vytvorenie vlastneho sveta

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

ahoje :D

Chcem sa spytat astralna cesta sa uz blizi citim to trenujem viac ako 3 mesiace a uz som dost daleko kazdym treningom som blizsie. Z velkej casti je to o tom ci je clovek na to pripraveny a v tom pripade ho sprievodca pusti a je to aj o hlavnej motivacii.
Moja hlavna preco do toho idem je vytvorit si vlastny svet podla mojich predstav kde budem v noci odchadzat a budem tam zit a chcem sa spytat ci mi to niak nezabranuje cestu. Mozno sa to sprievodcovy nepaci. Dakujem za odpoved od skuseneho cestovatela alebo kto sa tomu rozumie :D .
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

keď sa to takto pýtaš, asi vieš odpoveď, nie? Sám sebe brániš a prehováraš skrze to k sebe rôzne veci.
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa guide »

to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa DreamChanger »

guide napísal:to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch
Tvorbu nového sveta v inej realite netreba dehonestovať. Človek prirodzene rád tvorí a ak má chuť tvoriť v inej realite, nevidím dôvody prečo by to mal pokladať za prekážku. Ono akékoľvek zážitky mimo tohto sveta by podľa tvojho tvrdenia boli "nie najlepšie" pretože by boli na úkor žitia v tejto našej realite :D
SlenderMan69
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa SlenderMan69 »

aha dakujem za odpovede budem si viacej verit a nebudem to brat za prekazku a aj keby to prekazka bola skor ci neskor vycestujem a potom uz mozem co chcem :D
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Nerozumiem tomu.
Veď uvidíš ako to funguje, keď vycestuješ a či bude ešte aktuálny tento Tvoj zámer...
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevok od používateľa guide »

DreamChanger napísal:
guide napísal:to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch
Tvorbu nového sveta v inej realite netreba dehonestovať. Človek prirodzene rád tvorí a ak má chuť tvoriť v inej realite, nevidím dôvody prečo by to mal pokladať za prekážku. Ono akékoľvek zážitky mimo tohto sveta by podľa tvojho tvrdenia boli "nie najlepšie" pretože by boli na úkor žitia v tejto našej realite :D
Nie, prekrucas moje slova, alebo nerozumies kontextu. Reagoval som konkretne na "preco do toho idem je vytvorit si vlastny svet podla mojich predstav kde budem v noci odchadzat a budem tam zit". Moja reakcia ani nedehonestuje tvorbu noveho sveta, ani neodsudzuje zazitky mimo tohto sveta. Kreativite a tvorivosti sa medze nekladu, no upinanie sa na vlastny svet do ktoreho sa utiekame kazdu noc nepovazujem za najstastnejsie riesenie.
Napísať odpoveď