Astrální útok

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Astrální útok

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Při mých astrálních zážitcích jsem si všiml jednoho zajímavého úkazu a zajímalo by mě, jestli máte stejnou zkušenost. Vždy krátce před tím, než mě to vytáhne z těla a odletím, na mě někdo skočí. Dneska to byl můj pes. Ale ne ten fyzický, ten spal vedle, ale astrální. Skočil mi na břicho a přimáčkl k posteli. Posledně to byla moje dcera a před ní bratr. Vždy to má stejný scénář: otevřou se dveře a někdo na mě skočí a teprve potom vyletím z těla ven. Už jsem si zvykl, že se při výstupu ozývají v domě různé zvuky jako nahlas puštěné radio, rozhovor dvou lidí u mé postele apod., ale ten útok mě vždycky dost překvapí. Co vy?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
zebyja
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št Máj 29, 2014 8:53

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa zebyja »

Možná už je na čase, aby jsi na místo aktu vylézt z těla v těle zůstal.. Možná budeš příjemně překvapený z toho co se stane.. ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Vytahuje mě to z těla samo, nemám to pod kontrolou, většinou. Mám svou teorii o tom, co to asi znamená. Podle mě se jedná o spánkovou paralýzu, pro kterou moje mysl musí vymyslet nějaký scénář a proto na mě jakoby někdo skočí a přimáčkne mě k posteli. Zážitek je to ale dost autentický.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
zebyja
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št Máj 29, 2014 8:53

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa zebyja »

Mě se to taky dělo samo od sebe.. Zkus prostě silou vůle nevylést.. Věř mi, stojí to za to.. Né za ten zážitek, ale za to co se tím změní v Tvém životě.. ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa dr.Katz »

No ty mě napínáš...Jestli v těle zůstanu, tak se pravděpodobně probudím. Říká se, že by měl člověk co nejdříve tělo opustit, nebo aspoň změnit polohu, ať ho to nekopne zpátky a neprobudí se, ale zkusím co to udělá, když jinak nedáš.:-)
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
zebyja
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št Máj 29, 2014 8:53

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa zebyja »

To záleží za jakým účelem.. Pokud chceš vylézt z těla tak je opravdu lepší z těla vylézt a nezůstávat v něm.. :D Tyhle spontánní zážitky jsou ale spíše jakou si transformací na Tvém vývoji.. Pokaždé, když se Ti to stane se Tvé vědomí snaží dostat o kus výš.. Ty tomu ale zabráníš tím, že Tvé ego je nastavené tak, aby Tě zlákalo k tomu, že vylezeš z těla.. Finta je v tom, že Astrál, nebo spíš to co vidíš, když vylezeš, je ještě dost nízko.. (vždyť je tam i Tvůj pes!).. Nevím jestli si budeš pamatovat co se stane s Tvým vědomím, když v Těle zůstaneš, ale dostaneš se o kousek výš.. Ještě ten den si uvědomíš, že se v Tobě cosi změnilo.. U každého je to něco jiného, záleží na tom, co Tě vyvádí z rovnováhy..

Já tuto chybu udělal mnohokrát.. Až mi jednou někdo poradil zůstat.. Zatím jsem zůstal jednou a stálo to za to.. Za celou noc jsem poznal sám sebe úžasným způsobem.. Jak jsem se vzbudil, hned jsem věděl co mám dělat proto, abych se na svém vývoji posunul dál.. Nehledě na věci, které jsem ihned po tom poznal..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Astrální útok

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak jo, ukecals mě. Dám vědět, jak to dopadlo. Dík za inspiraci ;-)
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď