tak sem to prohodil ani sem se na to moc nesoustředil LD moh byt tak o 7ráno tak sem si řikal že už všeci budou vzhuru.

Probudil sem se ve snu možná to bylo zpusobeny tim točenim byl sem v nejakem byte z nevdlešich dveři vylezl nejakej chlápek evidentne sme se znali.Rikal že měl zrovna LD a že moc dekuje.Asi sme to zkoušely ve sejnou dobu paksme se ješte o necem bavili pamatuju see akrát řže se zminil o Pavlovy /kámoš/ pak sme se rozloučily aodešel řikalsem mu at se klidne kdykoli stavy.Nekam sem šel...


SEN-cesta z Lukášem na kole měli sme jet na kolich kdesi z ruska až dom už sme jeli nekolikátej den..
Přejeli sme hranice CR dojely sme do Ostravy..potkaly nejaky kámoše..

1.5 2006
sny-jel sem na kole po nejake louce sbiral sem jahody /byli dobry/.Pak sem skákal divnym upusobem asi jako zajic.Neco z dedou.Závod na bobech -zavod ze zledovatěleho kopce pak po zamrzlé řece bylo tam tak 20 závodníku jely na ruznejch věcej.Propadl sem sem se a musel sem zkončit vracel sem se na start

2.5 2006 OOBE.,LD,4 Sny

OOBE
-citi sem vybrace postuně se mi je podařilo i zesilit /nevim jak/ pak tak sylné že sem měl pocit že to semnou háže na posteli.Pokoušel se se opustit tělo ale šlo to strašne težko.Nakonec se to nejak povedlo bohužel si už nepamatuju jak přesne vym akorát že tentokrátsem se z nej nevivalil na bok ale spiš zvedl a zkoušel sem i chvili šnuru.Citil sem jak se zvedám napřed em viděl jen tmu pak sem konečne začal vidět ale nic moc takový tunelový pohled ostře sem viděljen malou část a zbytek byl rozmazanej dost to zhoršilo orientaci.Sel sem do obýváku podivat se jestli tam nekdo je nekoho sem viděl jak spi na gauci ale přez rozmazanej pohled sem nedokázalrozpoznat jestli je to zkutečne mama.Rychle sem se vrátil do pokoje napadli mě podivat se na sve spici telo povdlo se mi zameřit pohled tak abch vyděl hlavu nerozmazane zjistil sem že to nejsem já aspon ne ja v tomhle věku byl tam nejakej kluk /no lepši než mynule kdy tam ležela plastová figurina/.Zkoušel sem rožnout světlo ale nic se nedělo /nevim jestli vipinač cvakl nebo mi nim prošla ruka/.Skočil sem chtel sem proletět balkonem a pak dolu ale nejak to nevišlo tak sem pak radši slezl po balkonech /nevim proč sem neskočil nic se mi přece nemuže stát no asi to bude po tom zažitku z minula jak sem se rozplác dole o kachličky.Pak sem ješte chvili neco delal nevim co probudil sem se citil sem vybrace a zkusil to znovu ale tentokrát se nepovedo
podival sem se na hodiny bylo 00:15

LD
-moc si z toho nepamatuju
-prohližel sem si obrázky nejakejch krajin na počitači a ulitával na tom jak sou realisticky a jak to mozek dokáže vytvořit prohlidl sem tak 30 obrázku a pak sem si jeden vybral a pokoušel se do nej dostat ,Zameřil sem na nej pohled a citil menši tak ale dostat se mi tam nepovedlo pak asi LD zkončil a začal novej sen kupodivu to misto se častečne podobalu tomu obrázku


Sny
1-u moře-taky pár podivnoti třeba pronásledováni se v ponorkách

2-vlak-človek by se divyl co vše se muže stat nežsi koupi jizdenku

3-řeka-jel sem na nějakem lehátku po řece docela srada než sem narazil na 1 vodopád pak tam byly ješte dalši 2 a nekolik menšich jezu.Ta řeka vedla středem nejakého mesta /nic moderniho/

4-fakt hoodne poivnej sen -byl sem asi nejakán postva v nejakym PC světe
_________________

5.5 2006 4LD nektery z falešnych probuzeni a tak 7 snu

dneska to bylo zajimavy vstal sem tak o 7 a pamtoval sem si částečne 2 sny
ale byl sem ze včerejška dost utahanej tak sem si řek že si ješte lehnu
/dnes mam volni tak sem toho využil/ měl sem asi dalšich 5 snu.Vždy sem spal tak hodinku.Už bylo skoro 12 hodin řikal sem si že už bych měl vstat ale byl sem zvlaštnim zpusobem unavej takovej ospalej tak sem si ješte lehnul jen tak na záda a ležel.Po chvili to začalo byt zajimavy začaly se oběvovat obrazi chvili sem se počkal až budou stabulnejši a udelal z toho LD.Byl sem napřed na náměti lital sem tam a delal ruzny podivny přemety a otočky pak sem jezdil na kole a dokonce s nim i lital a delal tyhle blbosti třeba roztočeni na mite ve višce asi 5m nad zemi.Nekdo se tam oběvil ..došlo k souboji
na kolech ve vzduchu.No souboj spiš to byla zábava.Dostali sem se do patové situace naše kola se zasekli to sebe tak sem na nej konečnevidel zeptal sem se ho jak se jmenuje řekl že daniel byl to kluk tak 17let měl delši vlasi světly vlasi v copu /bylo mi to trochu divny kdo by spal o pul 1 odpolene/ tak sem ho nebral moc vážne řk sem že se chci zaletět ješte nekam podivat dojel sem k řece odohodil sem mec tkerý se zapíchl do zeme /nevim jestli sem ho i předtim při tom souboji/ a chystal sem se přeskočit řeku ale nevišlo to spadl sem do ni a probudil sem se šel sem k počitači a zjistil že tam neni monitor pak se přesunul na balkon už sem vědel že je to jen dalši sen /celi to bylo dost podivny byl sem ve zvlaštnim stavu citil sem telo jak leži na postely a zaroven i ve snu byl sem na 2 mistech zároven a intenzita vnimáni dost kolisala chvlilemi se mi skoro uplne ztratil obraz a vic sem vnimal tělo musel sem si dávat dost pozor na to kterym telem chci hejbat třeba sem normálne polkl bjěm snu v fyzickym tele/Byl sem na balkone skat dolu se mi moc nechtelo a sen byl stejnak moc nestabilni jen tak ze srandy sem dolu hodil slinku rozbyla se
pokoušel sem se nekoho zavolat ale musel sem si davat dostpozor abych to nekřičel fyz. telem řikal sem si ze to asi stejnak nemá moc cenu v tuto dobu ale zkusil sem to pak mam chvli okno .Oběvil sem se na jinym miste v nejakym dome a pokračoval z volánim tentokrát sem to vzal obecne at přijde kdo chce pokud nemá negativi umysly po chvilce sem v dome oběvil par lidi jakousi starši ženu ptal sem ji jestli se zanma žekla že nejspiš ne pak bejvalou spolužačku z tou se nestihl pokecat pak to pokračovalo ješte tak dalšich 5 min ale mel sem co delat abch udržel stabilitu strašne kolisala .....Byl sem znova na balkone ta rozbita skinka dole už nebyla Laughing .Měnil sem barvy a kreslil ruzny čáry chvili sem se z tim bavil pak už to balo tk strašne nestabilni že sem to vzdal ani sem se nemoh podivat na ruce proste tam v tu chvily nebyly.Ukončil sem to pohl sem sem fyz, rukou anormálne se zved z postele.Nejzajimavějši na tehle LD byl že sem byl na rozhrani a vnimal obě tela a prosteředi třeba i zvuky z realu mislim že by z trochou cviku bylo dokonce možny přimo kmentovat dej snu.


SNY
-mimozemštani
-laborka
-sběr nebezpečného odpadu
-řeka
-jezdil sem si v nejakky futuristickym sportáku po mestě

6.5 2006 Vibarace,LD
Probudil sem a citil docela silne vibrace uslyšel sem nejaký hlas
cosi Lukáš ..už vim co to znamená..už se to povedlo... nebo něco takovyho.Pokoušel
sem se dostat z těla ale nejak to nešlo
nakonec sem se vytočil ale spadl sem z posetele citil sem dopad /myslel sem že je to zkutečnost/
Otevřel sem oci byl zto častečne muj pokoj pak na me mluvil nejakej chlap z monitoru.Zkoušel se zavolat ale nikdo se neobjeil šel se na balkon podival sem se doluválčily tam nejaky stroje jeden strane sem pomáhal a z balkonu od streloval nepřátele.Aspon sem
si hezky vyskoušel vyzbroj apřed sem hazelvelky firebally
pak menši asi 100rychle za sebou /nsa zem padly temeř současne/.Potom brokovnice delal sem pohyb jakbych nabijel brokovnici a pak vystřelil broky fakt litaly
to sami sem pak zkusil z bazkou a poslal na ne asi 200 raket pak jsem ješte zkoušel zmrazováni.

SEN-nejak továrna,pes,oblek,slavnost
-jel sem na čunu po čece z obrovskym spádem tak 200km/h
-pohladil sem si maliho ldniho medvěda pak chodil pořád za mnou
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď