Prosím o návod

Sem píšte vaše návrhy a pripomienky k foru

Moderátor: Moderátori

mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Prosím o návod

Príspevok od používateľa mato4153 »

Ahojte tak prial by som si ak niekto kto má dostatočné skúsenosti z astrálnym cestovaním napísal podrobný návod od ZAČIATKU a aby sa na maličkosti nezabudlo ako astralne vycestovat. Viem zeby to dlho trvalo a nikto nemá v tejto dobe čas na (pre niekoho) zbytočnosti. Tak ak by bol niekto taký milý a dobrý aby to napísal potom by sa to mohlo niekde zavesit aby to bolo dobre vidno a zamklo by sa to aby sa to zbytocne nekomentovalo popripade by sa to este mohlo niekde uploadnut. Myslím že viac ludí by to ocenilo... :help:
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa Mysťo »

Zdravím ťa,

nechcem byť dáky "chytrý" a pod. ale:
-"návody" tu máš resp. techniky -> viewtopic.php?f=24&t=1042&sid=e2f726601 ... 7987a00c81 <-

- "podrobný návod" nenájdeš nikde,pretože na každého platí niečo iné..

- keď chceš začať,je dobré na úvod prečítať dáku knihu z tejto tématiky ( osobne odporúčam R.Monroe-ho )

- a keď ti ani tieto rady nepomôžu,skús knihu,ktorá je tu viewtopic.php?f=8&t=1813&sid=e2f7266016 ... 7987a00c81 .. máš to tam všetko napísané štýlom "tak,ako to je - žiadne zbytočné keci"

dúfam,že som ti aspoň kus pomohol..
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa mato4153 »

tie techniky asi pozná každý tak tie by som vnechal. dalej by bolo dobré napísať hlavne tie maličkosti...
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa Mysťo »

neviem,čo si predstavuješ pod pojmom ,,maličkosti" .. tak to skús viac priblížiť a uvidíme,čo by sa s tým dalo robiť.. ja by som sa do dákeho takého projektu aj pustil,ale určite by som to sám nezvládal.. ale keď si to tak vezmem,tak by bolo možné už len opísať a zhrnúť to,čo je asi v 6tich pdfkách,čo sú aj tu na fóre a bolo by to všetko..
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa mato4153 »

tie maličkosti som myslel tak že napríklad že čo dotyčný bude zažívať/cítiť keď.... proste presne popísať a pomenovať situáciu aby si niekto niečo nemýlil s niečim
dúfam že pochopíš lebo je to dosť nezrozumiteľné :D
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa sorer »

Ak ta spravnem rozumiem chcel by si par vetami popisat ako astralne vycestovat a ake pocity sa pri tom vyskytuju.
To sa ale univerzalne neda povedat a opisat. Kazdemu zabera ina metoda a kazdy zaziva ine pocity. Preto sa tolko o tom aj popisalo. Existuje vela metod ktore ti pomozu k uvolneniu, ale ako pisem niekomu sa podari aj vycestovat, iny pri tom zaspi, inemu sa nepodari zas nic.
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa Mysťo »

tak predovšetkým cítiš vibrácie, ktoré sa presne popísať nedajú, pretože podobný pocit pri ničom inom nezažiješ,akési brnenie celého tela.. zasiahne ťa akási paralýza a budeš sa cítiť veľmi tažký .. to je však len tranz.. astrálne cestovanie je zážitok, ktorý sa v dnešnom - až príliš materialistickom svete popisuje tažko.. aspoň pre mňa.. myslím,že ten pocit spoznáš,pretože aspoň pre mňa bol úplne iný,tak reálny.. jediné ako ti to dokážem popísať je,že zažiješ reálnejšiu realitu.. či z pohľadu zraku,sluchu, alebo myšlienok..

a navyše k tým metódam sa stotožnujem so Sorer-ovým názorom

veľa štastia a hlavne veľa trpezlivosti (:
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Prosím o návod

Príspevok od používateľa mato4153 »

:ok: tak dík
Napísať odpoveď