posledne prispevky

Sem píšte vaše návrhy a pripomienky k foru

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

posledne prispevky

Príspevok od používateľa theking »

Tak sa blizi leto a chystam "svoj navrat"...kedze som tu prisiel po nejakom dlhsom case, vsimol som si novu uvodnu stranku, no trochu mi tu chyba to horne okno kde su vypisane temy s poslednymi prispevkami tak ako to bolo este kedysi, nemam o com sa momentalne diskutuje, viem ze je to hned na uvodnej stranke no nechce sa mi stale prepinat na uvodnu stranku a do fora.... :)
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

neviem...ja to riesim tak ze na forum ani nechodim :D...ta uvodna stranka uplne splna vsetky moje potreby...ved aktivne temy su vzdy tam...a vsetky tie ostatne, neaktivne som si davno poprezeral na starej stranke...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa sorer »

Na uvodnej stranke mas napisane hned pod svojim avatarom "Zobrazit nove prispevky od poslednej navstevy" a ich pocet. Tak sa dostanes na zoznam s novymi prispevkami.
A to co bolo niekedy hore, je teraz na titulke v strede ;-)
Stretneme sa vo sne ;)
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa Mysťo »

obnovujem túto schému,lebo ako tak pozerám,tak to tu vôbec nežije :-/ .. chcelo by to porobiť kus reklamu ..chodí sem vôbec niekto ešte ? :(
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa sorer »

No urcite sem chodia ludia. Ale toto forum nie je ani tak o prazdnych reciach a kopci prispevkov. Ide tu hlavne o to aby tu boli plnohodnotne prispevky ohladom LD, AC apod. Ak si si nasiel odpoved na svoje otazky na tomto fore tak nie je dovod aby si zakladal dalsiu temu. Ale ak nie tak sa kludne pytaj.
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa Mysťo »

pýtal som sa v téme "Jak přivodit tranz a AC",no zatiaľ som odpoveď nedostal,ale určite mi toto fórum pomohlo :)
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa sorer »

no mozno tych skusenejsich je tu pomenej, takze rady sa niekedy dockas az po par dnoch, tyzdnoch alebo vobec. Ale ako pises, aj ked sa otazky na svoju odpoved nedockas, najdes tu kopec odpovedi na ine otazky ktore sa ti mozno zidu.
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa Mysťo »

je to tak,je to jedinné fórum,na ktorom som našiel odpovede na moje otázky .. už len by to chcelo viac záujemcov a viac odborníkov,ale s tým nič nespravíme .. rovno sa ti chcem poďakovať za to,že spravuješ toto fórum :) .. myslel som si,že som jeden z mála ľudí,ktorý sa o niečo takéto zaujímajú :)
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa sorer »

Dakujem, v case vzniku tohoto fora bolo malo veci o AC a LD na cesko-slovenskom internete. V sucasnosti je uz viacej for ktore sa venuju tymto temam. Snazim sa to tu naozaj nerozsirovat o dalsie ezotericke a duchovne temy, z coho si myslim ze by vznikol chaos a pouzivatel tazsie nasiel to co hlada.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: posledne prispevky

Príspevok od používateľa RedHawk »

Mysto,

ak si precitas forum a prispevky najdes odpovede na ine techniky ako vystupit s tela alebo dosiahnut LD ci AC.

Co sa tyka navodov ci nebodaj presnych popisov vacsina skusenych ti to neda. Su na to padne dovody a myslim si, ze asi vacsina cestovatelov v AC so mnou bude suhlasit.

Pokial budes schopny mat AC budes ho mat ale so 100 skusajucich sa to podari mozno 2-3 :)

Pekny den
Napísať odpoveď