Krátky astrálny zážitok?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Ivkaaa99
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Jún 28, 2013 17:55

Krátky astrálny zážitok?

Príspevok od používateľa Ivkaaa99 »

Ahojte,

len nedávno som sa začala zaoberať astrálnym cestovaním, požičala som si kopec knižiek, ktoré postupne čítam. Zatiaľ som ani nevykonala žiadne cvičenia, ani nič, ale nadránom sa mi sníval sen, v ktorom som si plne uvedomovala, že to je len sen a v jednom okamihu som sa vzniesla zo svojho tela a sledovala všetko zhora (bolo to len pár sekúnd, potom som sa prebudila). Lenže prostredie, v ktorom som sa nachádzala, aj situácie, ktoré sa v tom sne diali, určite neboli skutočné. Je možné považovať toto za určitý astrálny zážitok? Naozaj som sa týmto všetkým začala zaoberať len teraz, tak mi prosím napíšte, že čo si o tom myslíte. Je možné, že sa mi to celé len snívalo (bez OBE), keďže ma táto téma úplne pohltila :)
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Krátky astrálny zážitok?

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj Ivka,

Tuto som písal viacero informácií, z ktorých mnohé dávajú odpoveď aj na tvoju otázku a idú trocha hlbšie.
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=64&t ... 673#p18673

Skús prečítať, ak nájdeš potrebnú dávku trpezlivosti. V prípade otázok z tvojej strany veľmi rád doplním.

V skratke odpoveď: LD aj OOB je v podstate to isté. V nefyzickej (snovej) realite vytvárame všetko už len myšlienkou a pocitmi. Takže kľudne to mohlo byť OOB a dotvorila si si iné prostredie.
Pýtala si sa sama seba prečo si to zažila? Teda nie ako to že sa to prihodilo, ale za akým účelom?

Ako dovätok pridám niečo čo učitelia a spisovatelia OOB viac krát povedali - mnohí ľudia zažijú svoj prvý OOB/LD po tom ako sa začnú danou tematikou zaoberať. Či už je to čítanie knihy alebo pozeranie youtube videa s rozhovorom o tejto téme.
Akonáhle otvoríme svoje vnímanie možného aj týmto možnostiam, dovolíme sami sebe aj takéto zážitky.

Ale navyše tam môže byť aj dodatočný dôvod - takpovediac motivácia aby sme pokračovali v zaoberaní sa týmito témami. Dôvod je ten, že kto sa čo i len trocha otvorí existencii iného ako fyzického sveta, umožňuje si vnímanie signálov ktoré nás neustále usmerňujú.
Hovoria nám že fyzická realita nie je to najdôležitejšie a že cieľom našej existencie je niečo iné ako staranie sa o manžela, deti, psa, upratovanie, práca ....
Napísať odpoveď