Problém s Astrálom.

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

Zdravím, chcem sa opýtať .. ako je to možné ? Venujem sa astrálu už niečo cez pol roka a ešte som nemal ani jednu projekciu a ani jedno vycestovanie .. max LD .. nechápem. Uvediem svôj postup : 1. ľahnem si na postel v tmavej izbe
2. uvolním celé telo, každý sval atď
3. sústredím sa na svôj dych, a vyprázdnim si myseľ
4. keď som si istý že mám čistú myseľ, začínam s fantomovými pohybmi
5. snažím sa balancovať na spánku a plnej bdelosti
6. NIČ SA NEDEJ !! ani po hodine .. ani len vibrácie .. nič .. :cry:


je tu niekto kto mi môže pomôcť ? nejaké rady atď ? Knihy mám prečítané. :help: :help: :help:
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa Pali »

Z tónu tvojej správy by som usúdil že to bude prílišnými očakávaniami, ktoré ti kazia úspechy.

Mrkni sa na toto vlákno.. možno tie info budeš považovať za užitočné.

http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=83&t=2195#p19186

Mimochodom mám taktiež dojem že dosiahnutie OBE vnímaš ako nejakú mechanickú záležitosť. Máš asi dojem že je to dosiahnuté posilnením nejakého "svalu" cez pravidelné cvičenie. To je podľa mňa však len časť úspechu.

Je užitočné zamyslieť sa nad tým aké podmienky a pravidlá reality umožňjú vôbec "vycestovať z tela". Takéto niečo je v súčasnosti nemožné v mysli niekoho, kto žije v deterministickej, mechanickej, Newtoniánskej realite.
Je však dokázané že mi nežijeme v Newtoniánskej verzii reality, ale práveže v realite, ktorej princípy fungujú na pravdepodobnosti a štatistike. Tým chcem naznačiť že ak uvažuješ o tejto aktivite ako o všetkých veciach ktoré v živote bežne vnímaš, nie je to asi najproduktívnejší prístup.
Z mojej skúsenosti sa tieto zážitky dostavia automaticky, ak niekto dostatočne rozšíri svoje vedomie - ide o vnútorné pochopenie a vnútornú zmenu. Manuálne cvičenie je časťou úspechu, ale povedal by som že tou menej podstatnou.
Naposledy upravil/-a Pali v Št Nov 28, 2013 19:32, upravené celkom 1 krát.
reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

Práveže vôbec nemám nejaké snahy že rýchlo, rýchlo chcem zážitok aby som bol cool .. to nie . Snažím sa, snažím a nič :( Preštudovaných mám plno, plno kníh o tomto atď a zatiaľ som nič nezažil iba, ako som hovoril LD. Dneska skúsim tú techniku hojdačky a uvidím.. A jediné čo som docielil tou metódou vstávaním o 20-30 minut skorej a potom zase "umelo" zaspať je že nevstávam o 5 ale o 4:20 :|
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa Pali »

Ešte som niečo dopísal do svojho prvého postu - nečakal som že sa tak rýchlo na to pozrieš.

K tomu LD ti poviem že neexistuje "len" LD, ak sa snažíš o mimotelový zážitok. LD a OBE sú obe v nefyzickej/snovej realite a fungujú tam zväčša rovnaké pravidlá a princípy.
Ja som viac krát z LD nevedomky (falošné prebudenie, alebo polo-lucidný sen) robil cvičenia a prešiel som do takzvaného "OBE" .. ale v skutočnosti som neprešiel, len som si uvedomil. A to uvedomenie mi dovolilo isté dianie.

Skús toto .. možno sa podarí po pár dňoch:
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=2060&p=19218#p19218

Moje odporúčanie je skúsiť na nejakú dobu robiť to, čo som odporučil ohľadom očakávaní na záver tohto postu:
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=83&t=2195#p19186
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa Pali »

A ešte dodám poznámku z vlastnej skúsenosti - čím viac toho máš naštudovaného, o to viac krásnych príbehov máš k dispozícii na výber toho, čo by si chcel zažiť a vyskúšať.
Na tom nie je nič zlé - zvedavosť je užitočná vlastnosť pri učení sa. Problém je obvyklý prístup, kde si neuvedomujeme vlastné myšlienky, ktoré obvykle pri bližšom pohľade jasne ukazujú veľké očakávania a túžbu zažiť mnohé konkrétne veci.

Každý z nás má vlastnú cestu a je asi priam nemožné zažiť veci také a tak, ako si predstavujeme pred tým, ako danú vec zažijeme.
Neraz nastavujú predstavy takú vysokú latku, že si ani nevšimneme keď dosiahneme svoj vytúžený cieľ.
reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

ďakujem, určite vyskúšam :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Stručné ale výstižné zhrnutie toho, prečo sa Ti nedarí nájdeš v tejto téme: http://forum.annwin.eu/astralne-cestova ... -t723.html
Pri čítaní Tvojho prvého príspevku mi napadlo hneď niekoľko bodov, ktoré sa v tej téme dočítaš. Ak ich sám rozpoznáš, budeš vedieť na čom pracovať. Niečo Ti už naznačil Pali.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

No tak včera som vyskúšal všetko, proste som si ľahol a relaxoval .. po 10 minútach som mal v ušiach tlak, šum atď. Pred očami sa mi začal točiť obraz ( teda tá tma čo máte keď zavriete oči ) snažil som sa nejak v tom udržať ale nakoniec som sa pohol a povedal si : Toto bolo to ?.. chcem sa opýtať bol to "prichádzajúci" tranz alebo ? Lebo nakoniec s toho bolo len LD kde som stretol nejakého človeka a ničili sme les ...
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reincarnate »

ja sa tak raz za 2 týždne dostanem do stavu vibrácií a mierneho pocitu rotácie vo fyz. tele ale nejak sam mi nedarí separácia od tela, skúšal som vizualizáciu prepadu cez posteľ aj vizualzáciu že ma nejaká vyššia sila vyťahuje von z tela ale nejak sa nič nestalo,, neviem kde robím chybu a nejak veľa šancí na experimentovanie s týmto stavom nemám
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

reincarnate: Tak príď do Zvolena na Prechod bránou, ktorý bude v januári 2014. Budeš mať celý víkend venovaný experimentovaniu so zmenenými stavmi vedomia. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

Vo Zvolene ? o.O Veď ja som z Detvy, tak to určite prídem. :)
reficuL
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Aug 05, 2013 18:12

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa reficuL »

Á White ? Mohol by si mi odpovedať na hore položenú otázku ? "po 10 minútach som mal v ušiach tlak, šum atď. Pred očami sa mi začal točiť obraz ( teda tá tma čo máte keď zavriete oči ) snažil som sa nejak v tom udržať ale nakoniec som sa pohol a povedal si : Toto bolo to ?.. chcem sa opýtať bol to "prichádzajúci" tranz alebo ?"
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Problém s Astrálom.

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jj, mohol to byť tranz...

Čo sa týka kurzu, info je tu: http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=15&t=2201#p19241
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď