metóda hojdačky

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

metóda hojdačky

Príspevok od používateľa červená košeľa »

Už neviem kde som to čítala ale dnes som si skúšala tú metódu hojdačky(po uvolneni si predtavuješ ako sa hojdáš na hojdačke a keď už takmer opíšeš kruh,predstavíš si,že z nej zoskočíš a tak vyskočíš aj zo svojho tela....)a takmer sa mi to podarilo ale opäť keď som začala cítiť vibrácie,zľakla som sa a snaha bola zasa zmarena.poradte mi prečo sa stale zľaknem???Veď predsa viem,že sa nemam čoho báť,prosím poradte až strácam nádej,že sa mi to niekedy podarí :help:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

červená košeľa napísal:Veď predsa viem,že sa nemam čoho báť,prosím poradte až strácam nádej,že sa mi to niekedy podarí :help:
To nie je o racionálnom poznaní, že sa nemáš čoho báť. Keďže je OBE zážitok blízky smrti, musíš sa vysporiadať so strachom zo smrti. To, že si budeš navrávať, že sa ničoho nemusíš báť, Ti veľmi nepomôže. Jednoducho sa s týmto strachom musíš konfrontovať až po čase zmizne. Kedy sa tak stane je veľmi otázne.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Tiež som sa bál vibrácií, ale to bolo v čase, kedy som ani len netušil čo to vlastne OBE je. Nie je to tvoje zľaknutie sa vlastne len nejaké prekvapenie "veď to fakt ide" ? Skús rozpísať tvoje zľaknutie sa a keď sa nad tým budeš zamýšľať ... :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Technicky dotaz..

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

Hojdacka je cesky houpacka? :lol:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa SagitaX »

Morpheus.saviour napísal:Hojdacka je cesky houpacka? :lol:
hej
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

to moje zlaknutie nestava vzdy vtedy, ked zacinaju vibracie niekedz to potlacim ale nikdy nie na dlho raz som sa dostala az do stadia ked som videla vseliake obrazy ale potom opat strach a som tam kde som bola :cry2:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Je super, že si vieš privodiť vibrácie, mne sa to v súčasnosti moc nedarí, a vlastne ani sa o to moc nepokúšam, skúšaj a škúšaj, zamýšľaj sa nad svojím strachom, kde je jeho pôvod no a určite sa ti to raz podarí, čo bude asi vtedy, keď to budeš najmenej čakať. Hlavne neprepadaj beznádeji, všetko ber s nadhľadom.
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zrak1: :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Tesla »

Ani ja neviem privolat vybracie.
Na to treba veja energie vsak?
Ale aj dusevnej alebo len fyzickej??
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Ja vlastne ani neviem, akej energie je na to potreba. Prednedávnom som si myslel, že ak som naozaj unavený, tak je lepšie spať, ale.... Predpredvčerom sa mi stalo, že som musel byť od piatka 04.45 h až do 07.30 h do soboty pracovne aktívny a bola to fakt fuška. Keď som sa domotal konečne domov, tak som niečo ľahké zbaštil a padol som ako kabela. Spal som len 5 hodín, ale aj to nebolo poriadné spanie, pretože moja malá ma stále budila. Vstal som celý dolámaný, ledva som sa hýbal. Fungoval som až do večera. Tešil som sa do postele, aby som sa konečne vyspal ako človek. Zapichol som to asi o 20.30 a čuduj sa svete, prišli vibrácie. Vyšiel som von z tela, ale bol som v inej miestnosti. Bolo to len krátke a tak som sa vrátil späť a zobudil som sa. Manželku som po tom počul, ako prechádzala za dverami izby. No, mohlo to byť krátke aj z toho dôvodu, že zafungoval akýsi obranný mechanizmus, aby ma náhodou Zuzka nebudila počas OBE, alebo to bolo tým, že som bol unavený. Vibrácie v každom prípade prišli počas dosť silnej fyzickej vyčerpanosti. :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa červená košeľa »

WhiteWolfSix napísal:To nie je o racionálnom poznaní, že sa nemáš čoho báť. Keďže je OBE zážitok blízky smrti, musíš sa vysporiadať so strachom zo smrti. To, že si budeš navrávať, že sa ničoho nemusíš báť, Ti veľmi nepomôže.
ja si predsa ani nahovarat nemusim ze sa nemam smrti bat ved ja sa smrti vobec nebojim pravdupovediac sa na nu tesim lebo potom mi uz bude fasa.A co ked sa moje podvedomie boji ze chcem naschval umriet a preto mi nedovoli zazit obe??? :confused:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Zrak1 »

červená košeľa napísal: ja si predsa ani nahovarat nemusim ze sa nemam smrti bat ved ja sa smrti vobec nebojim pravdupovediac sa na nu tesim lebo potom mi uz bude fasa.A co ked sa moje podvedomie boji ze chcem naschval umriet a preto mi nedovoli zazit obe??? :confused:
Neviem síce, čo myslíš pod pojmom "naschval umrieť", ale asi to, že sa tešíš, keď už bude po živote. No.... priznám sa, že mňa osobne tiež takáto myšlienka sem-tam napadne, ale popri tom si uvedomujem to, že sa musím snažiť súčasný život čo najlepšie zvládnuť. Nemyslím tým robiť všetko preto, aby som bol v očiach iných dobrý, ale hlavne aby som spravil vo svojom duševnom vývoji čo najviac krokov vpred s čím sú tieto "okamihové" myšlienky v úplnom rozpore.

Čo sa týka toho podvedomia, myslím si (opravte ma ak to tak nie je), že strach je uložený práve v ňom. Možno sa nebojíš smrti ako takej, ale možno toho okamihu umierania :?: . Ja osobne, pred tým ako som sa dokázal svojvoľne dostať von z tela, prežil som si v samovoľných OBE párkrát smrť . Tieto zážity som nedokázal ovládať, boli to ako keby posledné okamihy životov. Neviem povedať, či boli len moje.
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

červená košeľa: To, čo píšeš je tvoje racionálne presvedčenie, že sa smrti nebojíš. To je v poriadku a aj to tak väčšina ľudí v súvislosti so smrťou dnes vníma. Problém strachu zo smrti sa týka emocionality, pretože strach je emócia a racionálne presvedčenie tu môže pomôcť len čiastočne.

Tvoja záverečná otázka jasne naznačuje, že nemáš svoju úlohu v živote vôbec vyjasnenú. A to bude asi hlavná Tvoja brzda pre OBE. Musíš na sebe viac popracovať. V podstate niečo podobné Ti napísal aj Zrak1, len inými slovami. :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja tady muzu souhlasit s ww6, protoze strach ze smrti ma dle meho nazoru 90%ˇnormalne uvazujicich lidi ( dokud nad tim nezacnou premyslet ).

Ja jsem si taky myslel, ze jsem kdovijaky superman a nebojim se smrti, protoze jsem precetl x knizek o tom, ze po smrti neco je. Ale je tady velke ALE, v kazdem cloveku je vedomi a taky nevedomi - skryta cast vedomi, ktera se vynoruje jednou za cas a sama majitele dokaze prekvapit. A mozna prave v tomto nevedomi ( nebo nadvedomi ? ... ) muze sidlit ten strach. Normalne uvazujici clovek se snazi, kdyz uz o tom premysli, myslet na to jake to bude, najednou se objevi v temnote nebo svetlu a nebude chapat co se s nim deje, kde je, kam ma jit, co ma delat, jak dlouho tam bude, otazka je jestli tam vubec bude pri "vedomi", protoze v tom okamziku za nej muze zacit pracovat nevedomi ... atd. atd. s kazdou myslenkou se vynoruje x dalsich otazek.

je to slozite, ale zaroven to muze byt strasne jednoduche
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ani nevim co sem tim chtel vlastne rict ... :grin:
Napísať odpoveď