Je to dobry zaciatok A.C. ??

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Je to dobry zaciatok A.C. ??

Príspevok od používateľa Trane »

cawko. nevem kam toto zaradit tak to dam sem. ved kompetentny to urcite popripade presunu na spravne miesto

mam take 2 "dotazy/otazky" tykajuce sa astralneho cestovania :
1. takze. nevem este presne ako "vizeraju" vybracie ktore clovek pocituje v tranze. mne sa vsak par krat stalo ze som si napr. cital knihu, potom som ju na chvilku odlozil bokom, lahol som si, zavrel oci a vtedy sa cez mna zacali prevalovat alebo prudit akesy vlny. akoby mnou prechadzal elektrina. tie vlny maly smer od noh k hlave. je to neco vynimocne ?
2. tak isto ako v prvom pripade som si cital knihu, cumel do PC alebo telky. ale sedel som. zavrem oci a vtom sa akoby prepadam do velmi hlbokej priepasti az je mi z toho zle. citim ako mi cele telo kamsi pada. vzdy sa vsak po takych 2 sekundach strasne zlaknem a otvorim oci. potom sa mi trosku toci hlava. je to tiez neco vynimocne ? bo nekde som cital ze nejak takto podobne sa dostava clovek do tranzu- metoda klesanie.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Keď si si nie istý, kam napísať novú tému, napíš ju niekam a nechaj to na moderátorov, aby ju prípadne presunuli. Dvakrát tú istú tému nezakladaj, zbytočne tým zapĺňaš fórum. Na Tvoj príspevok som odpovedal inde a tak túto tému zamykám.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zamknuté