kde su anotacie?

Všetko čo sa týka funkcie tohoto fóra. Oznámenia, upozornenia, otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

kde su anotacie?

Príspevok od používateľa ibbeta »

cau sorer, co sa deje s forom? je podla teba dolezitejsi nejaky banner s testom reality nez zobrazenie poslednych diskusnych prispevkov? kvalita prispevkov sa podla mna za poslednu dobu zhorsila, lenze ked sem niekto napriek tomu sem-tam zajde, nema ziadnu orientaciu.

btw,ten test reality sa mi nezda moc uzitocny, ako casto sa ti sniva ze browsujes po 3oko a skusas funkcnost liniek?
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Chyba bude v tvojom prijímači, lebo ja vidím aj baner "Test Reality" aj výpis posledných príspevkov.
Používam Firefox 1.0.7
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: kde su anotacie?

Príspevok od používateľa sorer »

Zobrazenie poslednych prispevkov som otestoval aj v IE6 aj v mozille. Funguje to pri obidvoch vzhladoch fora aj subsilver aj swiftblue. :computer:

Kvalitu prispevkov neovlyvnim, ale nemyslim si ze by bola zla. Takisto mi nezalezi ani na kvantite, pretoze sa nikam neponahlam a na studium mam celu vecnost. :clock:

Sice si nepamatam ze by sa mi snivalo o fore, ale myslim si ze test reality na fore scasti vyjadruje aj to o com toto forum je. Rozhodne tam neprekaza a ked niekomu pomoze bude len dobre.

Dakujem za kritiku.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: kde su anotacie?

Príspevok od používateľa ibbeta »

no tak ste ma presvedcili ze chyba je v mojich prijimacoch IE6SP1 FF1.07 Op8.5 a dvoch web-proxy sluzbach. mozno moj isp zakerne tieto anotacie maze, skusim sa pripojit od inakial. v kazdom pripade sorry ak to vyznelo prilis kriticky, mozno som uz informaciami o ld presyteny a zda sa mi, ze sa tu vsetko len opakuje v nudnych monologoch typu "stalo sa vam ze"
Napísať odpoveď