ako vycestovat

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

ako vycestovat

Príspevok od používateľa SagitaX »

moj kamos, zmorky, to skusa uz vyse 3 mesiacov a stale sa mu to nedary. citi ze uz to pride, ale v tej rozhodujucej chvily to selha :). pls radu
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

3 mesiace je málo, takže rada na začiatok, trpezlivosť. Držím palce. A na záver: Skús sa prelúskať týmito stránkami, nachádza sa tu už niekoľko odpovedí na podobnú otázku, ktorú si položil.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa SagitaX »

zmorky dakuje a bude hladat a skusat atd. :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa červená košeľa »

mno ja sa pokusam uz tak pol roka a este nic ale ja sa nevzdavam ved raz sa to musi podarit...alebo nemusi...
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa Patrix85 »

kamarati...ja sa pokusam cez 4 roky :D :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ja to skusam cez 4 roky...ale pravdu povediac neskusam to v kuse...raz je obdobie kedy to skusam raz nie...ale az teraz poslednych niekolko tyzdnov to skusam pravidelne kazdy den a uz sa dostavuju nejake vysledky ktore vtedy nie...aj ked nic extra ale aspon pocit mravencenia na ruke :/...to som vtedy nemal...no uvidime...skusam to kazdy den ak sa nepodari tak kazdy druhy...robim to vacsinou tak ze kazdy druhy musim ale medzi tymi co nie je ten kazdy druhy tak bud nerobim alebo skusim inu techniku...ale robim to iste :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Té Há
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Máj 21, 2011 22:01

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa Té Há »

Ja sa nepokúšam vôbec a stáva sa mi to pomerne často :D vačšinou keď zaspávam pri filme ten ma udrži celkom bldelu zatial čo moje telo zaspí :D a potom ten tranz a hukot a to všetko.. nepríjemné
Povedať ,,Toto mi bolo súdené" alebo ,,Stane sa, čo sa má stať" je iba vyhýbanie sa zodpovednosti za svoj život. Nič nám nieje predurčené. Svoj život si tvoríme sami.
moni
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Sep 14, 2010 14:22

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa moni »

ja sa snazim dva roky a zatial nic, ale pojdem na kurz sem a uvidim potom :)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa reincarnate »

existuje spôsob ako umelo vyvolať OBE , ale je tam veľké riziko pre ľudí ktorý nie sú pripravený resp. nemajú žiadnu skúsenosť s AC pretože vaše astrálne "JA" sa nebude môcť vrátiť do fyzického tela po dobu viac než 10 min. a zároveň počas toho spôsobu vyvolania OBE ostáva vaše fyzické telo aktívne a bez kontroly vašej mysle takže by si to žiadalo aspoň sittera
Bato
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: So Okt 01, 2011 10:55

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa Bato »

heh, mohol si tu napisat co je to za sposob a podla toho by sa dalo viac usudit co a ako :D
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa reincarnate »

ide o šalviu divotvornú (salvia divinorum) šamanská bylina určená na umele vyvolanie stavu OBE , kedysi ju šamani využívali ku komunikácií s entitami na astrálnej úrovni, cesty do budúcnosti alebo pri hľadaní spôsobu prírodného liečenia chorôb svojho ľudu ...
aj dnes sa nájde pár ľudí ktorý vedia čo táto rastlina spôsobuje a využívajú ju na duchovné cesty ...
ale pozor mnoho ľudí ju pokladá za silný halucinogén a tak ju aj užíva ako prírodnú drogu...čo je chyba títo ľudia totiž nevedia že existuje nejaké OBE alebo AC prípadne tomu neveria a užívajú tieto byliny pre zábavu (tato bylina sa neužíva pre zábavu) ... dostanú sa do vedomého OBE, sú vytiahnutý z tela a nevedia čo sa deje , dostanú strach a ten ich začne ovládať spolu s ich vnútornými démonmi , problém je že keď človek dostane strach počas AC tak by sa mal vrátiť späť do tela ale po užití šalvie to nieje po dobu viac než 10 min možné pretože fyzické telo po tejto byline odmieta prijať späť vedomie .. počas tohto stavu je telo aktívne a môže nevedome spôsobiť samému sebe smrť alebo úraz preto títo nevzdelaný užívatelia majú zvyčajne okolo seba sittera ktorý stráži ich fyzické telo pred úrazom alebo nezmysleným chovaním
aj napriek tomu si neuvedomujú že to čo sa stalo bolo na astrálnej úrovni a myslia si že to bola halucinácia že lietajú okolo svojho tela alebo že to bola nočná mora
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa arzen »

nevedel som, že je to až také silné... ale ďakujem že som sa o tom dozvedel skôr ako som to vyskúšal.. ja doma pestujem šalviu a pomerne sa jej darí..
http://arzen.wz.cz/obrazky/salvia_divinorum.jpg
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: ako vycestovat

Príspevok od používateľa reincarnate »

jj ak sa jedna o odrodu divinorum tak je to dosť silná vec , a záleží aj to ako ju užiješ či inhaluješ dym (10min. účinok) alebo ju budeš žuvať (účinok viac než 30 min.)
a nezabúdaj na aspoň jedného sittera ktorý bude triezvy a schopný ťa fyzicky zastaviť v prípade že by tvoje telo chcelo interpretovať nejakú fyzikálne nemožnú vec ktorú bude zažívať tvoje astrálne telo , hold najlepšie je to riešiť na veľkom priestranstve ako lúka alebo nejaký park kde sa nenachádza moc zložitý terén ani nič na čom by si sa mohol zlámať a pod. prísť o život
Napísať odpoveď