PSI BALL pomoc

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Podla mna to ze citite nejake brnenie, odpor a strpnutie ruky absolutne nie je ziadny dokaz ze je to psi ball...ak zdivhnes ruku otovris dlan a chvilu ju tak nechas a optom pohnes prstami mozes dokonale citit ze ruka bola strpnuta...Je mi jasne ze to vyzera ako paranormal ale verte mi ze to tak nemusi byt. A okrem toho hovi som nikdy ziadne psi bally neskusal viem uplne presne aky je to pocit z dovodu takeho ze pri skusani AC clovek prechadza cez rozne variacie tranzu (vo vacsine pripadov) a pokial sa clovek v takomto stadiu zameria na ruky a snazi sa ich "citit" pociti v nich rovnaku energiu a teplo.
V poriadku, ak niekto povie ze ich (tie psibally) vidi, to uz tazko nejako vyvratim, len treba pametat ze toto je forum a ludia mozu mat rozne dovody na to aby napisali nieco co je v skutocnosti zvelicene alebo na rovinu povedane klamstvo...Nic osobne Viliond :P
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

no mne sa ten psi ball nedatri robit jednou rukou. ak to robim jednou rukou tak citim len take to strpnutie ruky, ale ziaden tlak...
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

TheONE napísal:Podla mna to ze citite nejake brnenie, odpor a strpnutie ruky absolutne nie je ziadny dokaz ze je to psi ball...ak zdivhnes ruku otovris dlan a chvilu ju tak nechas a optom pohnes prstami mozes dokonale citit ze ruka bola strpnuta...Je mi jasne ze to vyzera ako paranormal ale verte mi ze to tak nemusi byt. A okrem toho hovi som nikdy ziadne psi bally neskusal viem uplne presne aky je to pocit z dovodu takeho ze pri skusani AC clovek prechadza cez rozne variacie tranzu (vo vacsine pripadov) a pokial sa clovek v takomto stadiu zameria na ruky a snazi sa ich "citit" pociti v nich rovnaku energiu a teplo.
V poriadku, ak niekto povie ze ich (tie psibally) vidi, to uz tazko nejako vyvratim, len treba pametat ze toto je forum a ludia mozu mat rozne dovody na to aby napisali nieco co je v skutocnosti zvelicene alebo na rovinu povedane klamstvo...Nic osobne Viliond :P
no takze viem ako citit strpnutu ruku a tiez viem ako vyzera brnenie v ruke.a psi balli som v Astrale este nerobil. ked takto hovoris tak si podlamna ziadny poriadny psi ball este neurobil... mozno je to tym ze si sugerujes ze sa to neda alebo bohuzial si nie tak dlho na tom to svete aby si to dokazal...nevravim o rokoch ale karmickych zivotoch... co je to nadprirodzeno??? hmmm... podlamna mag nevravim ze nim som by mal pokladat veci ktore dokaze za prirodzene tak ked niekto dokaze urobit psi ball tak to uz pre neho nadprirodzene nieje... narozdiel od ludi.... dalej ked neexistuje psi ball tak co psi energia??? ved predsa pomocov nej mozes robit telekineziu... predpokladam ze vsetci vieme co to je? ako je mozne ze dokaze clovek bez fyzickej pomoci toci psi wheelom?hmmm?neveris ani na letekineziu? ale ved to je uz tvoja vec len prosim neber inym nadej... uz tak je tato sfera dost bita z vonka... dakujem

Viliond Oronmelme
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

keby niekto nahodou chcel vidiet TK videa... http://www.psipog.net/media.html
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Viliond na to ti nemam co ine povedat len...SMIECH

Ja som nepovedal ze je to hlupost, ze nic take neexistuje, ze cely psi-ball, psi-energia a secky tieto veci su uplne vymyslene...jedine co som povedal bolo, ze si nemyslim, ze ak clovek pociti jemne strpnutie ruky mal by to hned brat ako nieco paranormalne...ak som sa ta tym dotkol tak prepac...
A otazky tipu ako je mozne a secky tie veci na ktore sa pytas...to akoze chces odo mna odpovedat?...to su otazky na ktore ludstvo este stale nepozna odpoved - na to sa prosim ta pytaj inych...A neohadzuj sa tu tym ze telekineza je dokaz toho ze psi-bally existuju...fajn dobre mozno je to zalozene na tom istom principe ako psi-bally, na tej istej energii ale ved predsa uz aj tu na fore su navody ako pohnut papierikom na ihle pre laikov a ludia ktory to skusaju nepotrebuju vysvetlenie preco "sa toci" a preco nie.
Pleties dve rozdielne veci a takisto*
ked takto hovoris tak si podlamna ziadny poriadny psi ball este neurobil... mozno je to tym ze si sugerujes ze sa to neda alebo bohuzial si nie tak dlho na tom to svete aby si to dokazal...
*je sranda ze zrovna v odstavci ktory si citoval, som napisal nie len ze som ziadny psi ball nespravil ale ze som sa on ani nepokusal. Ak to potrebujes prerozpravat znova, snazil som sa ti povedat ze pri skusani astralu, v miernom tranze tiez mozes sustredit energiu do ruk a inych casti tela a pocitit nieco ako to vase psi-ball.

a este aby som nezabudol...ten tvoj podpis som nepochopil :?:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

nie nedoktkol preco?len nerozpravaj ze nieco neexistuje len preto ze to ty nevies... dobre? drzim sa toho ze si to este nezazil skus to a mozno zmenis nazor... vela stasia... :ok: :) a :moon: lol ale nie to len zo srandy :lol: :grin:
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Forte »

Niekto nejaké skúsenosti? ja to idem pomaly skúšať a dám vedieť kedy sa zadarí :) ale rada by som si prečítala zážitky ostatných... :)
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa reincarnate »

ja to skúšam občas ale zatiaľ som mal len hmatový vnem PSI ballu , ale poznám jednu kamarátku ktorá ich vie aj vidieť
Napísať odpoveď