!!!!AC ked clovek umiera!!!!

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

m

Príspevok od používateľa RedHawk »

uff trochu mi to zblblo
Naposledy upravil/-a RedHawk v So Júl 28, 2007 18:32, upravené celkom 2 krát.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa RedHawk »

forceps napísal:delrod" no mne sa to ešte nikdy nestalo ale stále po tom túžim,aj by som chcela v AC navštíviť moju mamku a porozprávať jej jak je bez nej ťažko,ale márne o to NIEKOHO prosím už 12 rokov...tak neviem..ani do sna mi nechodí...ani ja k nej nejako nedokážem...

Ako ti uz napisal WWS zmier sa so sebou .

Mas pocit viny to nie je dobre. Aj smrt pride ked ma a stalo sa to co sa stat malo.
Viem su to reci cloveka ktory tam nebol ale ver mi, poznam smrt lepsie nez mi je mile a naozaj si cenim zivot ale je vec ktora je a nezmenis ju.

Napisal som jednu uvahu na temu Zivot a Smrt a Smrt a Zivot. Zakladom je ze so zrodenim umieras a nikdy nevies kedy nastane koniec.


Smrť je začiatkom Života a Život začiatkom Smrti. Tieto dve veci sú neoddeliťeľné a hlavne neexistujú jedna bez druhej.
Poznať Smrť je umenie. Je množstvo tvárí Smrti. Mŕtvy po boji, chorí ktorí umreli po dlhej chorobe. Smrť po katastrofe, či od hladu.
Ale Smrť je stále tá istá. Či už Smrť dieťaťa v Afrike od hladu, alebo fanatika, ktorý na sebe odpálil bombu.
Väčšina ľudí berie Smrť ako niečo nepatričné, cudzie a neprirodzené. Východné filozofie majú j smrti otvorený a hlboký vzťah. Je pre nich učiteľom a bránou ďalej. V Európe je to hlavne Strach, ktorý Smrť vzbudzuje. Zbytočne. Nie je spôsob sa jej vyhnúť a Strach nám prináša viac stresu a úzkosti.

Smrť je tvorcom, zo smrti sa rodí nový Život. Život je ničiteľom. Rozkladá všetko živé pomaly a isto tvorí s toho Smrť.
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

WW6 alebo Zenny, co je to Focus 27?
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Popis jednotlivých ohnísk (focusy) nájdeš tu: http://www.annwin.sk/spiritual/page.php?11
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

ok, dik :)
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
hyena555
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 11:23
Bydlisko: Záhorie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hyena555 »

prosim odpovedzte mi na tuto otazku : Ked nejaky clovek umre tak ide do astralu... a tam sa ´´porozprava,, zo svojim ´´ochrancom, anielom,,... ze co urobil spravne a co nie...a vyberie si svoj dalsi zivot ktori bude zit ?!?...tak by som sa chcel spytat ako moze niekto stretnut napr. svoju mamu na ´´druhej,, strane ked uz je znova na svete ?...moze nasa dusa podvedome odchadzat do astralu? napr. ked spyme (uz sme sa druhy krat narodili) a nas pribuzny (z minuleho zivota) prave umrel a potrebuje nas na ceste...(zevraj menej skusene duse potrebuju nejakeho blizkeho koho mali radi stretnut v astrale...) tak preto tato dllha otazka a chcel by som sa spytat ci je vlastne mozne aby napr. forceps stretla svoju mamu ktora sa uz mohla druhy krat narodit ?dakujem za odpoved...
:roll:
Chcem vedieť viac...
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa Termikxs »

No Astralne muzes najit kohokoliv ... a kdyz to jde i podle fyzickeho tela tak proc ne podle astralniho tela ... Jen za a) dotycny si te nemusi pamatovat a za b) musis k tomu cloveku mit vztah cili urcite jen tak nepujde chci najit dusi Beethovena to asi ne ale pokud je nejaky citovy vztah mezi tebou a dotycnym nevim proc by to nemelo jit ...
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
hyena555
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 11:23
Bydlisko: Záhorie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hyena555 »

jj to chapem ale da sa to aj ked ten dotycny clovk sa uz 2 krat narodil ??? vsak predsa keby mna niekto potreboval (clovek z mojho minuleho zivota) tak moja dusa nemoze byt sucasne tu na svete a v astrale alebo ano ??dik :wink:
Chcem vedieť viac...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

hyena555 napísal:moja dusa nemoze byt sucasne tu na svete a v astrale alebo ano ??dik :wink:
Pokiaľ astrálne cestuješ tak áno, v snoch tak isto. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
hyena555
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 11:23
Bydlisko: Záhorie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hyena555 »

aha..to som necedel ze aj v snoc mozem byt v astrale a ani o tom newiem :D waw no pekne :) :wink:
Chcem vedieť viac...
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa Termikxs »

A jak jinak by si tam byl ? ;)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Gyrxiur
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Júl 02, 2008 22:59
Bydlisko: Martin
Kontaktovať používateľa:

re

Príspevok od používateľa Gyrxiur »

Toto presne sa stava mojej mame, ale ona inak AC ani LD nema, aspon nevravela, ze by mala. Vdaka nej sme sa dozvedeli o smrti niekoho z rodiny skor, nez nam to bolo oznamene. Inac jej sa stalo, ze o smrti dedka jej prisla povedat prababka, ktora uz bola nejake dva roky po smrti a dalsi den nam to prisli povedat, tak sme boli v soku.
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re:

Príspevok od používateľa petka »

WhiteWolfSix napísal:
Zenny napísal:ww6 nedaju sa nahodou mrtvi stretnut vo focuse 27?
jj, to je druhá strana. Aj keď sa do 27 dostaneš, nie je zaručené, že tam stretneš mŕtveho, ktorého túžiš stretnúť.
A ak nebude vo focuse 27 tak kde moze byt? Da sa potom po smrti aj niekde hladat?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nie každý sa po smrti dostane do Ohniska 27. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Da sa tomu nejako predíst aby som neostala niekde stratena? Mylsim ci by mi pomohli nejake kurzy v nasom svete ako prechod branou alebo existuje niekde nejaka prirucka, navody pre sprostych? :mrgreen:
Napísať odpoveď