AC akebo LD?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Mattes
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Sep 30, 2015 23:51

AC akebo LD?

Príspevok od používateľa Mattes »

Caute, nedavno sa mi podaril taky "husarsky kusok" a neviem,co to vlastne bolo. Skor ako zacnem este spomeniem, ze s AC som nemal pred tym ziadne skusenosti. LD som mal pomerne mnohokrat. No a teraz ku konkretnemu zazitku: okolo obeda som sa vratil domov zo skoly a rozhodol,ze si dam poobedneho slofika avsak stale ma niekto budil -mobil,brat,cize vzdy kdd som uz takmer zaspal /alebo som uz aj mozno spal/tak ma niekto zobudil, takze som bol stale taky "otapeny" ze som ani nespal ani nebol uplne bdely. No ale k veci. Ako som zas zaspaval citil som ze sa blizia vybracie (stava sa mi to v tomto stave dost casto napr. Ked zaspavam pri filme a nasilu sa snazim but hore neh ho dopozeram. Pred tym som sa vsak vzdy zlakol a snazil sa z tranzu prebudit. Nakolko som si poslednu dobu trochu studoval forum a zistil,co to vlastne je, snazil som sa teraz vtom stave zotrvat a pokusit "vycestovat". Lezal som na bruchu a myslel nato ako sa snazim zdvyhnut z postele bez pouzitia svalov. Sam som kstal prekvapeny ked vybracie zacali ustupovat a naozaj som sa zacal dvihat aj ked to slo dost tazko. Zatial to mozno vypada ako uspesne AC avsak teraz pfide ta cast z ktorej som zmeteny. Sedel som na posteli ale pred ocami som mal este stale tmu aakoby boli zavrete. Postsvil som sa a snazil sa predstsvit svoju izbu. Aj sa mi to podarilo akurat ze tejto vizualizaci bola za oknom noc aj ked realne bol den. Rozmyslal som nad sprievodcom a objsvila sa tam zena. Predpoklaxal som ze je to on. Zacala mi rozpravat nrjake veci o mne. Nepamqtam si presne co ale virm ze niektore veci neboli ani pravda a niektore vety prestavali davaj zmysel. Ako ked v sne citate text a su tam uplne nesuvisle bludy. Vtedy som si aj uvedomil ze je to asi sen a peebudil sa. Co si o tom myslite?? Som zmateny lebo ten prechod z bdelosti do tohto stavu mi pripadal ako AC avsak to co sa nasledne odohravalo pripominalo skor sen. Dik za nazory.

Btw. Sry za preklepy,pisem z mobilu :grin:
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: AC akebo LD?

Príspevok od používateľa guide »

Nejak by som sa na to nefixoval. V podstate je jedno co to bolo, ked ani nevies o com. Radsej by som sa zameral na dalsie pokusy. Ocividne mas cestu otvorenu, tak trenuj. Venuj tomu cas a pozornost. Snaz sa udrziavat si bdelost pri zaspavani, nechaj zaspat iba telo, nie mysel. Budes sa dostavat hlbise a hlbsie az pochopis o co ide aj sam... ono LD a AC maju k sebe beztak velmi blizko, prakticky sa odohravaju v tej istej rovine.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: AC akebo LD?

Príspevok od používateľa psychonaut »

Mattes: tak to je super že sa ti darí, držím ti palce. Snaž sa experimentovať s AC a LD a vevzdávaj sa. Buď vytrvalý :) :lol: :ok:

A ktovie: možno to bolo AC aj LD v rámci toho tvojho jedného zážitku :D
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Mattes
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Sep 30, 2015 23:51

Re: AC akebo LD?

Príspevok od používateľa Mattes »

super, dakujem za rady a nazory, ak sa nieco udeje nieco nove a zaujimave budem opat informovat :lol:
Napísať odpoveď