Prve zazitky

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Monika
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Feb 11, 2017 13:26

Prve zazitky

Príspevok od používateľa Monika »

Ahojte, som v tejto oblasti nova , o AC som sa zacala zaujimat tak poriadne pred 2 mesiacmi. Citala som nejake literatury. Chcela by som sa s vami podelit o moje prve zazitky , ktore som si okamzite zapisovala do notesa hned po tychto zazitkoch :wink: .
Prvy sa mi stal 18.1.2017 pamatam si ze to zacalo paralyzou tela a svetelnymi vybojmi v celnom centre, velmi tazko som sa hybala, mam pocit ze to boli pohyby mojho astralneho tela. Potom som si dovolila zaspat a za chvilku som sa prebrala.

Druhy zazitok bol o nieco zaujimavejsi. Bolo to 1.2.2017 opet to zacalo tym ze sa neviem hybat teda paralyza. Potom sa mi pred ocami zjavila akoby obrazovka z PC a videla som tam nezmyselne ukazy, nakreslene srnky akoby nastenna malba, potom slnko, na to slnko som sa zamerala a potom som citila v hrudi zavrat akoby som padala a ocitla som sa v posteli. Myslela som ze uz som hore tak som sa chcela postavit z postele, ale neslo mi to, teraz viem ze to som sa pokusala hybat s astralnym telom, rukami a nohami som ztazka pohybovala ale v hrudnej casti akoby som sa zasekla a nevedela som sa proste postavit. Potom ma napadlo ze sa pozrem na svoju ruku ( v jednej knihe som citala ze ak je clovek projektovany do realneho casu a zapozera sa na cast tela tak ta cast tela sa rozpusti alebo zmizne) tak a svoju ruku som nevidela. Iba periferne trosku.
Potom ma napadlo ze vyslovim prosbu aby som sa teda od tela oddelila , povedala som si ze Prosim postav ma k dveram. V tom som sa skurocne zobudila, vystrelila som z postele a sla si to zapisat :-)

Jedine co mi nedavalo zmysel bola ta obrazovka. Bola to len snova mysel?
Co si o tom myslite ? Aj o tom ze som sa zasekla v tele a nemohla som sa pohybovat v astrale?
Od vtedy sa mi to uz nepodarilo. Asi to bude tym ze som stale unavena z prace a vzdy tvrdo zaspim :-) :-) :-)
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Prve zazitky

Príspevok od používateľa psychonaut »

Čavko,
tak to som rád, že sa ti v celku dobre darí, nebolo to až tak ďaleko od AC.
Ak budeš vytrvalo trénovať, tak snáď dosiahneš aj viac významnejšie výsledky :D.
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Prve zazitky

Príspevok od používateľa Arcturus »

Astrálny svet... nie začnem inak: OoBE (Out of Body Experience -> mimotelový zážitok) má mnoho podôb a záleží od pripojenia (napríklad LD je nevedomé pripojenie lebo spíš a zrazu si uvedomíš že je to sen) Takže teraz bez škatuliek. Nefyzická realita ktorú popisuješ je konštrukčná. Teda aspoň myslím mohlo to byť to blbnutie pred spaním ale kedže si nezaspávala tak asi nie. Konštrukčná nefyzická realita. Opísal by som ju ako predsieň ku AC ako keď niekam voláš a v telefóne počuješ vyzváňací signál. Ale narozdiel od telekomunikácii je tento medzistupeň spojenia ako detské ihrisko. Ak sa naučíš tu zotrvať môžeš na tomto pieskovisku vybudovať paláce, hrady ba dokonca celé mestá a hrať sa s tým kým ťa to neomrzí. Keď o tejto nefyzickej realite človek nevie trvá len chvílku (aj v telefóne ti to časom niekto zdvihne) a mysel ju rovnako ako pri snoch zaplní hocičím čo je po ruke (tak isto ako je v telefóne ten signál že to zvoní) zaplní ju pre to aby si videla nejakú odozvu inak by si hovor zrušila s tým, že niekde nastala chyba však to ani nezvoní :) Prajem ti vela úspechov pri tvojích mimotelových zážitkoch.
Alea iacta est.
Napísať odpoveď