ako z tranzu do AC

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

ako z tranzu do AC

Príspevok od používateľa madagaskar »

ahojte, mám taký problém. Pravidelne sa dostávam do tranzu, môžem sa v ňom normálne pohybovať, väčšinou vidím obrysy vlastnej izby, niekedy len čisto tmu a snažím sa odtiaľ dostať do AC, ale nejde mi to. Neviete poradiť nejakú techniku alebo vizualizáciu? Ide o to, že dá sa povedať, všetky moje AC boli toho štýlu, že som sa tam proste objavil a boli to nepriame techniky, ale tie mi teraz dlhodobo nefungujú tak chcem využiť tú možnosť ísť tam z tranzu, ale neviem proste ako na to.
Za odpovede vopred ďakujem.
bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: ako z tranzu do AC

Príspevok od používateľa bonhomme »

Skusil si pomysliet si prikaz? Napr. "Ku dveram", "K oknu". Alebo ine miesto, ktore je dalej od postele, aby ta to nevcuclo naspat do tela.

Aby sa mi to lahsie vizualizovalo, trenovala som to pocas dna. Sadla som si niekde a pozerala som sa na postel a na okno. Pritom som si hovorila "k oknu" a ocami som sledovala drahu ktoru prejdem od postele k oknu. Aj sa mi to raz podarilo, ked som sa preniesla do laveho horneho rohu okna, presne kde som to nacvicovala.

Druhykrat sa mi podarilo, ked som citila uz druhe telo oddelene, prikaz "hore", alebo "dalej", cim som sa zacala pohybovat v leziacej polohe od postele. Ked si odtial bezpecne daleko, mozes sa postavil.

Kamaratka pouziva pri prvych pocitoch ze sa blizi AC "teraz! som von z tela" a "ku dveram".

Obcas ked zacnem vidiet moju izbu alebo ciernotu, alebo hocikedy po vibraciach ci inych indikatoroch, jednoducho sa postavim z gauca. Ale to su skor WILD, nez AC. Aspon tak sa mi zda.

Mohol by si, prosim ta, opisat svoj tranz?

Prepac, ked tu len opakujem co uz vies.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: ako z tranzu do AC

Príspevok od používateľa madagaskar »

moj tranz je proste ciernota, popripade moja izba, ale tak ci tak je vsetko tmave. pohybovat sa mozem normalne
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: ako z tranzu do AC

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Možno posilniť schopnosť vnímania, oddelenie sa od svojho ja/ od ega.
bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: ako z tranzu do AC

Príspevok od používateľa bonhomme »

madagaskar napísal:moj tranz je proste ciernota, popripade moja izba, ale tak ci tak je vsetko tmave. pohybovat sa mozem normalne
Myslíš tým, že sa pohybuješ po svojej izbe, alebo že nie si v paralyze?

Čítala som mnohé príspevky, kde radili "keď zbadáš svoju izbu, alebo čiernotu po vibráciách, jednoducho sa postav. Už si v LD". To som strašne dlho nechápala, ako sa "jednoducho postaviť". Zakaždým keď skončili vibrácie, alebo skončili iné halucinacie, som urobila test reality, alebo sa posadila na posteli, ale nebola som v LD. Ale naďalej som na to "jednoducho sa postav" často myslela. A stala sa takáto vec: Ako si tak WILDujem, zrazu vidim svoju izbu. Som si však stopro istá, že som ešte stále hore, veď nedošlo k žiadnej strate vedomia. Tak som si spomenula na radu "postav sa" a vravím si: "no tak sa postavím. pokazí mi to pokus, lebo viem že nespím, ale skúsim". Postavila som sa a bola som v LD.

Podľa mňa tým, že som na to často myslela a predstavovala som si ako sa postavím keď uvidím izbu, a tiež mantrou "keď uvidím izbu, postavím sa", som si na to spomenula keď nadišla správna chvíľa a podarilo sa to.

Kamarátka, ktorá mala už stovky, ak nie tisíce OBE/AP, má veľmi podobný postup. Jednoducho keď cíti že je správna chvíľa, postaví sa.
Napísať odpoveď