Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Petoo
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Jan 15, 2017 3:33

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa Petoo »

Čaute, včera ráno som mal dosť zvláštny zážitok (teda aspoň pre mňa, keďže som v AC nováčikom) a chcel by som sa s vami oň podeliť. Ešte by som možno spomenul, že s LD som začal asi pred rokom a celkom mi to šlo, minimálne 2x do týždňa som ho mal. Ale potom som sa tomu prestal venovať a až teraz som objavil čaro AC :D.

Takže všetko to začalo vnoci keď som sa zobudil na to, že mám upchaty nos. Potom som asi 2 hodiny nemohol zaspať tak som si pozrel seriál. A sem tam som aj zakaslal ale snažil som sa potichu aby som nezobudil sestru (máme spoločnú izbu). Prečo vám to hovorím? No lebo keď som konečne zaspal tak som cítil ako mi sestra hýbe s vankúšom aby som už nekaslal alebo ja neviem čo :D ale robil som sa že spím a že ma tým nezobudila. Ale potom sa mi dotkla hlavy ta si hovorím že to už by ma malo zobudiť tak som sa chcel otočiť jej smerom ale nešlo to. Bol som strašne ťažký a chvíľu mi trvalo kým som sa pohol. Pozrel som sa jej smerom ale ona už v izbe nebola, tak som usúdil že to bol dosť živý sen a spal som ďalej.

Zrazu sa mi ako keby začali triasť ušné bubienky :D . Neviem či si to viete predstaviť, ako keby ste počuli vibrácie z vnútra hlavy. Toto sa mi už stalo párkrát približne pred mesiacom ale vtedy som sa nepokusal dostať z tela. Tak som sa teraz snažil vyvolať tie vibrácie do celého tela a aj sa podarilo. Skúsil som vyjsť z môjho hmotného tela tak že si sadnem. Aj to sa mi podarilo a uvedomil som si že vidím stenu pred sebou, ktorú by som videl keby som sedel, cez zavreté oči. Otvoril som ich ale hneď som sa zobudil v leže a pozeral do stropu.

Ďalšie vibrácie prišli hneď na to ako som zavrel oči ale tentokrát som sa skúsil vzniesť nad svoje telo. Opäť to vyšlo ale keď som sa chcel otočiť a pozrieť na moje hmotné telo tak som sa zase zobudil. Vibrácie prišli aj tretí krát tak som sa postavil vedľa svojej postele a ďalej si už nepamätám nič, zobudil som sa o 4 hodiny neskôr.

Videl som tak ako keby v izbe svietilo modrosive svetlo aj keď v skutočnosti bola ešte tma a len pouličné svetlo osvetlovalo izbu.

Čo si o tom myslite? Som na dobrej ceste? A ako mám nabudúce docieliť to aby som sa hneď nezobudil? Dúfam, že je na tomto fóre ešte niekto aktívny :D
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa psychonaut »

Čavko Peťo,
som veľmi rád, že si napísal, pretože takto povzbudíš aj ostatných.
tak to aj mňa poteší, ak sa darí niekomu inému :D Som rád, že máš takýto úspech.
Ako spomínal skúsený Peruánsky šaman Don Sergio, je veľmi potrebné to, aby sme sa naučili astrálne cestovať čo najväčší počet ľudí. Úlohou nás Európanov je zachrániť celú planétu a to pozitívnym vyžarovaním na všetky kontinenty z Európy.
Takže ak máš tento vzácny dar opúšťania tela, tak určite by som neváhal to rozvíjať čo najviac.
Vytrvalá práca na sebe prináša veľké výsledky.
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Nugged
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po Nov 18, 2013 22:48

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa Nugged »

už celý týždeň váham, že sa nieako ozvem, a nebudem len sledovať stránky. Najprv som chcel formou správy Palimu. Jeho príspevky boli najviac pre mňa zaujímavé, keď si dobre pamätám, tak on vysvetľoval spojenie sexu a spiritualného života, a ľudia mu nechceli dať za pravdu, ba až ho ukameňovali. No ja si myslím, že v tom má pravdu. No ale k vecy. Rozhodol som sa nakoniec, že sa ozvem takto, viac pomocných rúk nieje naškodu :)
Petoo ma povzbudil tým, že sa mu darilo mať tak často lucidné sny v minulosti, ale taktiež že v prítomnosti sa stretol s astrálnym svetom, teoreticky celkom rýchlo :) Tieto stránky sledujem už dlho, a od kedy som začal, tak som začal o tomto aj prehlbovať svoje vedomosti. Zo začiatku som čital knihy, metódy, postupy a rady. Teraz už len letmo prejdem skúsenosti ľudí na fóre, a skôr sa venujem praktizovaniu. čo sa týka lucidných snov, tak tie niesu až taky problém. Problém mám skôr Astrálne cestovať. Snažím sa na to netlačiť, nerobím to zase často, pár krát do týždňa, no pri dlhšiom skúšaní zaspím, alebo sa mi to proste nepodarí kvôli hlave. Tomu ja jedinemu neviem zabrániť, aby som prestal rozmýšľať, počul svoj "vnutorný hlas"... aj keď nechám tak len ísť ten myšlienkový tok, a sledovať ho, to nejde sa niečoho nechytiť, veď to behom 1 minúty som niekde inde a už sa pristihnem ako si tu dumem nad vecami, a realizujem všetko možné.. Ale ja by som to chcel všetko realizovať už v AC, a množstvo dalších vecy. Ako myslíte, že by som mohol hlavu na 5 minút ukľudniť, naučiť sa to, a potom možno už by sa mi podarilo dostať dalej.

potom ešte jedná vec, ktorá mi lezie hlavou poslednú dobu. Aká je spojitosť tretieho oka s astralnym cestovaním? alebo všeobecne. veľa informacií je v angličtine, ale chcel by som vedieť názor cestovateľa na 3 oko a podobne. Chcem len vedieť, či sa cestou otvorením tretieho oka, nedostanem do astrálného cestovania, a možno s viac skúsenostami, ktoré mi uľahčia tu cestu.
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa psychonaut »

Nugged tak to som rád, že sa aj ty zaujímaš o opúšťanie tela. Treba na sebe pracovať :D
Určite je to významná výhoda, ak máš viac ako priemer zaktivizované tretie oko, potvrdzuje to aj skúsený astrálny cestovateľ Peter Chobot.
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Nugged
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po Nov 18, 2013 22:48

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa Nugged »

Nieje jednoduchšie otvoriť tretie oko? Alebo možno postup by bol správnejší a jednoduchší práve ten, že sa ku astralnemu cestovaniu dostanem práve aj cez to tretie oko? Možno to má postupnosť, a to tretie oko je taká čerešnička na torte čo sa týka spiritualizmu. Hlavne pre tých ktorí ho dôkazu ovládať, a napomáhať si z informácií v danej chvíli :) niečo ako prepojenie s astralom :)
Petoo
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Jan 15, 2017 3:33

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa Petoo »

Čau Nugget, pri tom vyčistení hlavy od myšlienok mi dosť pomohla kniha od Eckharta Tolleho - Sila prítomného okamihu. Ja osobne som sa ešte nikdy nepokúšal o AC večer keď som si ľahol spať. Síce párkrát som to skúsil ale vždy som bol až príliš unavený a rýchlo som zaspal. Všetky tie vibrácie čo som doteraz zažil prišli keď som sa nadránom zobudil. Rovnakým spôsobom som mal aj najväčšiu úspešnosť s LD.

A ešte jedna otázka, čítali ste niekto knihu "Peter Richelieu - Putovanie duse"? Čo si o jeho zážitkoch myslíte?
Nugged
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po Nov 18, 2013 22:48

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa Nugged »

No to mi ešte tri roky dozadu vysvetľovala moja ex, že nedokážem žit v prítomnosti. Stále niečo musím riešiť. Aj keď už som našiel spôsob, alebo cestu ukľudnenia hlavy, a venovať sa len práve tej chvíli, ktorá práve vtedy je.
Odpoved je príroda :) tak ako si dokážem vychutnať chvíľu sám v prírode je super. Obzvlášť na jedno miesto. Je to nad našim mestom, taký kopčeky, a na najvyššom bode je budova. Na tu stále vyleziem, a mám rozhľad na krajinu 30kilometrov naokolo. Vidno susedné dediny, mesto, luky, lesy Ba dokonca v dobrom počasí aj Tatry :) zo Sniny čo je 30 km od ukrajinských hraníc :)
Ešte k vecy. Peťo písal si, že väčšinou sa ti to podarí ráno keď sa zobudíš. V tom s tebou súhlasím. Tiež sa mi veľa krát stalo, že po zobudených som sa opäť vrátil do sna, ba dokonca sa mi ho podarilo ovládnuť, pokial má niekto nezobudil. Zdá sa mi, že človek v tej fáze určite ľahšie zvládne astralne cestovať. Organizmus nieje prebratý na 100% a na podnetytela tvoj mozog tak nereaguje, takže sa to ľahšie ovláda. Ale tot môj názor, možno sa mýlim. Cesta by to bola dobrá ako vycestovať, aspoň prvé skúsenosti sa pokúsiť nabrať týmto šmerom, a potom už by to malo ísť aj iným spôsobom lepšie, ak by som vedel čo hľadám. Len taktiež je to dosť zložité, si na to spomenúť. Ale ako keby to inou cestou nebolo. Ale nakoniec, tu zložitosť tomu dávame my sami..
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa psychonaut »

Petoo: nečítal som tú knihu. Ja osobne mám takú skúsenosť, že nejaké informácie získané telepatickou cestou alebo rozjímaním mi dajú viac ako knihy, čítanie knihy zaberie veľa času a energie.

Nugged: to áno, je potrebné aby si zistil čo konkrétne ty potrebuješ, na čo si dať pozor, akých afirmácii sa držať.
***********************************************
A tu Vám dám ešte nejaké videá o opúšťaní tela od Petra Chobota, čo je skúsený astrálny cestovateľ a oblasti Peruánskych šamanov
Petr Chobot - 7. Slovo o vytělesnění https://www.youtube.com/watch?v=S9zPUzwH-FE
Petr Chobot - O vytělesňování https://www.youtube.com/watch?v=f1u6j13o3U4
Petr Chobot - Vytělesňování a astrál https://www.youtube.com/watch?v=xcPnvboMwqc
Petr Chobot - Vytělesňování a pochopení Kdo jsem https://www.youtube.com/watch?v=jVgK2kzt3w8
Petr Chobot - Centrum břicha a vytělesňování (Untersberg) https://www.youtube.com/watch?v=AaTLNxw3hAY
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Moje prvé druhé a tretie AC behom pár minút

Príspevok od používateľa psychonaut »

Tiež Petr Chobot asi najviac na opúšťanie tela odporúča pracovať s čakrymi, predýchavať ich, energetizovať a prečisťovať.
Tiež dobré riešenie je meditovať na archeologicky spirituálne významných miestach, alebo meditovať na energeticky aktívnych kopcoch - tzv. silových miestach.
Napísať odpoveď