Obavy pred vtiahnutim do ciernef diery

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

xTheRockx
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So Jún 25, 2011 11:10

Re: Obavy

Príspevok od používateľa xTheRockx »

Ja osobne nejaké väčšie skúsenosti s AC nemám ..
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: Obavy

Príspevok od používateľa MRK »

voldoman napísal:Hej MRK aj xTheRockx mate pravdu oby dvaja lebo tie veci sa my milia ale myslel som to co vy... Inač aka je podla vas najlepsia metoda dostať sa z tela von ? ja osobne pouzivam tu metodu z tym lanom ze ho taham... Aky mate vy nazor , alebo aku techniku pouzivate ?
hmm najúčinejšia metoda je asi nepriama, čiže jak sa rano prebudiš skus neotvorit oči a nepohnuť sa to je asi najlepší čas pre AC a pak už ide len o metodu vyťahovania z tela (tú ma každy vlastnu napr. spominane lano)
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Ja to robým tak že večer skôr alebo aj cez den.... ináč mne sa pritom ako si predstavuj tu šnuru tak sa mi strašne hýbu oči a to je zlé ? lebo mal by som byt uvolneny...
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: Obavy

Príspevok od používateľa MRK »

Mne osobne sa same otvarali. :lol: Problem by mal byt v tom že niesi stopercentne uvoľnený, častokrat ked si človek mysli že je uvolneny dostatočne tak sa da ešte 10x lepšie uvolnit, ale oči sa človeku samé hybu aj počas snov len si to neuvedomuješ, tak neviem.
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Aha lebo aj mne sa otvárali samé... Kazdý vecer to skúsam ale stále nič neviem prečo... Poradte my ako by som si mohol navodiť AC ?
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Obavy

Príspevok od používateľa madagaskar »

ked sa mozem aj ja vyjadrit, tak skusam techniku ze si predstavujem pocit ako ked leziem dolu po rebriku, ale to pouzivat pri pokuse o tranz a nie o AC.
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Aha no ok... Ale trapy ma ešte jedna vec že vedsinou ked sa pokusam o AC tak sa my vyvíja veľký tlak na čelo raz som myslel že mi pukne hlava z toho tlaku... Moznoze su to cakry na celé ( ja sám nevím že co su to cakry, zevraj su to dake energetické miesta na cele. )... A ked si mám predstavovať že ťaham za lano ( to je jedna Metoda pre AC ) tak z akého pohladu z 1. osoby či 3. Osoby či v tej posteli si mám predstaviť moje virtuálne ruky ako ťahajú lano ? Poraďte
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Obavy

Príspevok od používateľa madagaskar »

voldoman napísal:Aha no ok... Ale trapy ma ešte jedna vec že vedsinou ked sa pokusam o AC tak sa my vyvíja veľký tlak na čelo raz som myslel že mi pukne hlava z toho tlaku... Moznoze su to cakry na celé ( ja sám nevím že co su to cakry, zevraj su to dake energetické miesta na cele. )... A ked si mám predstavovať že ťaham za lano ( to je jedna Metoda pre AC ) tak z akého pohladu z 1. osoby či 3. Osoby či v tej posteli si mám predstaviť moje virtuálne ruky ako ťahajú lano ? Poraďte
ten tlak v hlave mavam aj ja, a mne neviem preco sa naopak paci, pretoze je to pocit akoby mnou prechadzala fakt silna energia, a neviem ci aj tebe, ale mne sa posunie z cela akoby nejaka iskra dolu az po koren nosa a potom mi prejde do tela. podla mna je to fakt super pocit :D
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Akoze neni to zly pocit len som nevedel ze co to je ze ci to je dobre alebo zle...
Napísať odpoveď