Zistit vyherne cisla sportky

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa Pali »

Tak s kontrolovaným AC na nejaké miesta na Zemi nemám zatiaľ dosť skúseností aby som mohol s dobrým svedomím komentovať.

Môžem ponúknuť môj pohľad na zmysel a účel existencie, ktorý má podľa mňa odpoveď na všetky otázky čo si hore položil.

Rád priblížim detaily teórie z ktorej vychádzam, ale možno ani nebude treba.
V skratke sme tu podľa mňa aby sme sa vystavovali v tejto "multiplayer" pozemskej hre rôznym situáciám. V niektorých situáciách sa cítime dobre a v iných sa cítime menej dobre. To "menej dobre" ja pomenúvam výrazom "negativita", ktorú vidím ako výsledok nejakého podliehajúceho strachu. Strach je jednoducho nejaká nepreskúmaná oblasť v našom vnútri. Tu prichádza do hry ten výrok "poznaj sám seba", ktorý bol aj v matrixe. Čím viac zažívame situácie a čím viac toho zážitkovo zvládneme s konštruktívnym nastavením mysle, o to viac sa naučíme o sebe a zmeníme nejako svoje vnútro. Toto spoznávanie sa nie je intelektuálny proces, ale skôr bytostní- zážitkový. Môžem si roky afirmovať že sa nebojím povedzme pavúkov, ale keď stále cítim napätie/"negativitu" pri strete s pavúkom, nemám ten vnútorný zážitkový poznatok, ktorý potrebujem na prerastenie daného strachu.

Tento Systém vedomia, ktorého súčasťou je celá existencia, má snahu znižovať mieru chaosu a nahradiť to užitočnými dátami. My sme akoby samostatné "pracovné jednotky", ktoré si v rámci fundamentálneho procesu evolúcie hľadáme vlastnú cestu poznania samého seba. Sme malým kúskom toho veľkého celku Systému Vedomia. Pri tom procese spoznávania sa, hľadáme stále lepšie usporiadanie nášho vnútra. A keďže sme súčasťou celku, tak vlastne usporiadaním nášho vnútra pomáhame aj celému Systému vedomia.

Pre toto je Systém motivovaný pomôcť nám uspieť v našom raste a spoznávaní sa. Vytvoril takto pre nás túto geniálnu multiplayer hru, ktorú vnímame ako náš vesmír. Chce však nechať čo najväčšiu slobodnú vôľu pre nové, doposiaľ nevídané spôsoby učenie sa o sebe samom. Preto nastavil základné pravidlá a nemá vo zvyku zasahovať priamo. Avšak nepriamo máme stále pomoc vo všetkých okolnostiach a vo všetkých formách, aké si dovolíme prijať.

Takto sa konečne dostávame k nahliadnutiu do minulosti, budúcnosti alebo prítomnosti - všetky informácie máme teoreticky k dispozícii, ak sa naučíme používať svoj zámer a keď naša vnútorná usporiadanosť nadobudne istú mieru. Inak povedané, keď sa dostatočne spoznáme, máme prirodzene isté "hračky" k dispozícii.
- toto je niečo, čo vie podľa mňa dosiahnuť teoreticky každý jeden človek na tejto planéte, ak mu dáme tých 30-60 rokov času a bude na sebe makať.
Samozrejme že niektorí už prídu s vysokou mierou vnútornej usporiadanosti a takým to môže trvať kratšie. Ale zároveň si môžu svojimi rozhodnutiami práve tú usporiadanosť rozhodiť a akoby "stratiť" počas jedného života. Vo veľkom merítku vecí to pre dané vedomie/bytosť však asi nič neznamená.

No a teda ak je pre niekoho vývoj a poznávanie sa vhodné aby "uhádol" správne číslo v lotto, tak mu to môže byť dopriate. Ale podľa mňa to vždy bude súčasťou istej lekcie - nemusí to byť bolestivá lekcia, ale nie je to "len tak".
Ako som spomínal, takýto prístup k informáciám je sprevádzaný istou mierou poznania sa. S týmto vnútorným poznaním sa prirodzene menia priority. Preto je VRAJ pravda, že najmocnejšie bytosti tuto na Zemi používajú svoje schopnosti najmenej - vidia za závoj reality a chápu že sú tu aby sa hrali a aby pri tom využívali všetky prirodzené obmedzenia systému - takto berú každú výzvu ako súčasť prednadstavenej náročnosti hry, ktorú si vybrali keď sa sem rozhodli ísť. Je to ako keď niekto hrá hru Doom na obtiažnosti "normal" alebo na obtiažnosti "easy". Takéto vyspelé bytosti s pomedzi nás nemajú VRAJ záujem vzdorovať pravidlám, aj keď to niekedy môže byť sprevádzané bolesťou v rôznych formách. Bolesť však nie je problém - je to len informácia. Utrpenie si podľa mňa tieto bytosti nevytvárajú - a takto sa prejavuje "prerastenie" istej lekcie .. istého strachu.

Na záver sa mi žiada povedať že pokiaľ niečo nie je môj zážitok, nemôže to byť moja pravda. Ak niečo nie je moja pravda, tak potom môžem len veriť alebo neveriť. Jediné skutočné pre mňa je však len moja vlastná pravda - len tá mení moje vnútro.
Preto si myslím že fantazírovanie o tom čo je v oblasti Area 51, je nepodstatné. Ak sa naučíš takto pristupovať k informáciám, možno zistíš že tam niečo ASI je, ale jediný spôsob ako si to overiť v tejto realite je ísť tam fyzicky. Môžeš robiť pokusy s AC, kde budeš čítať informácie pripravené inou osobou, alebo dokonca čítať "budúcnosť" s použitím náhodným generátorom čísiel. Takto si môžeš vybudovať dôveru vo svoje schopnosti. Ale znova - ak pozeráš niekam v tejto realite, kde to nemôžeš preveriť fyzicky, bude tam stále miera neistoty. A práve s touto neistotou je treba naučiť sa žiť.

Páči sa mi zmysel života definovaný takto: "Žiť s ladnosťou a ľahkosťou v neistote."
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj exemplar, pokúsim sa Ti odpovedať na obidve otázky.

Otázka ohľadne lotérie a týka sa to vlastne čohokoľvek v astrále. Na začiatku si musíme uvedomiť, že astrálny svet nie je fyzickým svetom ani jeho 100% kópiou. Preto je akékoľvek 100% zisťovanie skutočnosti vo fyzickej realite nezmyselné, nie však nemožné. Akýmkoľvek pokusom sa môžme len limitne priblížiť k 100%. No a ako vieme, v prípade čísiel lotérie, aby sme vyhrali, je potrebná 100% úspešnosť.

Čo sa týka oblasti známej ako Area51, buď si istý, že US armáda nenechá nikoho robiť špionáž prostredníctvom AC. Človek, s ktorým som sa osobne rozprával, bol členom Stargate Project americkej armády. V rámci tohto projektu (1978 - 1995) robil diaľkové prezeranie (tzv. remote viewing) a mapovanie ruských vojenských základní. Samozrejme, že ruská armáda mala vo svojich radoch podobných ľudí, ktorí robili diaľkové prezeranie amerických území. Súčasťou tohto typu špionáže bola aj obrana, tzn. boli ľudia, ktorí boli zodpovední za ochranu vojenských základní prostredníctvom blokovania a rušenia akýchkoľvek prienikov prostredníctvom nadprirodzených schopností. Toto určite platí aj o oblasti Area51, ktorá je jedným z najstráženejších miest US armády.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď