Šňůrová Metoda

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Alex118089
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2012 23:57

Šňůrová Metoda

Príspevok od používateľa Alex118089 »

Lehl jsem si do své postele a přemýšlel o své nové teorii. Vypracoval jsem techniku projekce, kterou by mohli aplikovat slepí lidé. Techniku, která by nevyžadovala žádnou optickou vizualizaci. Přišel jsem s nápadem hmatových představ, kdy se k vytvoření tlaku na astrální tělo využívá hmatu, neboť tento smysl mají slepí lidé silně vyvinutý. Ležel jsem tak a dumal o tom několik minut, přičemž jsem se uvolnil a byl připravený k spánku.
Tehdy jsem se rozhodl to vyzkoušet, abych zjistil, jestli je to praktické. Neprováděl jsem žádná relaxační cvičení, zklidňující ani energetická cvičení. Chtěl jsem pouze vidět, dokáži-li pomocí této metody vyvinout tlak na své astrální tělo. Zdvihnul jsem své imaginární ruce a začal šplhat po šňůře, ruku přes ruku. Za okamžik jsem cítil pocit závratí v oblasti břicha a horní části trupu a mátožný pocit uvnitř kostí jako lechtání v rukou a nohou. Zastavil jsem všechny myšlenky a zaměřil jsem svou vůli na šplhání. Cítil jsem neobyčejný tlak vyvíjený na mé astrální tělo a má astrální hlava a horní část trupu se začaly uvolňovat a snažily se sledovat šňůru ve směru tlaku, který jsem vytvářel. Stále se vytahující jsem cítil, jak mé mozkové vlny poklesly na úroveň alfa rytmu a pocítil jsem silný pocit tíhy, jak jsem se propadnul do transu. Pokračoval jsem v tahání a stav transu se prohloubil, mé tělo bylo nyní ochromené. Stále jsem táhnul, čakry se otevřely a začaly vibrace. Byl jsem ohromen - prováděl jsem to teprve několik minut! Pokračoval jsem v tahání a mé astrální tělo brzy vyklouzlo z fyzického.
Bylo to úplně jiné než jakékoliv projekce, které jsem kdy prováděl. Zdálo se, že projekční reflex neměl čas projevit se a projektovat mne mimo tělo. Doslova jsem se vytáhnul ven sám. Vznášel jsem se nad svým fyzickým tělem, stále si vědom sebe sama v posteli.

Je to z jednoho blogu, zatím jak jsem se tak díval tak jsem to tu neviděl. 1x jsem vyzkoušel a do 5min sem večer měl pocit silného "vyskakování" na hrudi.
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Šňůrová Metoda

Príspevok od používateľa arzen »

Veľmi zaujímavá technia ktorá určite stojí za vyskúšanie! :D
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
Napísať odpoveď