Bolo to AC ?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

minor51
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Št Aug 13, 2015 20:45

Bolo to AC ?

Príspevok od používateľa minor51 »

Čaute,dneska sa mi stal zaujímavý zážitok (aspoň pre mňa) a tak sa chcem svami oň podeliť ;)

Je asi 11:00 ráno , práve som doraňajkoval a hovorím si , že si idem ešte trocha zdriemnuť , vnoci som poriadne nespal a tak to teraz trocha doženiem.Spím spím a zrazu sen - cvičím s činkou a vtom ma to začne ťahať ku stropu , uvedomím si , že čo to má byť že vyskúšam vyjsť ztela (v sne) , vtom prídu vibrácie a mne sa vtom sne podarí dostať sa ztela von , resp. sa len presunuť vtom sne duchovným telom vedľa fyzickeho o par metrov , viem nema to zmysel ,ale to je jedno , nevadí , cítim stále vibrácie , chválim sa vtom sne mojej sestre že čo sa mi podarilo a ona len po mne pozerá že či mi šibe a vtom sen skončil , precitnem sa v posteli , hovorím si v mysli že sa nesmiem pohnuť ani otvoriť oči a rovno využiť to čo sa mi predchvilou snívalo s vibráciami a použiť ich a tak skúšam skúšam , vibrácie začínajú ustávať a vtom si ich znova navodím a behom pár sekúnd cítim ako ma to ťahá von a akoby ma to vypľuje na zem , postavím sa vedľa postele , obzerám si ruky že či som ozaj von , mám stoho skvelý pocit žiaden strach ale jedným okom akoby vidím stále stenu ktorú vidím z pohladu ked ležím v posteli , čiže to bolo také nejasné a hovorím si kľud idem dalej , ale dalej sa mi nedá ísť cez dvere tak zatvorím oči , ukludním sa a už vidím všetko jasnejšie , lenže! ako pokračujem v chodením bytom , tak je všade tma , prídem do obývačky a mysliac si že tam bude mama spať na gauči tak tam nieje ale je otvorený balkon a tam sedí môj pes , ale vtom ma napadne že mama bude asi na záchode tak idem za ňou :D A napadlo ma , že ked som naposledy skúšal astr.cestovať (asi pred týždňom) tak môj zámer bol že vyskúšam prísť za mamou a liečiť ju rukami , ale nie fyzickými a že možno by som jej nejako ulavil kedže je vážnejšie chorá , čiže to isté ma napadlo aj teraz že to spravím , no nejak mi to nevyšlo , ale viem že som si uvedomil že ak som mimo telo tak ma nebude asi vidieť , ale čo bolo zvláštne tak som tam nerozmýšlal logicky lebo som si povedal "no , budem teraz pred ňou ticho , budem sa na ňu iba pozerať a ked mi niečo povie že čo na ňu pozerám tak je to len sen" ale vôbec to nemalo zmysel , ved som jej kludne niečo mohol povedať , tak či tak by som zistil že či ma vidí alebo nie :D skôr by som povedal že som zato ostal ticho lebo som vtom sne akoby túžil podvedome po tom , že ked ostanem ticho tak mi mama nič nepovie a umelo si budem myslieť že mám AC :D

čiže prvá časť s činkou - sen
druhá časť ked sa precitnem a vyjdem von z tela - AC ?
posledná časť ked sa ocitnem v obyvačke večer sa podľa mňa AC pretrhol a vznikol - Lucidný sen ?
Tak to vnímam ja , zároveň mi to AC prišlo strašne reálne - ved som si tie vibrácie vedel privolať a mal som zámer vyjsť z tela , ale ked sa to potom začalo divne vyvíjať a potom som sa zobudil tak som ostal zmätený a bodaj by nie ved som nič také ešte nezažil tak to mozog spracuje racionálne že to bol len sen.

Ale myslím že minimálne vtom všetkom bol Lucidný sen a vlastne keby to bolo hocičo , bol to zaujímavý zážitok ktorý ma zbavil strachu a mám chuť to dalej skúšať :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolo to AC ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Mohlo ísť o falošné precitnutie a mohol si pokračovať stále v sne, resp. vo vedomom sne o astrálnom cestovaní.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď