Moja vlastná, velmi účinná metóda na AC

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

dreamnoise
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Feb 01, 2015 15:05

Moja vlastná, velmi účinná metóda na AC

Príspevok od používateľa dreamnoise »

Zdravim forum 3oko, som tu nový ale AC sa venujem už asi 2 roky a astrálne úspešne cestujem 1,5 roka. Rozmýšlal som nad metódami na AC, a napadla ma jedna čo by mohla fungovať... A naozaj aj funguje ale pre túto metódu musíte mať LD. Ide v podstate o to že sa zobudíte vo sne, čiže budete mat LD, prenesiete sa do svojej izby (najlepšie večer),teraz jeden dôležitý krok, musíťe zabudnúť na to že je to iba sen a akoby vsugerovať si že teraz ste v realnom svete v ktorom ste sa zobudili zo sna a pokúšate sa o AC. lahnete si na postel, zatvorte oči a predstavujte si ako sa vznášate, do pár sekúnd prídu vibrácia a hned na to vyletíte z tela... Ale zaujímavé na tom je že vy nevyletíte z tela vo sne ale v realite kde naozaj spíte, a po AC sa vraciate do tela v realite nie do sna, takto som mal AC prvý krát. Pre ludí čo majú LD je to asi najlahšia technika na AC, ale pre ludí čo LD ešte nemajú je to velmi tažké...

Dajte vedieť ako vám to funguje, testoval som to na kamarátke ktorá mala AC prvý krát práve týmto spôsobom...
A hlavne nezabudnite na ten krok kde si vsugerujeťe že je to realita... to je najdôležitejší krok, bez neho vám to nepôjde

P.S. Je to velmy zvláštni pocit, ísť do AC zo sna... Vy sa ako keby zobudíťe v AC, zo sna. Nemáťe sa čoho báť :)
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Moja vlastná, velmi účinná metóda na AC

Príspevok od používateľa guide »

Ak sa nemylim, tak po zaspati a teda aj v LD je astralne telo uz davno z fyzickeho tela vonku. Akurat, ze klasicke snove prostredie nie je realne v zmysle reality ostatnych svetov tvorenych energiami. Takze v tomto pripade by asi malo stacit len dokazat opustit snovy svet a vyhupnut "tam von", co je pravdepodobne najlajsie prave cez to co opisujes, len nemyslim, ze je na to nutne ist do svojej izby (pises asi o vizualizacii svojej izby, nie o realnej izbe). Ale chapem, ze to asi napomaha tomu vsugerovaniu toho,ze ide o realny zazitok. Kazdopadne je to cele viacmenej asi skor o pruznosti mysle.
Crevis
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 08, 2015 20:19

Re: Moja vlastná, velmi účinná metóda na AC

Príspevok od používateľa Crevis »

ak zatvorim oči v LD, nezobudím sa? a druhá otazka, ak zatovrím oči, mam si predstavovat ako sa vznáśam pocitovo, alebo vizualne? tretia otázka, snenie mam často, ale zobúdzam sa z neho skoro... čo je príčinou alebo ako ich predĺžim?, obávam sa, že by som ani nestihol prísť do izby v LD, pretože by som sa zobudil,, dik za odpovede
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: Moja vlastná, velmi účinná metóda na AC

Príspevok od používateľa Aiy »

Zdar. Na všetky otázky odpoveď nepoznám, ale ja som problém so skorým zobúdzaním po uvedomení mal tiež. Podarilo sa mi to vyriešiť tak, že prvé na čo som po uvedomení že som v sne pomyslel bolo - Upokoj sa. Proste som to rázne povedal - ako príkaz. Pomohlo my to, pretože predtým keď som si uvedomil že spím, som vedel že sa čoskoro prebudím. Bolo toľko vecí čo som chcel vyskúšať a príležitosti boli vzácne - bol som v strese z toho že premárnim vzácnu príležitosť. Odvtedy si radšej dopredu premyslím jedinú vec čo chcem v sne skúsiť, jedinú otázku na ktorú hladám odpoveď.
Napísať odpoveď