Regres

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

Regres

Príspevok od používateľa mary23 »

Máte niekto skúsenost s regresom? Zhánam reálne info zo zivota. Literatúry mám uz dost. :oops:
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Re: Regres

Príspevok od používateľa kokopelli »

A čo od toho očakávaš? (Mimochodom, stáva sa, že občas regreduješ do rôznych štádií svojho detstva a ani si toho nevšimneš.)
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

????

Príspevok od používateľa mary23 »

Sama neviem, co od toho ocakavam, ale mam uz dlho taky silny pocit, ze by som si mala na nieco spomenut, ale neviem na co. Rozmyslam, ci zhanat nejakeho regresneho terapeuta alebo niekoho ineho. Viem, ze sa to da nejako zvladnut aj sam, ale na to sa necitim.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Regres

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Podľa mňa keď máš pocit, že sa potrebuješ dozvedieť niečo o tvojich minulých životoch a sama sa na to necítiš, tak to v každom prípade sama neskúšaj. Vyhľadaj odborníka. Daj si ale pozor na šarlatánov. Ja osobne nepoznám nikoho.

Ináč, mal som pár regresných zážitkov. Nešiel som do nich svojvoľne, vôbec som to neovládal. Boli citovo veľmi náročné, ako keby som si mal prežiť ešte raz niektoré chvíle utrpenia, či už zo smrti blíkeho, alebo z nenaplnenej lásky v ktorej nám bránilo naše soločenské postavenie. Dalo sa to v pohode zvládnuť, len to trochu v človeku niečo zanechá. Určite to vzbudilo vo mne niečo dobré.
Z1
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Regres

Príspevok od používateľa RedHawk »

POznam v BA, ale neodporucam REGRES pokial sa na to 100% necitis. Pokial chces kontakt ti dam
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Regres

Príspevok od používateľa červená košeľa »

v ziadnom pripada neodporucam aby si niekto skusal regres sam alebo s neprofesionalom.Poznam jedno dievca,ktore si chcelo len tak zo srandy vyskusat regres a tak povedala svojmu kamaratovi nech ju podla nejakej knizky zhypnotizuje a privedie do regresu a potom mala asi mesiac strasne halucinacie pocula krakat v hlave vrany a aj ich obcas videla.Pretoze sa videla sama ako ju upalili na hranici za bosoractvo a nemal prosta kto jej dusu upokojit ze to uz bolo ze to skoncilo tak to co prezila si odniesla aj sem skoro spaqchala samovrazdu ale potom ju zaviedli ku skutocnemu navratovemu terapeutovi ktory jej dusu upokojil ja len tolko k tejto tečme
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja jsem regresi zazil na vojne u kamose. Jeden borec mel zvlastni schopnosti ( napr. videl kolem sebe 3 ochrance-pruvodce-andely apod. ) a uvedl jednoho sveho kolegu do spanku v kterem mu provedl regresi, dostal se az cca na 5 let veku, kdy ten regresovany mluvil jako male dite a kreslil na papir blbosti, kdyz ho vracel zpet tak mel obrovsky problem, protoze se mu pri vraceni nejak zasekl ruce a ten kolega pak cely den citil ze ma kratsi ruky. Musel se poradne prospat a poradne procvicit aby se mu vratil pocit skutecne delky jeho rukou ... videl jsem na vlastni oci.
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

este regres

Príspevok od používateľa mary23 »

Podľa Moodyho kníh by regres do minulých životov nemal byť problém. Uvádza niektoré techniky: nazeranie do krištáľovej gule, prípadne vody či zrkadla. No ja som to skúšala no bez úspechu. :cry2:
Používateľov profilový obrázok
henka
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 11:34
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa henka »

majk napísal:ja jsem regresi zazil na vojne u kamose. Jeden borec mel zvlastni schopnosti ( napr. videl kolem sebe 3 ochrance-pruvodce-andely apod. ) a uvedl jednoho sveho kolegu do spanku v kterem mu provedl regresi, dostal se az cca na 5 let veku, kdy ten regresovany mluvil jako male dite a kreslil na papir blbosti, kdyz ho vracel zpet tak mel obrovsky problem, protoze se mu pri vraceni nejak zasekl ruce a ten kolega pak cely den citil ze ma kratsi ruky. Musel se poradne prospat a poradne procvicit aby se mu vratil pocit skutecne delky jeho rukou ... videl jsem na vlastni oci.
to je nezodpovedné čo robil. A nezodpovedné aj od chalana čo si to zo sebou robiť nechal. Daj do ruky decku zápalky a čakaj či sa popáli. Toto ma desí -prístup ľudí, najmä mladých k týmto technikám a praktikám. S akým zámerom do toho obaja šli? Chceli sa pobaviť? Dokázať si niečo? Preto sa mi páči keď sa ľudia pýtajú -chceš AC, chceš vidieť auru, hýbať predmetmi, aký máš motív?čo ťa k tomu vedie?
Rob čo musíš.
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Príspevok od používateľa MartinP »

ak sa smiem spytat co je to regres?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Regres

Príspevok od používateľa sorer »

regres = návrat
Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď