[video] Remote Viewing

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Fajn, že si upresnil svoju otázku. Môžem sa teraz lepšie zamerať na to o čo Ti ide. U mňa RV prebiehalo viac "v hlave", než mimo a aj preto nesúhlasím s prirovnaním RV k AC. Na druhej strane, keď som zachytil nejaké kontúry daného miesta, jednoducho som sa tam náhle astrálne ocitol.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Gulover
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št Máj 17, 2007 8:17

Re: [video] Remote Viewing

Príspevok od používateľa Gulover »

Fantazia, dakujem :)
POIEL56
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Jan 30, 2008 14:46
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa POIEL56 »

...xixixixixi...fakt sa mi páčili tie 3 videá....a hlavne ten výsledok posudzovaný a okomentovaný z hladiska "zdravého rozumu", že nakoniec asi išlo o náhodu....ten pocit, dôverne poznám.....
...poviem príklad.....mám kamoša, ktorý si pred asi 15 rokmi išiel kúpiť stavebnú parcelu v Jarovciach...on je strašný držgroš a tak chcel vedieť, či je na parcele voda, lebo že on si chce navrtať studňu, aby nemusel platiť kopec peňazí za vodu z verejného vodovodu keď ju bude potrebovať na stavbu.......tak chcel aby som mu tam tú vodu našie....lenže ten starý držgroš ma tam nechcel zaviesť autom, ale radšej mi poslal faxom kópiu z katastrálnej mapy.....no, tak mi nič iné nezostávalo, len si tú mapku zväčšiť, a potom podľa tej zväčšeniny si nakresliť tvar pozemku na nákres A4 formát.....zohnať si mapu Bratislavy, ktorá zahtňovala aj okrajové dedinky ako sú Jarovce....a dať sa do práce.......v podstate som sa podľa tej mapy celkom dobre preniesol "nad" ten pozemok.....ale ako som na neho "sadal" tak mi tam prekážali stromy.....tak som ich zakresli do toho nákresu A4 . Potom mi tam prekážala ešte nejaká kopa šrotu, nejaký stroj....aj to som tam zakreslil......a potom to už išlo hladko.....vodné zóny a smer prúdenia vody v nich, min. a max.hlbka vodných zón.....skrátka rutina.... Nákres som tomu starému držgrošovi poslal faxom......a nič sa nedialo....
Asi za pol roka ma zavolal, že či by som mu nemohol isť pomôcť na stavbu, že on ten pozemok kúpil....a už stavia....
Keď som tam prišiel čakalo ma sklamanie.....holý stavebný pozemok....žiadne stromy....žiadna kopa železa či štrotu......ale aspoň studňu narazil podľa môjho doporučenia aby mal vodu pre stavebné práce. ...takže....úspech aspoň 30%......
no, mal som z toho taký blbý pocit....cítil som sklamanie.........tak som sa začal vyzvedať, či v záhrade neboli predtým ako to kúpil nejaké stromy a či tam nebola nejaká kopa šrotu......no, moc sa mu o tom rozprávať nechcelo....asi sa bál že by mal dodatočne niečo zaplatiť za ten "prieskum na dialku". Skončilo to tak, že som sa dozvedel, že on kúpil vyčistenú stavebnú parcelu bez stromov a ostatného "bordelu" čo by mu tam prekážalo pri stavbe....skrátka dohoda s pôvodným majiteľom znela tak, že pozemok vyčisti od stromov, kríkov atď.....a že vraj si odtial musel vysťahovať aj tú starú škodovku, čo tam mal zaparkovanú.......a že to tam narazil tú studňu na to miesto, čo som mu na tom nákrese vyznačil, tak to je len tiež náhoda, lebo z hľadiska polohy budúcej stavby sa to javilo ako najvýhodnešie miesto.......tak, že čo som vlastne pre neho urobil...nič...všetko sú to len náhody...... :D
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: [video] Remote Viewing

Príspevok od používateľa Hanyman »

proste je to typan
Napísať odpoveď