Nova skusenost

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Maťka
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Jan 17, 2015 1:13

Nova skusenost

Príspevok od používateľa Maťka »

Ahojte ludkovia rada by som vedela Vas nazor ci je to realne alebo patrim do Pezinku :) budem rada ak to precitate do konca je to komplikovane(aspon pre mna).Bolel ma zub nebrala som ziadne lieky isla som si lahnut vedla pri posteli na stolicke som mala polozeny notbook chatovala som ale uz ma ten zub tak bolel ze si vravim ze skusim zaspat notbook som ani nevypla len som sa otocila na druhu stranu a snazila si odpocinut popritom mi bezala telka,,,neviem ci som zaspla alebo vobec spala ale bolo to nieco medzi spankom a prebudenim a zrazu som mala pocit ze vibrujem najskor jemne myslela so ze mi zvoni mobil tak som ho hladala ale zrazu sa to vibrovanie stupnovalo nevedela som co robit ako to zastavit zacala som si nahovarat ze ci ma nekope notbook ak skratoval alebo tak a rukou som ho zavrela no znova som sa dala na bok v posteli som mala male repraky s ktorych sla hudba uz som fakt myslela ze mi sibe do toho tie vibracie lezala som na boku a strasne som chcela aby to prestalo uz som myslela ze to je moj koniec do toho som pocula ako keby drnci sklo , nechapala som to vibrovanie chcela som sa otocit no zrazu ako keby ma nieco zdviha s postele strasne som sa bala ze je to niake zlo proste nieco zle ten pocit som mala prvy krat zrazu som sa v ten moment ocitla asi meter nad postelou a videla stenu unasalo ma to zacala som sa modlit strasne som sa bala co to je len som sa modlila otce nas zrazu bum bola som v tej istej pozicii a len som sa uvedomila ze opakujem otce nas.. ostala som ako oberane co sa to vobec stalo vedela som ze to nebol sen bolo to realne stalo sa to postavila som sa s postele kukal po izbe notbook bol otvoreny ako som nechala a ziadne repraky som v postele nemala (ani predtym) s tymi reprakmi ako keby som mala v tu chvilu halucinacie ked som mala vibracie videla som repraky a pritom tam neboli )bolo to zvlastne ked to preslo vsetko ale necitila som sa zle skor som nechapala co to bolo :-/ tak som sla na goole a googlila zadala som vznasanie tela vibracia a vyhladalo mi astralne cestovanie....nechapala som citala som clanky NIKDY predtym som sa o to nezaujmala ani som nevedela ze nieco take existuje az po mojom zazitku som to zacala studovat..Lenze citala som ze telo musi byt v klude a vtedy to pride ale ja som mala rusive veci okolo seba nottbook bezal mi televizor a bolo svetlo ...nevidela som seba ako lezim len som citila ze som hore v pokrcenej polohe a v strasnom strachu .... bojim sa aj zaspat uprimne chcela by som to vyskusat opat ale neviem to ovladat :-( co ak sa znova nevratim do tela alebo sa mi stane nieco zle a budem mat stale strach je to pre mna nieco nove a pred zazitkom som nemala ziadne skusenosti ani informacie aky mate nato nazor ?....za odpovede dakujem :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nova skusenost

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj Maťka,

Tvoj zážitok bol spontánny výstup z tela (tzv. out-of-body-experience). Pri takýchto zážitkoch vôbec nie je nutné byť v kľude (tiché prostredie, atď.). Pocit strachu je celkom prirodzený a častý, no dá sa prekonať. Máš v sebe dve rôzne časti. Jedna časť je tá, ktorá sa bojí ísť spať, aby sa to neopakovalo a druhá časť tá, ktorá je zvedavá a snaží sa to znovu vyskúšať. Sama v sebe musíš rozhodnúť, ktorú časť budeš podporovať a živiť. Ak to chceš vedieť ovládať, musíš sa to najskôr naučiť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Maťka
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Jan 17, 2015 1:13

Re: Nova skusenost

Príspevok od používateľa Maťka »

Ahoj dakujem len mi nejde do hlavy to ze som spravila veci napriklad zavrela ntbook a ked som sa spamatala tak vsetko bolo tak ako predtym cize nottbook otvoreny ...a tie repraky boli v posteli a ani tam neboli ...no tak tuto noc nespala vobec fakt som sa bala ale spojila som sa ludmi ktory ma ubespecili ze to nieje nic zle ...takze spat musim :) verim ze dnes sa v klude vyspim... bol to taky mrazivy zazitok ale ked si to zoberiem s tej druhe strany celkom sranda :)a ak sa mi to bude diat druhy krat aspon nebudem vyplasena co sa to somnou robi a budem vediet ktora bije :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nova skusenost

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Maťka napísal:Ahoj dakujem len mi nejde do hlavy to ze som spravila veci napriklad zavrela ntbook a ked som sa spamatala tak vsetko bolo tak ako predtym cize nottbook otvoreny...
Nejde Ti do hlavy, že nedokážeš zavrieť notebook len svojou mysľou? Lebo keď si v astrále, si zároveň mimo svoje fyzické telo a všetko to, čo robíš, je nefyzické. To znamená, že aj notebook zatváraš nefyzicky.
Maťka napísal:a tie repraky boli v posteli a ani tam neboli ...
O tom, že astrál (snová realita) nie je fyzický som tu už popísal dosť veľa. To, že v astrále vidíš nejaký predmet, neznamená, že tento existuje aj v reále. :wink: A mimochodom, platí to aj naopak.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď