vytvorenie vlastneho sveta

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

SlenderMan69
Návštevník
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

vytvorenie vlastneho sveta

Príspevokod užívateľa SlenderMan69 » Ut Apr 07, 2015 9:21

ahoje :D

Chcem sa spytat astralna cesta sa uz blizi citim to trenujem viac ako 3 mesiace a uz som dost daleko kazdym treningom som blizsie. Z velkej casti je to o tom ci je clovek na to pripraveny a v tom pripade ho sprievodca pusti a je to aj o hlavnej motivacii.
Moja hlavna preco do toho idem je vytvorit si vlastny svet podla mojich predstav kde budem v noci odchadzat a budem tam zit a chcem sa spytat ci mi to niak nezabranuje cestu. Mozno sa to sprievodcovy nepaci. Dakujem za odpoved od skuseneho cestovatela alebo kto sa tomu rozumie :D .

Užívateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41

Re: vytvorenie vlastneho sveta

Príspevokod užívateľa TheDreamingDead » Ut Apr 07, 2015 20:32

keď sa to takto pýtaš, asi vieš odpoveď, nie? Sám sebe brániš a prehováraš skrze to k sebe rôzne veci.

guide
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Príspevokod užívateľa guide » St Apr 08, 2015 16:36

to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch

DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Príspevokod užívateľa DreamChanger » Št Apr 09, 2015 12:56

guide napísal:to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch

Tvorbu nového sveta v inej realite netreba dehonestovať. Človek prirodzene rád tvorí a ak má chuť tvoriť v inej realite, nevidím dôvody prečo by to mal pokladať za prekážku. Ono akékoľvek zážitky mimo tohto sveta by podľa tvojho tvrdenia boli "nie najlepšie" pretože by boli na úkor žitia v tejto našej realite :D

SlenderMan69
Návštevník
Dátum registrácie: Ut Apr 07, 2015 9:15

Príspevokod užívateľa SlenderMan69 » Št Apr 09, 2015 17:32

aha dakujem za odpovede budem si viacej verit a nebudem to brat za prekazku a aj keby to prekazka bola skor ci neskor vycestujem a potom uz mozem co chcem :D

TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41

Príspevokod užívateľa TheDreamingDead » Št Apr 09, 2015 20:00

Nerozumiem tomu.
Veď uvidíš ako to funguje, keď vycestuješ a či bude ešte aktuálny tento Tvoj zámer...

guide
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Príspevokod užívateľa guide » Ne Apr 12, 2015 0:46

DreamChanger napísal:
guide napísal:to naozaj nie je prave najlepsia motivacia.. treba si uvedomit, ze zit mame zatial tu a nie v imaginarnych svetoch

Tvorbu nového sveta v inej realite netreba dehonestovať. Človek prirodzene rád tvorí a ak má chuť tvoriť v inej realite, nevidím dôvody prečo by to mal pokladať za prekážku. Ono akékoľvek zážitky mimo tohto sveta by podľa tvojho tvrdenia boli "nie najlepšie" pretože by boli na úkor žitia v tejto našej realite :D

Nie, prekrucas moje slova, alebo nerozumies kontextu. Reagoval som konkretne na "preco do toho idem je vytvorit si vlastny svet podla mojich predstav kde budem v noci odchadzat a budem tam zit". Moja reakcia ani nedehonestuje tvorbu noveho sveta, ani neodsudzuje zazitky mimo tohto sveta. Kreativite a tvorivosti sa medze nekladu, no upinanie sa na vlastny svet do ktoreho sa utiekame kazdu noc nepovazujem za najstastnejsie riesenie.

Návrat na "Astrálne činnosti"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný