zbieral som zemiaky

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

BiosX
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 09, 2013 14:22

zbieral som zemiaky

Príspevok od používateľa BiosX »

keď som bula v kosteľe, ta sa mi hrnčok rozpadnul
Naposledy upravil/-a BiosX v Ut Apr 29, 2014 15:55, upravené celkom 4 krát.
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: BOLO to naozaj AC ?

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj BiosX,

Mne to znie ako LD/OBE - sú to obe jedna a tá istá vec = pobyt v nefyzickej realite, alebo ako to vraj WW6 nazýva "snovej realite".

Je možné že to čo si zažil bolo falošné prebudenie sa do LD a z neho začaté OBE. To som aj ja zažil už viac krát, čo som si to dokázal potvrdiť a možno oveľa častejšie ako som dokázal rozoznať. V tvojom prípade typujem že to mohlo byť LD a falošné prebudenie, lebo si niečo očakával (druhú šancu s tou energiou), a stalo sa to. Nefyzická realita je tvorená myšlienkami a pocitmi.
Keď človek nemá dostatočne vytrénovanú pozornosť a uvedomenie sa, stáva sa že mávame prchké myšlienky a pocity, ktoré vôbec vedome nevnímame - a potom sa čudujeme čo a prečo sa stalo v nefyzickej realite. Časom a tréningom pozorovania sa to dá zlepšiť - cez meditáciu je to najefektívnejšie a najrýchlejšie.
Samozrejme že to mohlo byť aj načaté OBE z tejto reality alebo "len" druh hypnagogickej halucinácie s vnímaním propriopercepcie (vnímanie polohy/orientácie tela).

Je však nepodstatné a asi aj nemožné vedieť čo to bolo "naozaj". Je len podstatné čo to tebe dalo a budovať na tom ďalší rast/učenie sa.

Ja som začal tento týždeň čítať Buhlmanovu knižku a musím povedať že ma inšpirovala. Skúšam jeho starú techniku že pred zaspávaním si ako akoby mantru opakujem "som vedome mimo tela" až do straty vedomia a potom keď som v nefyzickej realite si rozhodne zaželám/rozkážem: "kontrolu teraz!", pre jasnejšie/ostrejšie nefyzické videnie a celkovo vnímanie "jasnosť teraz!"... teda ja používam anglické výrazy "control now" a "clarity now", ale v tom princípe si človek môže prikázať/zaželať čokoľvek ak je v nefyzickej realite. Je to asi spôsob ako veľmi jednoducho skvalitniť tzv. LD (pre toho, kto to chce rozlišovať).
A ešte upozornenie - akákoľvek prchká myšlienka na telo Buhlmana vždy vracala do tela ... ja som to celkom tak nezažil, ale skús sa v tomto zmysle kontrolovať tým, že budeš vedome telo chcieť ignorovať a tým že si určíš ciele pred vstupom do nefyzickej reality, aby si sa na ne potom mohol rovno vrhnúť bez otálania.
Napísať odpoveď