Astrálna skúsenosť

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

tom12za
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pi Okt 03, 2014 10:44

Astrálna skúsenosť

Príspevok od používateľa tom12za »

Dobrý deň, chcel by som sa podeliť o jedenu skúsenosť čo sa mi stala túto noc. Bude to trošku dlhši článok. O astrálnom cestovaní viem cca pol roka precítal som knihu od Monroa presiel diskusie a vseliake clánky. Vždy sa mi podarilo navodiť len vibrácie nikdy nic viac. Teraz k veci. Zaspávam strašne unavený a ako keby vo sne ako ležím v posteli tak citím v hlave vibrácie (všetko Ok stáva sa mi to často) len mam pocit že to bolo vsne lebo si nepamatam od tych vibracii boli nejake sceny ale si to nepamatam ako som sa tam dostal. Ja bývam na intráku a mali sme otvorene okno celu noc a zvonka isiel ruch ludí (kedze tam sa nikdy nespí) a vsetko som pocul realne aj v tom astrále. Vstanem z postele a v hlave mi napadlo mnoho článkov o tom že ked sa pozru dole na postel vidia ludia svoje telo no ja som nevidel nic iba rozhadzanu perinu. Potom som si začal vybavovať všeliake miesta kde som sa automaticky presúval. Miesta a scény boli take ake som chcel len sa začali časom automaticky meniť a sami rozvíjať a to som nevedel ovplivniť tak som sa presunul zase na ine miesto. Po mnohých prejdených scénach a miestach som sa cítil strašne osamelo. Postavy v okoli boli nevnímavé nieco ako vo filme Inception. Tak som sa rozhodol ze si tam zavolám svoju priatelku ale vobec to nešlo nešlo si ju vytvoriť ako iné scény a ludí. Dokázal som z hlavy dostať do astrálu len spoluziacku. No po case sa jej zmenila tvár na nejaku inú a položila mi aj nejaku otázku ale tu si už nepamatam. Ako zmizla scéna bol som zase sám. Potom som si povedal že chcem vidieť ludí čo sú práve v astrále. Začali sa mi zjavovať skupiny ludí (ako keby na fotkách) ktorých som nikdy vživote nevidel. ( Viete ked si človek obyčnajne predstaví ludí tak vždy si predstavý tvare čo už videl niekedy, nikdy si nedokáže vymyslieť novú tvár vždy čerpá z pamäte ) no mne sa každu sekundu po sekunde zjavovali nové a nove skupiny ludí co som nikdy pred tým nevidel.No komunikovať sa mi snimi nepodarilo.
Po mnohých dalších scénach som bol zase v izbe a ležal som na posteli. Rozhodol som sa teda že skusim prebudiť spolubývajúceho. Najskor som zobral zo stola červené pero a hodil som ho po nom ale neozval sa žiadny zvuk a pero zmizlo. Hneď na to som si spomenul na to že ja vlastne žiadne červené pero v réale na stole nemám ze mam iba modre perá a tie su v šuflíku. Tak som prisiel k jeho posteli a strhol som perinu no pod nou mal dalsiu perinu. Tu som tiež strhol a ako podarilo sa mi ju strhnuť a sním aj jeho telo. Lenže problem bol vtom že telo bolo prázne (vyfučane) iba čisto vyschnutá koža a hlavu mal pokrkvanu (vyzerala ako ked indiani alebo kto to bol čo nechavali vyschnuť na slnku hlavy ludí a tie sa cvrkli a vyschli). Bolo to zvláštne ako ked sa vraví ze ludske telo je len schránka proste on v nom nebol ako keby bol preč a jeho telo prázne ležalo v posteli. Všetko prebiehalo za stale zvuku reálneho okolia z vonku ako som už spomínal na začiatku. Tak som sa rozhodol prebudiť sa že tam samota ma ubíja no nedarilo sa. Pár krát som aj skočil s okna kedže bývam na 11 poschodí ale vždy pred dopadom som sa objavil v posteli. Všetko bolo tak reálne ako by som sa v tej izbe skutocne pohyboval. Zrazu som dostal velký strach ze tam už uviaznem a chcel som ešte väčmi sa prebudit kopal som na posteli nohami do madracu do steny no zakazdym to bolo vtom astrále. Srdce mi zaačalo ešte vačšmi bušiť až kým som sa viac nesustredit na hýbanim nohy a zrazu som snou tak trhol že sa mi to podarilo a konečne som vstal. Všetko bolo normálne zvuky okolia stále rovnake ako po celý čas. Teram mám otázku bol to astrál alebo lucidny sen ? Aký mate na toto celé názor ? :lol:
Napísať odpoveď