Par otazok ohladom AC

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa MartinP »

Ahoj, zaujmam sa o AC uz dlshiu dobu ale obcas stale nemam odvahu ist do toho. Raz sa mi podarilo iba to ze som sa zrazu pozeral na svoje telo neviem ci je to presne AC ale zlakol som sa a prebudil som sa.
Mozno vam tie otazky budu pripadat mierne priblbe tak berte prosim vas ohlad ze to berem vsetko do posledneho detaila. Ale aj ked som si isty ze o AC neviem toho najmenej ale ani vela

1.Moze byt pri mne na posteli nejake zviera , napr. mam psa alebo kocura a pokial ma nevyrusuje tak by nemalo dojst k nicomu nie?.

2.Mozem byt pri AC zakryti perinou? Viem je to hlupa otazka ale ked lezim na posteli odokryti mam vzdy blbi pocit.

3. (jedna z najdolezitejsich :D )
Moze sa stat ze hned jak vystupim s tela uvidim nejaku bytost? Aj ked sa chcem pohybovat iba vo svojej izbe bez nejakych zlych myslienok? Chcem byt proste len chvilu v AC dajme tomu 5-10 minut len tak sa chvilu pohybovat mimo fyzickeho tela. Bol by som strasne nerad kebyze hned po vystupeni uvidim nejaku skaredu bytost?

4. a teraz jedna strasne blba otazka ktora je skvor pre take pobavenie ale zaroven zistenie :D .. mozu aj zvierata astralne cestovat ?:D

edit: este ma napada . skusil by to alebo skusil to niekdo z marihuanou?
nemam namysli ze to urobite jak vo filme ze si zapalite "jointa" a mate halucinacie a podobne nezmysli....
cital som ze pri uziti marihuany taky klasicky " sluk "
sa dostavate z hladiny beta do hladiny alfa.
ja som obcas hulil ale uz radsej nie vam mozem povedat ze pri "trave " ste fakt uvolneni , nohy mate neuveritelne uvolnenene mate pocit ze gate a bunda na vas doslova lieta, zvuk vnimate taky spomaleny strasne uvolneni zvuk , schvalne ak ju raz obcas skuste nech vam niekdo robi tzv. ozvenu hlasom .. no ale som trochu OT takze podla mojho nazoru by marihuana mohla viest k lepsiemu uspechu pri pokuse o AC .
a dalsi edit: teraz ma napada ze fajciari (normalnych cigariet) skuste aspon 4 hodiny a viac pred AC nefajcit a tesne pred AC si zapalit (mam to odskusane) strasne vas to skludni.. je to nieco ako prva ranna cigareta ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

1. Môže
2. Môžeš
3. Môže
4. Môže
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa MartinP »

WhiteWolfSix napísal:1. Môže
2. Môžeš
3. Môže
4. Môže
a do prdele... na tretiu otazku som dufal nemoze.....
a co k tomu dopomaha by som mohol vidiet bubaka aj ked nechcem

edit:mam este otazocku pocul som pri dazdi alebo zlom pocasi (neviem ci sa snezenie pocita ako zle pocasie) by sa nemalo zevraj cestovat. je to pravda?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Najskôr si v sebe ujasni prečo tam chceš vôbec liezť. A počasie v AC nehrá rolu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa MartinP »

WhiteWolfSix napísal:Najskôr si v sebe ujasni prečo tam chceš vôbec liezť. A počasie v AC nehrá rolu.
trochu to spoznat , popozerat sa po izbe "z trochu ineho uhlu "
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

oky napísal:Hh to by som chcel aj ja... Ja skôr sa zameriavam na Lucid Dream pretože to je skôr na zábavu aj tam síce nachádzam bytosti netreba sa ničoho báť!! ako na AC, moje prve AC bolo v mojich 7 rokoch skratka som zaspal a potom som sa prebudil vstal a videl som oproti mne ducha bol asi 2,5 metra cítil som že nechcel mi nič zle bol to čašník ale asi vedel, že aj tak sa ho bojím tak odišiel cez múr preč.

Síce som vyrovnaný ale nechám to na voľný priebeh...
predsa z ld nemam taky strach ako z AC.
sice neviem ci som niekedy LD mal ale mam pocit ze pri AC je to vacsi strach.
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

Vlastne ked tak natim rozmyslam mam podobny problem ako jeden clovek na tomto fore, pred chvilou som si cital ze ma strach z tmy a roznych praskotou v izbe toho sa vlastne bojim aj ja bojim sa ze pri vycetovani budem v mojej izbe vlastne ako duch a desi ma ta prazdnota to ticho a ze zrazu uvidim nejakeho ducha ktora bude vyzerat jak samanda z kruhu a budem mat s toho tazky psychicky sok.. to je to preco sa ac bojim
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

MartinP: v Kruhu nebola ziadna Salamandra ani Samanta, ale Samara-dokonca Morganová :grin: :P
Nepozeraj tolko hororov. Mozno si povies, ze to je blbost, ale Tvoje podvedomie si to stale pamata a ked ten horor na Teba spravil dojem, tak sa Ti stale nan vynaraju asociacie (typicky Kruh - vsetci su z neho traumatizovani :P ). Filmy/horory nezobrazuju vsetko tak ake to je v realite. Su urcene na to aby sa kinosalou ozyvalo jacanie a stupal adrenalin v zilach. Treba to vsetko brat z nadhladu - je to umelecke dielo (ako ktore :mrgreen: ), zobrazuje nejaky reziserov stav, naladu, zvelicuje skusenost - su to inotaje na jeho psychiku. Horory nas nalievaju nazorom, ze vsetci duchovia su bestie a pod.. Fajn, treba byt s nimi obozretny, nie je to ziadna hra, ale nie su vsetci bubulaci :)
Skus sa prijat duchov ako prirodzenu vec - kazdy mame v sebe ducha a prave AC je cestovanie ducha z tela (no ok, hadajte sa teraz o rozdieloch ducha/duse/ - nevidim v tom rozdiely :mrgreen: ).
Inak ak ide o to, ze sa bojis cestovat v tme, tak ani ja by som asi necestovala v tme - videla by som vobec v tej tme? A nie je skoda v ten vzacny okamih AC nevidiet? :D Cestovat sa da aj za bezneho svetla, nie je podmienkou zatemnena miestnost, staci aby si sa citil prijemne. Na AC treba extremne uvolnenie, ktore sa samo dostavi, ked sa vies odlahcit od desov a proste byt :wink:
edit: jo, a podla mna by si psychicky sok zas nemal dostat, lebo to, ze sa Ti podari vycestovat je samo o sebe znakom, ze si pripraveny :wink:
2edit: zaujimave ze ak sa mi to nepletie, tak sa uz 4 roky drzis pri AC a pri tom sa len chces poobzerat po izbe z ineho uhla pohladu...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

MartinP napísal:
WhiteWolfSix napísal:Najskôr si v sebe ujasni prečo tam chceš vôbec liezť. A počasie v AC nehrá rolu.
trochu to spoznat , popozerat sa po izbe "z trochu ineho uhlu "
Príliš málo na prekonanie strachov.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa MartinP »

WhiteWolfSix napísal:
MartinP napísal:
WhiteWolfSix napísal:Najskôr si v sebe ujasni prečo tam chceš vôbec liezť. A počasie v AC nehrá rolu.
trochu to spoznat , popozerat sa po izbe "z trochu ineho uhlu "
Príliš málo na prekonanie strachov.
ale ja nechcem prekonavat ziadny strach, uz sa moc nebojim ved kedykolvek sa mozem vratit, ser*m na bubakov, vo vlasten ibze som sam sebe panom
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Par otazok ohladom AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Keď myslíš... :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

klamem :D obcas mam pocit ze sa nebojim a obcas ze sa bojim.
pocit maximalneho ticha v izbe bez ziadnej pritomnosti ma desi preto som sa pytal na zvierata.
Ked sa nad tym zamyslim najradsej by som isiel do toho s niekym napriklad by sme vystupili spolu pretoze sam mam pocit ze ma furt nieco sleduje.
Vobec nemam strach z toho ze by som tam zombrel alebo sa nevratil do tela skvor mam strach z bytosti ktore to tam obyvaju...
Inak oky diky ale viem ako sa na AC ide nejsom zasa ten typ co nic neprecital (aj ked sa priznam ze citam iba na nete (nemam namysli len rozne prispevky od ludi) )
ac poznam priblizne 3 roky co som sa o tom dozvedel viem jak nanho ale ked ho robim proste si zmyslim ze sa bojim a prestanem a radsej sa otocim na bok a spim...
Moze byt strach z ac sposobeny aj istou napr. negativnou energiou v izbe?.
Predsa mam pocit ze pri slnecnom peknom dni v deckej izbe by som sa nebal.
Napísať odpoveď