Je možné pomocou AC nájsť nezvestného?

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Už ste niekedy skúšali nájsť niekoho nezvestného pomocou AC?

ÁNO a podarilo sa mi to
1
14%
ÁNO a nepodarilo sa mi to
1
14%
NIE
5
71%
 
Celkom hlasov: 7

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Je mo

Príspevok od používateľa RedHawk »

WW6 zvladol by si to. ide len oto presne sa zamerat na cloveka. ale mas pravdu treba na to ist postupne ako aj na vsetko.
Milos6
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2007 19:28

Re: Je mo

Príspevok od používateľa Milos6 »

No toto je veľmi zaujímavá diskusia. Teraz už len čakám, kedy sa RedHawk podujme na rescue mission :-)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Je mo

Príspevok od používateľa RedHawk »

a preco by som sa mal:)
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Je mo

Príspevok od používateľa Termikxs »

Asi tak :) Ale zas vis kolik by vzniklo o tobe filmu ? PsychicMan rescued lost person !! :)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

heh tomu ver ze ti s ktorymi spolupracujem by mi podakovali za taky film :D:D:D

Ale nie to ze sa niekto neohlasi neznaci ze je nezvestny a dalsia vec pytam sa ak povedia nie nejdem do toho
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Je mo

Príspevok od používateľa Sarah »

WhiteWolfSix napísal:Sarah, v každom svojom prípsevku máš talčidlo edit (v pravej hornej časti príspevku), ktorým môžeš chybne napísaný príspevok opraviť či upraviť. :wink:
Ach, tak dakujem :D
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

RedHawk napísal:Ale nie to ze sa niekto neohlasi neznaci ze je nezvestny a dalsia vec pytam sa ak povedia nie nejdem do toho
WW6, asi mas pravdu. neviem, co mi to napadlo, ucit sa to sama. to uz moze byt neskoro...dakujem...

RedHawk, co myslis? Myslis, ze by si mi vedel pomoct? Bola by som ti velmi povdacna. Ide o mojho bratranca. JE nezvestny. Teda napisal uz list, ale cele to bolo nejake podivne. Hladala ho uz aj policia a Interpol. Jeho rodicia sa o neho velmi strachuju, tiez jeho babka a vlastne cela jeho rodina... Ak mi das mail, napisem ti viac, ale tu to nechcem pisat vsetkym...nehnevajte sa...:(
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Sarah napísal:
RedHawk napísal:Ale nie to ze sa niekto neohlasi neznaci ze je nezvestny a dalsia vec pytam sa ak povedia nie nejdem do toho
WW6, asi mas pravdu. neviem, co mi to napadlo, ucit sa to sama. to uz moze byt neskoro...dakujem...

RedHawk, co myslis? Myslis, ze by si mi vedel pomoct? Bola by som ti velmi povdacna. Ide o mojho bratranca. JE nezvestny. Teda napisal uz list, ale cele to bolo nejake podivne. Hladala ho uz aj policia a Interpol. Jeho rodicia sa o neho velmi strachuju, tiez jeho babka a vlastne cela jeho rodina... Ak mi das mail, napisem ti viac, ale tu to nechcem pisat vsetkym...nehnevajte sa...:(
Sarah

No ak si myslis ze je to spravne kludne mi napis na redhawk@chello.sk
Milos6
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2007 19:28

Re: Je mo

Príspevok od používateľa Milos6 »

No a bolo by dobre, keby ste zverejniteľné časti prípadu potom aj zverejnili - mňa by to naozaj ohromne zaujímalo. Tak, veľa zdaru!
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

ok, dakujem. verim, ze budes diskretny
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

diskretnost je samozrejmost...
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

dakujem. idem ti teda poslat ten mail, vtedy som nemohla, bolo to v skole cez matiku, kvazy potajomky, ale aj tak viem, ze ma videla :D
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

RedHawk napísal:No ak si myslis ze je to spravne kludne mi napis na redhawk@chello.sk
Preco by to malo byt nespravne? :confused:
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

nespravne to moze byt. niekedy je spravne ak sa nieco "zle" stane
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

chapem, vyvazenost jin-jang... ale podla mna je nespravne, ak nekonas, ked mozes pomoct...
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Zamknuté