Posedenie pri čaji

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Posedenie pri čaji

Príspevok od používateľa Arcturus »

Bol som sa preisť za mesto v ktorom bývam. Máme tam starý kameňolom s krásnym výhladom. Tak som si pohodlne sadol a začal meditovať. Z predošlých pokusov nadviazať s niekym kontakt v OBE som vedel len o jedinej bytosti ktorá ma zatial kontaktovala. Bola to čierna postava a pri prvom stretnuti som mal pocit, že ma moc rad nevidi. Napadlo ma prelomiť lady a vyšvihnúť to na úroveň civilizovaného stretnutia. Vytvoril som pre to miestnosť asi tak 3x5 metra na dlhších stenách boli okná so záclonami na kratšej stene boli dvere ku ktorým viedli tri schody. Do prostriedku miestnosti som dal stôl a stoličky. Sadol som si a bytosť som zavolal. Ku podivu prišiel hneď. Na moju otázku kto je sa čierna postava rozjasnila a do tváre sa mi podobal. Nevypadal ako ja ale podobal sa na mňa. Zas sa objavil problem z minula a to, že som ho nepočul. Poprosil som ho teda nech prikyvuje ano alebo nie. Moja ďalšia otázka bola, či chce čaj. Na to prikývol tak som na stôl dal dva poháre ibiškového čaju. Keďže bol u mňa na návšteve ponúkol som mu čaj, ktorý mám najradšej. Zobral pohár a dal si z neho dúšok. Jeho reakcia ma zaskočila nakolko v momente tento dúšok vyplul na podlahu vedla seba. Odrazu som dostal vnuknutie. Bolo to jak keby som odrazu vedel čo má na mysli a to bolo, že ibiškový čaj mu nechutí. Že on pije iný. V tom okamihu sa ibiškový čaj v mojom pohári zmenil na tmavú tekutinu, ktorá sa zvýrila do farby bielej kávy. V tom prišlo ďalšie vnuknutie. Bol to čierny čaj zaliaty mliekom s lyžičkou cukru. Ochutnal som ho teda a jeho chuť bola sladká. Ešte sme chvílku kecali, respektíve som sa pýtal otázky typu ano alebo nie. Potom som mu poďakoval a on sa vybral ku dverám ktorými predtým prišiel. Napadla ma ešte jedna otázka. V tom momente sa bytosť vrátila od dverí opäť ku stolu. Na koniec som mu opäť poďakoval a on sa vybral cez dvere preč.

Po tejto meditácii som sa cítil velmi príjemne a oddýchnutý aj keď celé to mohlo trvať možno 10 minút. Presne to však neviem no mohlo to byť aj viac a podla toho čo som čítal aj menej. Odhad 10 minút som nadobudol podla postupujúceho tieňu stromu pod ktorým som sedel. Ešte v ten deň som šiel do obchodu a kúpil som si čierny čaj (ktorý som predtým pil možno raz) a doma som ho podla odporúčania pripravil. Chutil rovnako ako ten čo mi dal on. A na koniec ak by niekto vedel kto to mohol byť tak poprosím koment.
Alea iacta est.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 75
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Posedenie pri čaji

Príspevok od používateľa vlčok »

Neviem ak sa niekto môže na teba podobať nemohol to byť tvoj príbuzný nejaka podoba tam bola?Potom to prípadne môže byť tvoje budúce ja ale to trošku neberem do úvahy pretože je to zložité veľmi extrémne zložité štiepenie osobnosti ti vraví niečo?Okrem toho nebezpečné.Potom je zas možné že nejaká entita nevedela akú príjemnu podobu by zvolila aby si sa jej nezlakol tak sa pozmenila na tvoj obraz.Viac ma toho dneska v tomto teple nenapadá.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Re: Posedenie pri čaji

Príspevok od používateľa Arcturus »

Malo to podobne crty jak ja ale bol nizsi a mal ine vlasy (kratke, ja mam dready) mne to skor pripadalo ako bytost ktora na seba vzala takuto podobu nez nejake moje ja. Hlavne tuto podobu nadobudol az po tom co som sa ho opytal kto je.
Alea iacta est.
Napísať odpoveď