A čo teraz ?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

A čo teraz ?

Príspevok od používateľa Apple »

čaute, pri astrálnom cestovaní sa neviem dostať ďalej, ako do vibrácií. Je mi trochu trápne zakladať furt témy ale potrebujem pomoc :D :|
Takže, telo sa snažím opustit každý večer, pred spánkom, pretože mi to tak vyhovuje.
Ako som už hovoril, napočítam od 100 po 1 čo ma dostatočne uvolní. Potom robím všetky techniky, čo len poznám.
Teraz v poslednej dobe mi navodila vibrácie nahováranie: Moje vedomie stúpa hore, už je vyššie, vyššie a vyššie a prídu do 10 minút vibrácie. Tie vibrácie nie sú iba také slabé, že mi zavibruje raz telo a je po tom..
Sú to silné vibrácie, ktoré trvajú asi 20 sec. (Keď prídu, mám niekedy pocit halucinácií, nejakých zvukov, ale nebojím sa toho, vždy ma to rozosmeje :lol: prípadne hýbnem prstom, či som neni v spánkovej paralízií :D :| ) Pri vibrácií mám pocit že moje astrálne telo trochu stúpa od fyzického. no potom po 20 sec. skončia a cítim si ako keby moje astrálne telo bolo trochu posunuté hore, ale fakt iba o niekolko cm.
No keď sa snažím po vibráciach tak už nič nepríjde, ani tie vibrácie :roll: .
Bolo mi povedané na forum, že nech skúsim ten prenus vedomia, to mi navodí tie vibrácie. No po vibrácií mam pocit že je koniec a e sa nič neudeje..
Teal Scott povedala, že to je o nekonečnom cvičení, je to ako sa štena učí chodiť. čo si o tom myslíte ?
Nejaké triky, nápady čo by mi mohli pomôcť ? Dakujem
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: A čo teraz ?

Príspevok od používateľa psychonaut »

Tak to si na tebe vážim, že sa snažíš byť vytrvalý. To je pekná vlastnosť. Nevzdávaj sa. Pokračuj.

Môj názor je taký, že tvoje vedomie na vedomej úrovni nesmie mať silnú túžbu dosiahnúť tie vibrácie, pretože potom to vždy dopadne presne opačne ako by si chcel - žiadne vibrácie nebudú.

Zrejme musíš byť pri pokusoch o AC čo najviac uvoľnení (musí to byť ale spontánne uvoľnenie, nie silené uvoľnenie, čo je určité umenie, ktoré treba trénovať) a teda tak dať čo najviac prestoru podvedomiu. (Podvedomie podľa šamanov tvorí niečo omnoho viac inteligentné ako vedomie a ľudský mozog). Takže podvedomie bude samo vedieť čo má robiť. Ver svojmu podvedomiu.

Vibrácie sa ti zastavia zrejme preto, lebo tvoje vedomie (tvoja myseľ) sa príliš zaujíma a zaoberá, čo sa s tebou deje. Nie je dobré, ak tvoje myseľ pri tých pokusoch o AC pozoruje a analyzuje, čo sa s tebou deje, nesnaž sa chápať čo sa s tebou deje (skôr byť v stave "nechápania"), pretože tak svojím vedomým vyrušíš a "zablokuješ" prácu podvedomia.
Na druhej strane samozrejme nesmieš byť v stave úplného bezvedomia (čo je zasa druhý extrém) = stav klasického bezvedomého spánku, to by tiež nebolo žiadúce. Potrebuješ byť v stave bdelosti.

To je aspoň môj subjektívny názor, možno ti tu ostatní poradia omnoho múdrejšie :lol: .
Naposledy upravil/-a psychonaut v Po Aug 03, 2015 21:32, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: A čo teraz ?

Príspevok od používateľa Apple »

Skúsim dnes :ok: dakujem :D
Napísať odpoveď