Fyzická Bolesť

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

RemyZet
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Júl 04, 2012 15:16

Fyzická Bolesť

Príspevokod užívateľa RemyZet » Ut Jún 12, 2018 23:44

Ahojte. Kedysi som sa fakt snažil o LD, aj o OBE kedy sa len dalo... avšak bez úspechu tak to u mňa troška ušlo do úzadia.
Keď sa mi však svojvoľne podarí netelesne zobudiť počas spánku, snažím sa dostať z tela. Dnešné skúsenosti však nabrali iný rozmer ako obvykle.
aby som definoval "obvykle" - podarí sa mi len veľmi ťažko pohnúť astrálnym telom, aj to len kúsok od toho fyzického, a hneď na to ma to hodí späť do tela... a snažím sa znovu... niekedy sa len rukami dokažem hýbať, ako opisuje užívateľ EMI-DJ vo svojom nedávnom príspevku.
Prejdem ale k podstate veci. Nakoľko bola E3 konferencia, išiel som spať už druhú noc po sebe až okolo 5h rannej, a spávam tak do 10 - 12..
Dnes som sa zamotal do deky, a do perín, lebo mi bola nad ránom zima. Zaspal som. Prebudil som sa v astrálnom tele už mimo fyzického - obklopovala ma biela miestnosť akoby som bol zavretý v kocke a mal som pocit akoby mi niečo silno ťahalo ruky a nohy smerom za chrbát a veľkú bolesť som cítil na zadku, akoby som sedel na nejakom ovalnom kameni - bola to taká tupá ale silná bolesť, hoci som vedel že nesedím ale vznášam sa. na túto bolesť som sa aj prebral, povedal som si že tak to nevyšlo skúsim to znova, ale situácia sa opakovala. Predstavil som si domov, ale počas tej bolesti sa mi nedalo dobre sústrediť a prebudil som sa znovu. Z chrbta som sa prevrátil na pravý bok a skúsil to znovu už však neúspešne.
Máte niekto podobnú skúsenosť?
Ďakujem za odpovede :-)

EDIT: Po prebudení som necítil žiadnu bolesť

Návrat na "Astrálne zážitky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný