Je možné pomocou AC nájsť nezvestného?

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Už ste niekedy skúšali nájsť niekoho nezvestného pomocou AC?

ÁNO a podarilo sa mi to
1
14%
ÁNO a nepodarilo sa mi to
1
14%
NIE
5
71%
 
Celkom hlasov: 7

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

ja som nezainteresovany, bez podnetu sa nepohnem, nemam na to dovod.

keby som zasahoval vzdy ked sa nieco suchne v mojom okoli uz som davno vycerpany.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

RedHawk: V tomto s Tebou úplne súhlasím.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

nieeeee vy ste to uplne zle pochopili :D ja som hovorila vseobecne, nie konkretne o tebe :D dufam, ze si sa neurazil :)
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

a hovorila som aj o sebe
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Je mo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Sarah, to platí aj vo všeobecnej rovine. Najhoršia je nevyžiadaná pomoc. Samozrejme aj tu platia určité výnimky, no vo všeobecnosti nie je dobré zasahovať tam, kde si my myslíme, že je to potrebné.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

no to zalezi od okolnosti, niekedy sa ludia hanbia poziadat o pomoc. navyse moja teta, ktorej syn je nezvestny, vie, ze sa jej snazim pomoct
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Je mo

Príspevok od používateľa Sarah »

a to by som nepovedala, ze najhorsia je nevyziadana pomoc, fakt, ludia sa ta niekedy hanbia poprosit o pomoc, ale ak im ju ponuknes, ak im pomozes, su mnohokrat velmi vdacni. ale ako hovorim, zalezi od okolnosti a od toho cloveka. niektori su prilis hrdi na to, aby od niekoho prijali pomoc. ale ty nemozes hovorit za vsetkych a za vsetky pripady, nehraj sa na niekoho, kto vie, kedy je dobre zasahovat a kedy nie...:roll:
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Je mo

Príspevok od používateľa RedHawk »

Sarah ja som to myslel vseobecne.
WW6 ma pochopil. ide o to ze su situacie, napriklad zbludile duse, ktore riesim bez poziadania lebo oni nevedia kam ist. Kedysi to robili kmenovi samani teraz kto ma silu:)
Ked sa niekto hnbi poziadat ma smolu. By si neverila kolki su tu preto ze nevedia povedat prosim.
To slovicko ich "ponizuje" a podobne;)

A za tuto vetu: ale ty nemozes hovorit za vsetkych a za vsetky pripady, nehraj sa na niekoho, kto vie, kedy je dobre zasahovat a kedy nie.. by som ti dal trest:)
ako som napisal v jednom s vyssie uvedenych prispevkov. VZDY si zistit ci mozem zasiahnut a robia to aj ostatny.

BTW toto je verejna diskusia a pochybujem ze mas v tejto oblasti skusenosti. Na rozdiel od WW6
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Je mo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hehe, :grin: no Sarah mi evidentne písala tie slová bez akéhokoľvek vedomia toho, kto som. Tak sa to pokúsim napraviť:

Milá Sarah,

momentálne mám 37r. a posledných 12 rokov pomáham ľuďom s veľmi širokou paletou problémov od rôznych zápalov, nádorov, psychických problémov, prekliatí až po odprevádzania mŕtvych. Za tú dobu som sa pri množstve klientov naučil kedy a ako môžem zasahovať.

Verím, Sarah, že by si na mňa nerobila silné ramená (cit.: nehraj sa na niekoho, kto vie, kedy je dobre zasahovat a kedy nie), keby si túto skutočnosť poznala. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sarah
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut Nov 27, 2007 9:49
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sarah »

Ako mozete byt taki narcisticki?? Nikto na svete nevie vsetko, okrem Boha, tak sa na neho nehrajte, dobre? A WW6 si myslis, ze som sa teraz z teba cela posrala alebo co? Mam v pici tvoje skusenosti...:smoking: Nechapem, ako sa niekto moze vychvalovat tym, co dokazal... Obracia sa mi z teba zaludok... Ty si asi jeden z tych typkov, co si myslia, ze nikto iny toho nemoze vediet viac, ako oni... Moj nazor je, ze je dobre pomoct, ked pomoct mozes a ked vas nazor je iny, tak sa ma o nom laskavo nesnazte presvedcit. A RedHawk, kasli na toho Majka, dobre? Dufam, ze sa tak neponizis a nezverejnis tu to, co som ti poslala mailom... ze vo vseobecnosti nie je dobre zasahovat tam, kde si myslime, ze je to potrebne... vacsiu blbost som este nepocula... ludstvo by uz vyhynulo, keby ludia druhym pomahali, len keby ich ti druhi o to poprosili... myslela som si, ze si nieco dobre z tohto fora aj odnesiem, ale ako vidim, su tu len sami...ale nechajme to tak

a to si vyprosim, ze "by si mi dal trest"...vrat sa do jaskyne...:roll:
"Cesta za spoznávaním vzdialených krajov a kultúr je najlepšou cestou do hĺbky vlastného vnútra." Dr. Emil Holub
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Sarah

Príspevok od používateľa RedHawk »

Nie nezverejnim.
Ale dost si ma takym pristupom zaskocila.
Najprv poziadas o pomoc a potom vsetkym vynadas:) Je to zvlastne ale presne toto by som ocakaval od katolickej vychovy, ti totiz neznesu ludi ako som ja a okolie.
1.) nepomaham za peniaze
2.) to PROSIM je slusnost
3.) pre mna tato debata skoncila. Chod sa radsej vyspovedat, spachala si totiz hriech oslovila si carodejnikov :) a to je predsa hra s diablom nie?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Je mo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Si dobrá, Sarah. :grin: Už si sa naučila používať silné reči. Počkám, keď sa naučíš používať aj rozum. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

ww6

Príspevok od používateľa RedHawk »

:) :appl: :appl: :appl: pekne napisane
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

V podstate mi je jej ľúto, pretože svojou hlúposťou a pýchou prišla o možnosť nájsť vlastného bratranca. Teraz to síce takto asi nebude vnímať, no prejavila sa v nej silná pýcha. Pýcha vlastného názoru. Ja som jej mojim príspevkom ukázal, že môj názor nevychádza z niečoho prebratého alebo naučeného, ale zo skúseností. Ona si to vysvetlila po svojom... jej vec... 8) Bude to však ona, kto bude o niekoľko rokov spätne premýšlať čo spravila a o čo prišla. To je však jej zodpovednosť, ktorú sa bude učiť veľmi, veľmi bolestivo.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Je mo

Príspevok od používateľa RedHawk »

no jasne skoda ze mi nedala data bratranca, ale to to je prirodzeny vyber. predpokladam ze je este mladucka tak to este s toho ma sancu vyjst.
Pycha je vsak jedna z najhorsich vlastnosti. skoda pekne by sa to vynimalo v pyche na annwine:)
Zamknuté