Stretnutie s otcom

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Stretnutie s otcom

Príspevok od používateľa MartinP »

Zdravim, chcem sa spytat, je to uz dlhsi cas co som tu regnuty, o ac/ld som sa zaujmal aj ked ld som par krat mal , viacmenej spontanne a teraz skoro vzdy ked sa nejakou nahodou zobudim neskoro v noci , staci mi na to len pomysliet a uz sa objavuju obrovske vybracie a piskot v hlave. Vzdy ma zabrzdil strach no predvcerom sa stala udalost ktora bude pisat dalsiu kapitolu zivota a to je umrtie mojho otca po dvojtyzdnovom boji na áre, zomrel v spanku v kruhu svojich najblizsich.
Teraz sa s nim chcem stretnut, uz sa nebojim nicoho co by ma v astrali mohlo stretnut, chcem tam ist s cistym umyslom a to je stretnut sa a prehodit par slov s otcom a v podstate ani nepotrebujem nejake rady o to jak sa uvolnovat hoci sa mi nikdy nepodarilo sa dobrovolne dostat mimo telo ,vzdy to malo tie nabehy ked som sa nahodne zobudil v noci ale strach ma nikdy nepustil no teraz sa uz nebojim a som presvedceny ze tam chcem ist a v podstate otazka je ci to mozne je, a co by sa stalo ked sa ocitnem mimo tela napr. v mojej izbe a chcem sa stretnut s otcom ale nie v mojej izbe, niekde napr. na existujucom mieste ktore je od mojho tela velmi vzdialene, co mam preto urobit mam si na to len tak zmysliet alebo ako?. A este jedna ktora sa priamo ac asi netyka ale v den vlastne ked zomrel, tak som so sestrou a s mamou vyberal pesnicky na jeho pohreb a viem ze sa mu lubila skladba od anety langerovej- voda ziva, a vlastne na dalsi den sa mi nieco snivalo, pamatam si to tak pol na pol , matne ale zaroven som si isty ze to bol velmi zivy sen, sedel som niekde vo svojej izbe a plakal a zaroven som pocul velmi velmi detailne komplet celu tu pesnicku a na to som sa zobudil. Este v ten den som to povedal sestre a ona mi povedala ze sa jej stalo presne to iste, tiez pocula velmi detailne tu pesnicku a zaroven po jej dohrati sa zobudila zo slzami v ociach. Fakt je ale ten ze ona sa zobudila asi o hodinu skor ako ja. Co by to mohlo znamenat?.
Používateľov profilový obrázok
jesy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ne Aug 23, 2015 10:15

Re: Stretnutie s otcom

Príspevok od používateľa jesy »

co mam preto urobit mam si na to len tak zmysliet alebo ako?
Ano, povies si, ze chces ist za otcom. Vesmir bude vediet co a ako. Vy, co to mate vyskusane to radsej potvrdte. Nikto z vas presne nenapisal ako sa to robi a pri mojom prvom AC sa mi to nepodarilo. Druhe AC som este nemal. Moc vam tu do reci neni...
povedala ze sa jej stalo presne to iste
Sny mozu byt aj zdielane.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretnutie s otcom

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj MartinP. V tejto konkrétnej téme Ti budem vedieť odpovedať asi najrelevantnejšie, keďže s mŕtvymi mám bohaté skúsenosti a s AC tiež.

Na začiatku je nutné vysvetliť, že v AC môžeme stretnúť zväčša tých mŕtvych, ktorí tu uviazli, ktorí nenašli cestu na druhú stranu. Tento stav pre nich nie je dobrý a nie je dobrý ani pre živých pozostalých, preto je lepšie nechať mŕtvych v pokoji prejsť na druhú stranu. Mŕtvy, ktorý sa dostane na druhú stranu sa zväčša nevracia späť, no vo výnimočných prípadoch sa to môže stať, keď mu je to dovolené. Na druhú stranu a späť sa môže dostať len veľmi skúsený astrálny cestovateľ, no najskôr musí nájsť cestu tam.

K tejto téme nájdeš obsiahlu diskusiu tu http://forum.annwin.eu/samanizmus/skuse ... -t240.html

Čo sa sna týka, ktorý si opísal, je to celkom normálne, že sa mŕtvy príde rozlúčiť predtým ako opustí život na tejto zemi. Keďže v snovej realite neexistuje čas, to že sa ten sen sníval Tvojej sestre o hodinu skôr ako Tebe, je úplne normálne, nie je v tom nič zvláštne. Ako už jesy poznamenal, sny bývajú aj zdieľané a toto bol ten prípad.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď