OBE

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

OBE

Príspevok od používateľa tom12za »

Zdravím,
Na zaciatku len napíšem že som šokovany s toho co som sa dozvedel. Nikdy som neveril v meditacii alebo astralnom cestovaní a podobne maximalne som mal LD. No poslednu dobu sa mi zacali stavat zaujmave úkazy, ktore som opísoval v mojom predchadzajucom prísppevku ktorý si mozete precítat tu http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=22&t=2241.
Po mojej prvej a druhej skusenosti som tomu nevenoval pozornosť ale posledný tretí krát to bolo dosť silné. Zamýšlal som sa nad tým co to moze byt. No objavil som tu knihu volne na stiahnutie http://obe4u.com/files/cesty_mimo_telo.pdf od Michaela Raduga a to co som sa docítal nemozem uveriť ako sa to zhoduje s mojími skusenostami. Ako písem nikdy som sa o to nezaujmal nikdy som pred tým o tej knihe nepocul a nemal dvovod ju čítať. V knihe píse o metódach dosiahnutia tzv. Fázy. Sú tu techniky ako vizualizácia , krutenie sa v osi, zvuky , vibrovanie mozgu az celeho tela. (Vibrovanie a zvuky som zazil prvý aj druhy krát. No tretí už všetky a trvalo to dlho. Nerozumel som tomu snazil som sa celou silou a agresiou prebudit.)
Nechapem ako tieto metódy mohly príst spontalne ked som o nich nevedel ani som sa ich nesnazil vynutit a do detailoch zhodné. No opustit telo som neopustil lebo som o nicom takom nikdy nepocul same to neprislo, no teraz ked sa mi to zase stane už budem vediet ako opustit vlastne telo ale strasne sa toho bojím a hlavne na pohlad na seba ako spím by mi navodil asi velky strach.
Nikdy som neveril nicomu takemuto ale som stoho strasne prekvapeny a hlavne preto ze ludia musia chodit na kurzy a cvicit to a mne sa to stane bez uvazovania nad tým a snahou preto nieco spravit. Dosial som to priamou metodou ako píse vo svojej knihe Raduga, cize pred spaním. V prvých dvoch prípadoch som to zazil cez den pri pozeraní TV ked som ,,zaspal´´. No tretí krát to bolo ze som bol nenormalne unaveny a bolo už 2 hodiny ráno. Bohuzial mam stoho velky strach a mozem dopísať ze strach ma doprevadzal vo vsetkych 3 skusenostiach ked som nevedel co sa so mnou deje.
Aký je Váš názor na toto? Stalo sa Vám to tiež bez vynaloženia nejakého usilia? :shock:
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: OBE

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Že pekne, má to svoje čaro. Prišiel od skúsenosti ku knihe a nie opačne, u niektorých to tak proste je. Ľudia podľa mňa chodia na kurzy a čítajú knihy v predovšetkým pretože nevedia, že cestujú, nie že by necestovali, ale myslia si to; neprechádzajú vedome tou skúsenosťou.(V konečnom dôsledku je jedno ako kto prišiel k tomu, dôležité je, ako s tým naloží).

Len by to chcelo popracovať so strachom. Zo svojej perspektívy nevidím žiaden dôvod, prečo by si sa naozaj mal báť pohľadu na svoje telo.
tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Re: OBE

Príspevok od používateľa tom12za »

Ako som sa to dozvedel tak sa bojím kazdu noc zaspat.. niekto si platí za kurzy aby to mal a niekto to nechce mat :D bojím sa pohladu na svet z inej strany alebo proste zmeny. Poslednych 8 rokov som sa nebal uz ziadneho hororu lebo som neveril ze nieco nadprirodzene existuje no teraz som to vsebe zas nastartoval
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: OBE

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

To, čo popisuješ je problém veľkej väčšiny (nie všetkých) tých, ktorí majú takéto spontánne zážitky. Je to tým, že to neovládajú ale ich to ovláda. Cestou zo strachu von je tak, že sa to naučíš ovládať. Znamená to, že sa naučíš ako sa vedome (chcene) dostať do takýchto stavov a ako sa z nich dostať späť. Vytvoríš si tak model bezpečného spôsobu fungovania, čím postupne prekonáš svoj strach. Poddať sa strachu je najjednoduchšie a zároveň to najhoršie čo môžeš spraviť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Re: OBE

Príspevok od používateľa tom12za »

je to vlastne taka mensia panika ze zasa som v tom .... no ja presne viem ako to dostat vzdy to dostanem ked si idem nepravidelne lahnut cize ked poobede si lahnem pri TV ako hore som pisal ze som to mal len 3 krat v skutocnosti to bolo viac len nie az tak intenzivne. ale v noci je to najsilnejsie a to dostanem jedine enormnym unavením ked telo sa skvôr zaspí ako myseĺ. A dostať von sa viem tiež ako som spominal silnym susteredním pohnut nejakou castou tela.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: OBE

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Začni skúmať všetky aspekty tej paniky. Čo tú paniku najviac vytvára, čo konkrétne je jej zdrojom. To, že vieš, kedy to môžeš očakávať na veci veľa nemení. Stále si obeťou toho, čo sa Ti deje. Strachu a paniky sa zbavíš najlepšie tak, že to (čo Ťa straší) začneš skúmať a spoznávať. To môžeš spraviť tak, že sa to naučíš úplne ovládať. Nielen to, ako sa dostať von, ale aj to ako sa vrátiť okamžite späť. Možno by Ti tiež pomohlo, keby si v tom nebol tak úplne sám, aby si mal ešte väčší pocit bezpečia.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Re: OBE

Príspevok od používateľa tom12za »

Ja som vychytal super techniku ako sa dostat aspon do tej spankovej paralyzy, lahnem si vecer na chrbát a dám si do usi sluchatka a pustim si tam 40 Hz staly tón https://www.youtube.com/watch?v=I-oCmdw3Th8 a pritom ako keby zaspavam a tak sa telo uvolnuje a postupne upadava do spanku. Následne mám pocit ze sa vtahujem do seba zacinam mam pocit ze sa krutim okolo osi ale skor hupem ako krutim a zacinaju vibracie zatial v hlave ale rozbusi sa mi srdce s toho stoho pocitu ze uz som blizsko a zobudím sa. Strach uz nemám ale vzrusenie ze sa mi to hádam podarí no snazím sa zachovat chladnu hlavu ale nepodarilo sa mi to. Toto som praktikoval posledne 2 noci po sebe. Inac od tej poslednej najsilnejsej fázy uz ubehol mesiac a zatial som sa dostal 5 krat do spankovej paralyzi vratane tych 2 poslednych. stoho 3 boli aj s nizkymi vibraciami. No myslim si ze nato aby som mohol vstat potrebujem mat zas taky silny zazitok ako som opisoval hore. Toto su take male neuspesne pokusi zatial.
Napísať odpoveď