Astralne cestovanie Hemi-Sync

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

mystic8963
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jan 05, 2016 10:56

Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa mystic8963 »

Dobrý deň prajem : ) už dlhšie sa zaujímam o astrálne cestovanie . Narazil som na toto super fórum a verím že mi poradíte :). Pred nedávnom som sa dočítal že existujú rôzne zvuky , ktoré majú určite frekvencie a ked ich človek počúva môže dosiahnuť AC . Nazýva sa to hemi sync . Chcel by som vedieť či niekto máte s tým skúsenosti a či Vám to pomohlo . A poprípade kde možem hemi sync stiahnuť ? Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa psychonaut »

Čavko. Niečo si môžeš pozrieť aj tu :) viewtopic.php?f=24&t=2286
mystic8963
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jan 05, 2016 10:56

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa mystic8963 »

Ďakujem idem prečítať .inak ak máte niekto nejakú dobrú techniku na opustenie tela napíšte : ) ja som sa zatiaľ dostal len k vibráciám :D asi pred rokom a od vtedy nič .
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj mystic, s Hemi-Syncom mam 20-rocne skusenosti. Na zaklade tejto metody ucim ludi astralne cestovat a mozem povedat, ze celkom uspesne. O technologii samotnej sa mozes docitat tu a o kurzoch zas tu, zoznam chystanych kurzov najdes tu alebo tu (FB).
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
mystic8963
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jan 05, 2016 10:56

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa mystic8963 »

Ahoj je to super že robíte aj kurzy : ) ale momentálne som v jednej robote a nemám na nič čas . Ak niekedy budem mocť určite kurz absolvujem . Momentálne sa snažím meditovať a uvoľniť zo seba všetku negatívnu energiu . Mojim snom je astrálne vycestovať ale nejak sa mi to nedarí . Preto skúšam aj Hemi Sync.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hemi-Sync je naozaj dobrý spôsob, ale z toho, čo píšeš o svojej práci sa nedivím, že sa Ti nedarí. Ak Ťa práca pohltí natoľko, že nemáš čas na iné, je ťažké snažiť sa o AC.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa guide »

Viackrat som o tom pocul aj cital, napriek tomu v tom stale nemam jasno. Je to nieco podobne ako binaural beats, kde do jedneho ucha ide iny ton ako do druheho a v mozgu sa skladaju, alebo je to nieco ine? Videl som dost roznych nahravok po nete, ale netusim ako to ma fungovat. Stacia na to obycajne sluchatka, alebo musia splnat nejake specialne parametre, prip. sa na to pouziva nejaky uplne specialny pristroj, alebo ako? Ak by si k tomu mohol trosku nieco blizsie, tak by potesilo.. precital som si na tej tvojej stranke "Technológia Hemi-Sync", ale nie som z toho o nic mudrejsi.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hemi-Sync je postavený na binaural beats. Binaural beats v podstate zabezpečujú prenos nízkych frekvencií, ktoré ovplyvňujú činnosť mozgu, bežne dostupnou technikou. To znamená, že nie je nutný špeciálny prístroj na použitie H-S. Keďže mozog pracuje vo frekvenčnom pásme 0,4 - 30 Hz, prenos týchto frekvencií by bežnou audiotechnikou nebol možný, keďže tá zvláda frekvencie rozsahu 20 - 20.000 Hz. Z tohto dôvodu tvorcovia H-S siahli po binaural beats, keďže podstatou binaurálnych rytmov je tvorba tretej frekvencie z dvoch rozličných frekvencií. Hemi-Sync samozrejme neobsahuje len dve frekvencie, v zvukovom toku je to komplex rôznych frekvencií, ktoré ovplyvňujú rôzne časti mozgu. Týmto spôsobom je možné rýchlo a efektívne navodiť relaxovaný stav tela, keďže náš mozog zodpovedá za procesy v našom tele. Hemi-Sync vytvára ideálne prostredie na dosiahnutie rôznych stavov vedomia, čo je možné využiť aj pre dosiahnutie AC. Pasívne počúvanie H-S zvukov povedie k AC len vo výnimočných prípadoch.

Viac nájdeš aj tu: http://forum.annwin.eu/page.php?p=princ ... -hemi-sync
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa guide »

Rozumiem.. pustam si teraz nejake nahravky, co tu mam a vyzera, ze je to taky fajny ambient, nie len cisto frekvencie ako BB. Este by ma zaujimalo ako spominas "roznych stavov vedomia". To sa dosahuje roznymi kombinaciami tych frekvencii, ci je to vzdy len jeden program, ktorym sa mozog dostane do konretneho modu z ktoreho mozme vychadzat pri vsetkych dalsich cinnostiach?
Teda je rozdiel v tych nahravkach podla toho, ze na dosiahnutie akeho konkretneho stavu su urcene, alebo je to jedno co pocuvas?

Idem precitat, dik.. cakam stale na potvrdzovaci mail :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Na dosiahnutie rôznych stavov vedomia je samozrejme potrebný iný komplex frekvencií. Ale to je potrebné len vo fáze učenia sa ako vstúpiť do týchto stavov, akonáhle "nájdeš cestu", frekvencie nepotrebuješ, môžeš si daný stav kedykoľvek vyvolať pomocou spúšťacích kľúčov.

P.S.: Aktivoval som Ťa ručne.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa guide »

Vyborne.. tak na toto sa urcite pozriem. A co je prosimta "spustaci kluc"?
Dakujem za vysvetlenie. Uz to fici..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astralne cestovanie Hemi-Sync

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Spúšťací kľúč pozostáva zo sekvencie úkonov a slov a je postavený na princípe podmienených a nepodmienených reflexov. Podstatou je to, aby človek nebol trvale závislý na žiadnej technológii (ani na H-S) a dokázal si opätovne "spomenúť" na zmenené stavy vedomia (a nielen tie), ktoré už raz zažil. V zásade pre fungovanie takýchto reflexov je potrebné, aby človek mal aspoň raz zážitok (napríklad aj AC), ktorý si následne previaže s konkrétnym spúšťacím kľúčom. Pre opätovné navodenie daného zážitku či stavu potom stačí použiť príslušný spúšťací kľúč.

Je to presne na tom istom princípe ako keď niekto povie citrón a všetkým naokolo sa začnú v ústach mimovoľne tvoriť sliny. Predpokladom fungovania je, že človek aspoň raz v živote ochutnal citrón a rozumie slovu citrón.

Pre dosiahnutie spoľahlivosti spúšťacieho kľúča je potrebné používať ho v určitom období čo najčastejšie, aby sa tento kľúč a hlavne reakcia nášho organizmu naň, stali našou pevnou súčasťou. Celý program kurzov Prechod bránou 1 a 2 je postavený práve na spojení zážitkov a spúšťacích kľúčov pre ich následné domáce použitie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď