Uz trenujem 13 mesiacov

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

Ahojte vsetci pred niekolkyma mesiacmi som tu uz pisal ze sa mi s ac nedari mal som zatial jeden zazitok ale asi 15 sekundovy takze tak. Napisem viacej otazok a pokuste sa mi nane odpovedat pokial viete odpoved :). Za chyby sa ospravedlnujem pisem na mobily.

Co mam robit ked pri treningu verim tomu ako sa da ale nikdy sa nedostanem dalej ako k ciastocnemu uvolneniu (aj to mozno neni prave uvolnenie tela ale napnem niaky sval alebo sa fyzicky pohnem) niakym vibraciam a pri vyvijani tlaku na astralne telo mam zavrate v krku a cital som ze je to znamenie ze sa blizim k uspechu.

Na internete je stranka s anjelskymi cislami su to len vymysli alebo to su ozajstne vzkazy od anjela ked sa mi stale zjavuje cislo.

Je mozne v ac si vytvorit vlastny svet v ktorom budem za noc tyzden a budem citit chlad teplo mat setko setky zmysli ako na zemi a vytvorit si to ako chcem a vstupit tam aby som uz nemohol nic menit a uzivat si to a vychutnavat a potom sa z toho zobudit a zase pokracovat. Pytam sa ci to ide a nie ze to ke zbytocne alebo ze to nieje dobry umysel k ac.

Za odpovede vopred dakujem ked ma este neco napadne napisem
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa psychonaut »

Tak to som rád, že si vytrvalý, keď trénuješ už vyše roka :D To je správne, drž sa :)
SlenderMan69 napísal:Na internete je stranka s anjelskymi cislami su to len vymysli alebo to su ozajstne vzkazy od anjela ked sa mi stale zjavuje cislo.
Sorry, to bude nejaká hlúposť. Celkovo na ezoteriku s dávaj veľký pozor 99% ezoteriky je hlúposť a keci. blog.php?u=1604&b=79
Túto vec ("videnie čísiel") sa určite snaž v sebe potláčať, to bude spôsobené tým, že tvoje vedomie je naladené na spodné svety - a to je chyba - tak si ubližuješ, znižuješ si vibrácie a môže byť z teba vycuciavaná energia.
A tiež aj celkovo to slovo anjel ja osobne nemám rád - je to náboženský pojem, je to slovo nabité veľmi negatívnou energiou. Pri pokresťančovaní katolícka cirkev zmasakravala všetkých ľudí, ktorí sa neboli ochotní dať pokrstiť. Náboženstvo a cirkev je väčšie zlo ako nacizmus blog.php?u=1604&b=51

Dávaj si pozor - môžeš sa napojiť aj na zlé bytosti s dolných svetov https://www.youtube.com/watch?v=9a9zN6K2dOg

Jediné čo by som ti mohol odporúčiť sú prednášky pána Chobota, píšem o tom napr tu,
Petr Chobot: Prednášky o šamanizme: žiak pôvodných šamanov.
blog.php?u=1604&b=77

Celkovo je dôležité a potrebné aby si naladiť svoje vedomie na vysoké vibrácie, na vysokú frekvenciu - inými slovami potrebuješ sa naladiť na Najvyššie Bytie - Absolútno, prípadne naladiť sa na vyššie dimenzie. Potom dokážeš byť v AC skôr úspečný.To sú aj odporúčania pána Chobota.
Je ale správne naladiť sa na svetelné bytosti - sú to "anjelské" bytosti s najvyšších "božských" dimenzií, ktoré sú k Absolútnu veľmi blízko a sú s ním ztotožnené. Môžu ti významne pomôť s AC a pomôžu ti zvýšiť vibrácie (čo znamená posunú ťa bližšie k Absolútnu).

Ďalej ti veľmi odporúčam tento článok, časť za A):
Ide o meditačnú techniku na "zvýšenie vibrácii" - na "priblíženie sa" k Absolútnu - to je veľmi dôležitý faktor, ktorý ti pomôže k AC
blog.php?u=1604&b=80
Naposledy upravil/-a psychonaut v Ut Okt 13, 2015 21:22, upravené celkom 1 krát.
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa psychonaut »

SlenderMan69 napísal:Je mozne v ac si vytvorit vlastny svet v ktorom budem za noc tyzden a budem citit chlad teplo mat setko setky zmysli ako na zemi a vytvorit si to ako chcem a vstupit tam aby som uz nemohol nic menit a uzivat si to a vychutnavat a potom sa z toho zobudit a zase pokracovat.
To určite je to všetko možné, myslím, že hovorí niečo o tom aj Tomáš na tomto videu
https://www.youtube.com/watch?v=HAo7ScuD_nQ
A aj pán Chobot to myslím spomínal.
SlenderMan69 napísal:Pytam sa ci to ide a nie ze to ke zbytocne alebo ze to nieje dobry umysel k ac.
To by ti samo o sebe asi veľa nedalo.
Hlavná výhoda AC je v tom, že telo vytelestnenie veľmi silne posilní a dodá mu energiu. Teda nebudeš mať žiadne choroby.
Celkovo AC zvyšuje vibrácie tvojmu vedomiu, posúva ho bližšie k Absolútnu, čo sa v praxi prejaví že v živote budeš mať menej komplikácii, starostí, utrpenia, menej obmedzení a viac slobody. Vo všetkých oblastiach života by si mal byť viac úspešný.
Žiť na planéte Zemi znamená aj prežívať extrémne veľa utrpenia, starostí s trápenia pre každého človeka bez vínimky - utrpeniu (v tom najširšom význame) sa nijak nevyhneš hlavne vo vyššom veku (mysli do budúcna). Ale ak ovládneš AC, nebudeš mať utrpenie, komplikácie obmedzenia a budeš v živote úspešný. Buú ťa sprevádzať len pozitívne "náhody" a negatívnym "náhodam" a komplikáciam sa v osude života jednoducho vyhneš.

Naopak ak človek trpí alebo je chorý, živí zlo - živí a posilňuje bytosti supai.
Samozrejme aj náboženstvo učí ľudí trpeli a aby vyhľadávali utrpenie (nasledovať Kristov kríž) - náboženstvo je zvrátené. Treba robť opak toho čo robí náboženstvo - všemožne sa vyhnúť utrpeniu.

Utrpenie je široká vec, zaŕňa všetko negatívne v našom nevedomí, napr. aj disharmónia v medziľudských vzťahoch, zlá nálada, atď. ...
Naposledy upravil/-a psychonaut v Ne Okt 18, 2015 20:37, upravené celkom 1 krát.
SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

Dakujem psychonaut

Precital sem si stranku od petra chobota o astralnem cestovani a uplne sa mi zmenil pohlad zivota sem zaskoceny co sem sa tam dozvedel a docital wow.
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj Psychonaut,

Celkom ma zaujala tvoja interpretácia ohľadom tých "anjelských čísiel".
Mohol by som ťa poprosiť, aby si mi priblížil prečo podľa teba sú potenciálne "nebezpečné"?

SlenderMan69,
Z toho čo som hore od teba čítal sa mi zdá že si dal do tvojho tréningu veľa času a úsilia. Predpokladám že tam máš aj dosť silnú túžbu byť úspešný.

Ja som mal to šťastie, že moje prvé výsledky prišli hneď na prvý pokus. Nebolo to nič ohurujúce, ale zažil som niečo, čo ma motivovalo a už som nemal také veľké vnútorné napätie vo forme túžby.
Avšak časom keď som skúšal nové techniky v snahe/túžbe nájsť niečo "lepšie" ako mám, zistil som že mi táto túžba a akékoľvek očakávanie bránia dosahovaniu týchto zážitkov.

Tieto zmenené stavy, z ktorých ideme do LD, OBE, AC, .. a všetkých ostatných skratiek, sú dostupné každému.
Výzva je všimnúť si a povoliť napätie v sebe, ktorým si sami tvoríme bariéru. To by sa dalo nazvať "naladením sa na vyššiu frekvenciu".
Napätie a frustrácia sa tvoria snahou, túžbou, očakávaním. A tieto sú všetky prejavom nejakých podliehajúcich strachov - ak sa bojím že to nebudem vedieť zažiť, tak sa o to viac snažím.
Je to ako keď sa pes bojí že mu vezmú paličku s papule - začne ju ťahať svojim smerom ak sa mu ju snažíme vziať.

Cieľom je vytvoriť prostredie kde ten "pes" pustí tú paličku sám od seba z radosti - pri tomto oslobodení sa od "snaženia" sa zároveň uvoľňujeme pre nové poznanie a aj pre takéto zážitky ako sú "AC".

Je to naozaj jednoduchšie ako sa zdá - len z pohľadu bežného "snažiaceho sa" človeka je to náročné. V našej realite vládne dojem že bez práce nie sú koláče. Toto však nemusí platiť v psychike a nefyzickej realite. ;)
Pusti a uvoľni všetko čo chceš a očakávaš a popros o lekciu - s radosťou ti bude vyhovené takéto prianie.
Používateľov profilový obrázok
Forte6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Mar 24, 2015 22:46

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa Forte6 »

Psychonaut :D
ty si veľmi opatrny človek plný skeptizmu ako tak pozerám . Nemám v úmysle ťa uraziť. Ale ty sa ako keby snažíš vyvrátiť všetko možné čo len vieš. :D .
Z čoho vychádzaš ak sa smiem spýtať ?
Za akým účelom takto veci hodnotíš?
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa psychonaut »

sorry, nie som ochotný odvádzať túto diskusiu úplne mimo témy, bolo by to úplne odveci.
PS: dúfam, že sa tým nikoho s Vás nedotknem, to by ma mrzelo
Naposledy upravil/-a psychonaut v Ne Okt 18, 2015 21:08, upravené celkom 1 krát.
SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

Dakujem vsetkym co odpisali poradili a vyjadrili svoje nazory. A bojim sa ze sa mi to nepodari alebo budem cakat cele roky. A volakedy som na to myslel odrana do vecera ale uz nemam cas a myslim na to vecer a nekedy pocas dna si zmyslim na to.

A plan mojej prvej cesty je ihned zistit alebo sa opytat sprievodcu co mam robit aby som zacal cestovat pravidelne pretoze ked sa mi to podari raz za mesiac mi to bude k h★★★u.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa psychonaut »

Si fajn chapec, veľmi sa mi páči že si stojíš za svojim cieľom a že si vytrvalý. Len v tom pokračuj, držím ti palce :)
A ešte mi napadla taká dobrá rada, ktorou by som ti mohol pomôcť: ako aj pán Chobot blog.php?u=1604&b=77 aj aj astrálny cestovateľ Tomáš http://tompoutnik.webnode.cz/ hovoria, že najľahšia cesta ako dosiahnuť AC je cez LD
blog.php?u=1604&b=76 .
Najprv sa potrebuješ dobre naučiť LD, potom cez LD dokážeš dosiahnuť ľahko aj AC.

Stručne opísané LD techniky máš aj tu
https://www.facebook.com/HACKERISNOV/timeline
*******************
*******************
A ešte aj tu máš nejaký typ k LD, k meditačným technikám. vyskúšaj. Možno ti to pomôže :D

Princíp bezvedomia ega a bdenia vyššieho "ja"
Pri predýchavaní čakier a pri pokuse o LD je vhodné uplatniť tento princíp:

a) bezvedomie ega:
treba sa snažiť dosiahnuť stav (navodiť ho) kedy ego (to jest nižšie ja, nižšie telesné vedomie, mozog, "hrubohmotné" vedomie) bude v stave spánku alebo ospalosti, resp. otupeného vnímania. Môže to byť ako aj pri zavretých tak aj pri otvorených očiach.

b) bdenie vyššieho "ja"
Treba dosiahnuť bdenie vyššieho vedomia.
Ide o "jemnohmotnú" zložku vedomia, resp. ide o ducha.
Je potrebné aby bolo toto jemnohmotné vedomie čo najviac aktívne a popri tom aby bolo podľa možnosti "deaktivizované" ego spôsobom ako sa píše v bode a).
Úlohou je snažiť sa tomuto vyššiemu vedomiu vsugerovať svoj zámer a to aj formou afirmácie.
V prípade predýchavania čakier si svojim vyšším ja (nie egom, ktoré sa má nachádzať v "bezvedomí") sústredene uvedomíme ktorú čakru práve predýchavame.
V prípade LD snažíme svojmu jemnohmotnému vedomiu vsugerovať že sme vo sne (teda nie v skutočnosti. (Lebo totiž podvedomie vníma sen ako skutočnosť a tak tomu aj skutočne je - je to naladenie sa paralelnú dimenziu podobnú tejto dimenzii)). Vsugerujte si a afirmáciami si opakujte, že vaše telo spí a že vy ste len v "snovej" teda nie v tejto realite.
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa Pali »

Psychonaut,

Ďakujem za tvoju správu, kde si reagoval že nechceš odvádzať pozornosť od témy. Dobre mi to padlo, lebo som sa cítil byť rešpektovaný so svojimi pocitmi a s mojou potrebou spýtať sa ťa.

Ja si však naopak myslím že moja otázka hore je veľmi dôležitá súčasť témy.

Dúfam že sa zhodneme na tom, že strachy sú jediná bariéra, ktorá nám bráni vo všetkom podstatnom v našich životoch.

Strachy si môžeme vo svojich životoch všimnúť obvykle nepriamo. Prejavujú sa ako reakcie "z ega" - nepríjemné pocity a silné obranné alebo útočné reakcie. Za týmito reakciami môžeme nájsť nejaké odmietanie typu "nechcem aby sa stalo XY". Môžeme si tu aj všimnúť nejaké viery/očakávania/normy/túžby typu "malo by to byť takto...".
- toto všetko sú prejavy nášho odmietania, našej neakceptácie toho, ako to práve je. V tomto stave sme v defenzíve - obraňujeme sa tomu, čo nám život núka a držíme si to, čo si myslíme že je "správne" alebo "potrebné".

Tento stav je stav vnútorného napätia a vtedy sa uzatvárame. V uzatvorení a napätí sa ťažko učí a spoznáva niečo nové. Nie je to nemožné, ale je to veľmi obmedzené a sprevádzané zvyšujúcou sa frustráciou/napätím.
- Celá realita so všetkým v našich životoch nás učí že viery, očakávania, normy, túžby a strachy nám nerobia dobre. Robia život viac napätý, menej príjemný a menej radostný. A toto sa úplne priamo spája s AC/LD/OBE zážitkami, ktoré sú jednoducho prirodzená súčasť života každého, pre koho to je vhodná forma učenia sa alebo koho to láka/zaujíma.

Jediné čo treba spraviť je vytvoriť podmienky aby nám takýto druh zážitkov bol prospešný pre náš vnútorný/duchovný rast. Potom si stačí len zapriať a bude.

Pri mojej ceste objavovania zmenených stavov vedomia a nefyzických realít cez rôzne meditatívne techniky, aj s občasnou pomocou binaurálnych nahrávok, som zistil že najväčšou bariérou my boli moje očakávania a viery.
Myslel som si že viem ako to bude vyzerať "mimo telo" a z prečítaného som si myslel že viem ako vyzerajú tie zmenené stavy vedomia. Avšak práve toto mi bránilo vo vnímaní.

Keď ty hore povieš že nejaké "anjelske čísla" sú "zlé", vytváraš priestor pre druhých, aby sa na takýto názor/výrok naviazali. Aby si spravili vieru že to tak naozaj je. Takáto viera vytvára strach a ak nám strachy bránia v prežívaní, tak sme práve spravili "krok späť".
Vo všeobecnosti môžem povedať že akékoľvek potláčanie len zvýrazňuje nejaký strach v prejavoch - zhoršuje to situáciu.

Namiesto potláčania odporúčam pozorovanie a porozumenie zo stavu čo najväčšieho uvoľnenia (psychického aj fyzického). Všetko čo pri tom pozorovaní vyjde na povrch vo forme obrazov, myšlienok alebo zvukov, môže byť použité na porozumenie a následné pustenie.
Strachy, viery, očakávania, normy - všetky sa púšťajú. A to sa dá obvykle až potom, ak odpozorujeme a porozumieme čo to vlastne držíme a prečo to držíme.

Ak sa však porozprávame prečo je niečo "zlé" alebo "nebezpečné", môžeme si spolu vyjasniť veci a nepotrebujeme už veriť. Ak si svoj názor vytvoril na základe nejakých predpokladov s ktorými na príklad ja nesúhlasím, tak viem s rešpektom odmietnuť tvoje tvrdenie o "nebezpečnosti" tých "anjelskách čísiel".

Pre SlenderMana by som odporučil uvoľnenie a praktizovanie nejakých techník s vnímaním vlastného napätia/uvoľnenosti. Techniky sú v konečnom dôsledku takmer nepodstatné - hlavné je nastavenie nášho vnútra - naša uvoľnenosť a otvorenosť novému. Naša ochota spoznať v sebe aj to, čo obvykle odmietame.
Potom prídu zážitky s AC/OBE/LD ľahko - takmer akoukoľvek technikou.
Používateľov profilový obrázok
heyoka
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 17, 2015 9:27
Bydlisko: EU
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa heyoka »

SlenderMan69 napísal:Dakujem vsetkym co odpisali poradili a vyjadrili svoje nazory. A bojim sa ze sa mi to nepodari alebo budem cakat cele roky. A volakedy som na to myslel odrana do vecera ale uz nemam cas a myslim na to vecer a nekedy pocas dna si zmyslim na to.

A plan mojej prvej cesty je ihned zistit alebo sa opytat sprievodcu co mam robit aby som zacal cestovat pravidelne pretoze ked sa mi to podari raz za mesiac mi to bude k h★★★u.
su ludia co to cvicia roky. :-) hlavne netreba zabudat, ze niekedy snaha je najvacsou prekazkou- ale to by Ta nemalo odradit.
Taktiez Ta moze blokovat strach z neuspechu.

Dalsia vec je ze vacsina ludi to i tak nedosiahne lebo to nepotrebuje.
Psychonaut napísal: Psychonaut, citujem z blogu Základom šamanskej alebo jogínsko hinduistickej filozofie je pochopenie svojho vyššieho/Božského ja - pochopenie svojho Božského vedomia.
Koho??????
WTF taku kravinu som uz davno necital za tych 22 rokov. v samanizme nie je boh ani bohovia. ako potom mozes mat bozske ja?
aj Wakan Tanka (u inych Manitou) je perzonifikaciou (In the Lakota way of life, Wakan Tanka (Standard Lakota Orthography: Wakȟáŋ Tȟáŋka) is the term for "the sacred" or "the divine".) casto nespravne zamienany s Nagi Tanka Velkym Duchom. podobne ako je Ucin Terte (Motka Zem) zamienana s Wa-sna-win (Matkou Burkou)
Mitakuye Oyasin. Wakantanka Cekiya yo.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa psychonaut »

heyoka:
To čo som tam písal nerobí najmenší problém pochopiť bežnému (ezoterickému aj inému) človeku - nechápem prečo to robí tebe taký veľký problém pochopiť. To je naozaj veľmi divné.

Myslel som na Atmana v hinduizme a tým istým presne to isté uznávajú aj pôvodný kmeňoví Andskí a Amazonskí šamani
http://en.wikipedia.org/wiki/Atman_(Hinduism)

V čo veria a čo uznávajú kadejakí ezoterickí pseudo-šamanskí šarlatáni, tak to neviem.

Pôvodný kmeňoví šamani uznávajú existenciu "Boha" Absolútna, ktorý sa ale veľmi líši od náboženských predstáv - ide v podstate o Brahmana v hinduistickej terminilógii https://en.wikipedia.org/wiki/Brahman (hinduizmus má totiž aj mnoho monoteistických odnoží)

Tiež šamani na žiadnych polyteistických bohov neveria - a to som ani nikde nanapísal, ani to z ničoho nevyplýva čo som písal. Polyteistickú vieru v bohov vnímajú pôvodní kmeňoví šamani za praktiky čiernej mágie - a to doslova https://www.youtube.com/watch?v=YBDbn3NPq4w
Vo videu sa spomína že žiadne bytosti (ani "bohov") neuctievajú
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa reincarnate »

Veľa očakávaní, veľký nátlak, študovanie kopec ezoterických vecí ktoré sú zdrojom mnohých blokov ktoré ešte viac prehĺbia neschopnosť dosiahnuť AC :)
Odporúčam knihu Cesty mimo telo od Michaela Radugu , ktorá je zadarmo na jeho web stránke http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf

v tej knihe nemáš nič čo by ťa mohlo ešte viac zablokovať , je tam kopec techník pre začiatočníkov aj pokročilých a na konci je aj kopec typov čo vykonávať v AC , takže ťa to ešte viac motivuje. Odporúčam zvyčajne ma 99% ľudí úspech s tými technikami
SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

Dakujem vsetkym za rady a nazory. Knihu od michala radugu som precital niekolko krat :D. Volakedy som myslel na ac stale uz sa to zmenilo.
Neviem kolky ste si vsimli ale vysla nove video od tomasa putnika o astralnom cestovani a teraz trenujem ten postup relaxacnej metody. Viac najdete vo videu.

Inak este otazka na tretie oko :D.
Obcas trenujem pozeranim do zrkadla a uz aj citim teplo v oblasti krku a chcem vediet ze ked sa naucim otvarat a zatvarat oko kedykolvek chcem a kde chcem. Ci by sa to dalo vyuzit aj tak myslim si ze to neni zly umysel kedze este niekolko rokov budem studovat ci by sa tym okom dalo na testoch otvorit oko a informacie vyhladat :D.

Viem ze je to absurdne vyuzitie ale ci by to slo.
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Uz trenujem 13 mesiacov

Príspevok od používateľa reincarnate »

asi zrejme narážaš na vizuálne vnímanie univerzálneho informačného poľa Akášickej kroniky :D predpokladám že to nieje výhradne doména 3oka , môžeš ju vnímať aj na myšlienkovej úrovni alebo aj zvukovej úrovni proste hoc ako , cez 3 oko uvidíš len snový / astrálne svet nieje tam záruka že sa budeš vedieť pozrieť aj priamo na konkrénu informáciu do školy :D a myslím že to by bolo aj dosť egoistické takže skôr nie ako áno :D skôr sa vieš naladiť na iné informačné zdroje na myšlienkovej úrovni len to treba trénovať
Napísať odpoveď