Pri snahe dostať sa von z tela

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Avelery
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Jan 04, 2019 20:13

Pri snahe dostať sa von z tela

Príspevok od používateľa Avelery »

Dobrý večer,

trápi ma jedna vec. Pri snahe dostať sa von z tela mi moje telo brní a niečo cítim, no väčšinou to dopadne tak, že hýbem vlastným telom a nedarí sa mi dostať sa von. Neviete mi niekto, prosím, poradiť?
Vopred ďakujem (a ospravedlňujem sa ak tu podobná téma už bola)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Pri snahe dostať sa von z tela

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj, brnenie tela je dobrý jav. Len pokračuj, nesústreď sa na telo, ale na zámer, prečo a kam chceš astrálne vycestovať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Tom Clancy
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Júl 29, 2009 12:13
Bydlisko: Bratislava, KV

Pri snahe dostať sa von z tela

Príspevok od používateľa Tom Clancy »

Ja mam problem, ked skusam AC (alebo vstupit priamo do LD), skratka ked sa na to sustredim a uz dosiahnem vibracie, prepadavam sa coraz hlabsie, vsetko sa so mnou toci, tak pridu zasklby, najcastejsie nohy a obcas ruky (niekedy je to neskuocne svrbenie, ale s tym si este viem poradit a pomaly to odoznie). Vznikne take napatie a sklbne mi mimovlne nohou/rukou a som zas takmer na zaciatku. Uz davnejsie som hladal sposoby ako tomu predist ale nic nezaberalo a postupne ma to odradilo od pokusov. Teraz sa k tomu znova vraciam a narazam stale na tento problem. Preco sa moje telo tak usilovne tomu brani? Pri meditacii mi to nerobi take problemy, ked som zacal cvicit jogu a potom som si dal meditaciu tak v pohode som 30 minut meditoval bez zasklbov. (Mal som uz niekolokrat LD - a vzdy pocas snivania som si uvedomil ze je to sen a vedome som si tie sny zacal menit a bol som slobodny v rozhodovani, a pamatal som si ich asi 11 pocas jednej noci.) No ak sa snazim dostat von z tela vedome pri AC tak tie zasklby mi v tom vzdy zabrania, citim ze som uz len krocik od uspechu a vtedy sa to stane... neviem co by som mohol skusit aby to prestalo, mate niekto nejake napady cim to je a ako sa toho mozem zbavit?
(ospravedlnujem za text bez diakritiky blbnu mi klavesy)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Pri snahe dostať sa von z tela

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj Tom, keďže do AC vstupuješ z bdelého stavu, tvoje Ego a racionalita s ním spojená sa bránia rôznymi spôsobmi vymaniť sa z tela von. Súčasťou celého toho je strach, aj taký ktorý si neuvedomuješ. Kým nespracuješ svoje strachy (napríklad aj strach zo straty kontroly nad sebou), nepohneš sa ďalej.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď