Naozajstné AC (OoBE)?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

leonidasll
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Dec 30, 2013 13:21

Naozajstné AC (OoBE)?

Príspevok od používateľa leonidasll »

Dobrý deň, dnes v noci okolo 1 hodiny sa mi stala zvláštna vec.
Bol som uvoľnený, nemyslel som na nič a zrazu: videl som sa z hora, asi 2-4 sekundy, v tom som uvidel ruku bielej až priesvitnej farby, na záhlavnej kosti takmer až na krku som ucítil že sa ma niečo dotklo, otvoril som oči, a hovoril som si: Čo to bolo? Otočil som sa na druhú stranu, chvíľku som rozmýšľal, potom som zavrel oči, a asi o 5 minút sa mi zdalo že ma zrazilo auto, trhlo ma strašne..... Mávam k tomu ešte často sny, pri ktorých ma trhne, napr. že padám alebo ták...
Za každú jednú odpoveď budem vďačný, ďakujem :).
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 257
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Naozajstné AC (OoBE)?

Príspevok od používateľa Pali »

Ahoj LeonidasII,

Realita každého z nás je striktne subjektívna. Nezáleží na tom čo si iní myslia o tom čo to mohlo byť, ale čo si ty sám myslíš.
Takže čo si myslíš že to mohlo byť, prečo a čo si z toho zážitku hodláš zobrať?

Všetko čo zažívame nás nejako poznamenáva - mení. Aký si myslíš že na teba mohol mať tento zážitok?

Mimochodom, otázky sú podľa mňa dôležitejšie ako odpovede, lebo sú motiváciou pre hľadanie a cestu poznania, na ktorej sa obvykle dozvieme viac a iné veci, ako sme sa pýtali. Spoznať motivácie svojich otázok je asi to najdôležitejšie čo môžeme zistiť - neraz dôležitejšie ako odpovede na samotné otázky.

Ľudia a vlastne všetky živé bytosti sú motivované v jadre len strachom alebo láskou.
Konáme v zmysle lásky ak chceme: spájať, komunikovať, tvoriť, zdieľať (sharovať), pomáhať nesebecky druhým (bez sústredenia sa na seba a očakávania nejakej odplaty/odmeny), rozdávať, ...

Strach je presný opak lásky: rozpájať, nekomunikovať, ničiť, nedeliť sa, sústreďovať svoje konanie len vo svoj sebecký prospech, zhromažďovať, ...

Všetko čo znižuje entropiu akéhokoľvek systému - teda zvyšuje mieru/štruktúru organizácie, pri zachovaní slobodnej vôle každého jednotlivca a/alebo článku/časti ktorý/á je súčasťou daného systému, je v zmysle princípov lásky.

Čím si myslíš sú motivované tvoje záujmy vedieť čo to bolo a aké pocity sa ti spájajú s tými scénami kde si bol zrazený autom alebo keď padáš? Strach alebo láska? Ak je to mix oboch, k čomu to inklinuje viac a prečo?

.. toto by mňa osobne na tvojom mieste zaujímalo.
leonidasll
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Dec 30, 2013 13:21

Re: Naozajstné AC (OoBE)?

Príspevok od používateľa leonidasll »

No to práve neviem... Ale keď sa mi to stalo tak som myslel na AC a že chcem vycestovať :) Takže možno AC :)
A to druhé, to neviem, pravdepodobne zo strachu :/...
Ale ďakujem každopádne za odpoveď :)
Napísať odpoveď