zbieral som zemiaky

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
BiosX
Návštevník
Dátum registrácie: St Okt 09, 2013 14:22

zbieral som zemiaky

Príspevokod užívateľa BiosX » So Nov 09, 2013 17:42

keď som bula v kosteľe, ta sa mi hrnčok rozpadnul
Naposledy upravil/-a BiosX v Ut Apr 29, 2014 15:55, upravené celkom 4 krát.

Pali
Člen fóra
Člen fóra
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18

Re: BOLO to naozaj AC ?

Príspevokod užívateľa Pali » Ne Nov 10, 2013 8:29

Ahoj BiosX,

Mne to znie ako LD/OBE - sú to obe jedna a tá istá vec = pobyt v nefyzickej realite, alebo ako to vraj WW6 nazýva "snovej realite".

Je možné že to čo si zažil bolo falošné prebudenie sa do LD a z neho začaté OBE. To som aj ja zažil už viac krát, čo som si to dokázal potvrdiť a možno oveľa častejšie ako som dokázal rozoznať. V tvojom prípade typujem že to mohlo byť LD a falošné prebudenie, lebo si niečo očakával (druhú šancu s tou energiou), a stalo sa to. Nefyzická realita je tvorená myšlienkami a pocitmi.
Keď človek nemá dostatočne vytrénovanú pozornosť a uvedomenie sa, stáva sa že mávame prchké myšlienky a pocity, ktoré vôbec vedome nevnímame - a potom sa čudujeme čo a prečo sa stalo v nefyzickej realite. Časom a tréningom pozorovania sa to dá zlepšiť - cez meditáciu je to najefektívnejšie a najrýchlejšie.
Samozrejme že to mohlo byť aj načaté OBE z tejto reality alebo "len" druh hypnagogickej halucinácie s vnímaním propriopercepcie (vnímanie polohy/orientácie tela).

Je však nepodstatné a asi aj nemožné vedieť čo to bolo "naozaj". Je len podstatné čo to tebe dalo a budovať na tom ďalší rast/učenie sa.

Ja som začal tento týždeň čítať Buhlmanovu knižku a musím povedať že ma inšpirovala. Skúšam jeho starú techniku že pred zaspávaním si ako akoby mantru opakujem "som vedome mimo tela" až do straty vedomia a potom keď som v nefyzickej realite si rozhodne zaželám/rozkážem: "kontrolu teraz!", pre jasnejšie/ostrejšie nefyzické videnie a celkovo vnímanie "jasnosť teraz!"... teda ja používam anglické výrazy "control now" a "clarity now", ale v tom princípe si človek môže prikázať/zaželať čokoľvek ak je v nefyzickej realite. Je to asi spôsob ako veľmi jednoducho skvalitniť tzv. LD (pre toho, kto to chce rozlišovať).
A ešte upozornenie - akákoľvek prchká myšlienka na telo Buhlmana vždy vracala do tela ... ja som to celkom tak nezažil, ale skús sa v tomto zmysle kontrolovať tým, že budeš vedome telo chcieť ignorovať a tým že si určíš ciele pred vstupom do nefyzickej reality, aby si sa na ne potom mohol rovno vrhnúť bez otálania.

Návrat na "Astrálne zážitky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní