Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Príspevok od používateľa majk »

Precetl sem si jen velmi kratky uryvek z knihy HOVORY S BOHEM a na zacatku me zarazila reklama na vesmirnelidi, jaky nazor mate na tento "spolek" ?
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

Ves.lidi je myslím ryze česká záležitost, horory s bohem zase amerizká, takže to moc spolu nemá co dělat. byl jsem jednou na jejich přednášce a můžu vřele dopručit - pro pobavení. HSB jsem četl první 3 díly a Přátelství s bohem a celkem to ujde, zvlášť ten počátek. Pak se to pořád opakuje. Je to buhužel psaný pro američany, takže pro takový trochu vypatlance, jinak ok.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

MSG napísal:byl jsem jednou na jejich přednášce a můžu vřele dopručit - pro pobavení.
Na prednáške HSB alebo VL?
Nuž, povedal by som, že VL sú pekne vlezlí a ich "agenda" je založená na prirodzenom strachu ľudí z neznáma, resp. na paranoidných sklonoch. :roll: Povedal by som, že sa tiež spoliehajú na "jednoduchších" ľudí, ktorých je v ČR i SR rovnaké percento ako v USA :wink:
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

byl jsem na VL, HSB ne(Welsh v Praze v Lucerně se mi zdál dost drahý), a mohu s klidným srdcem doporučit, ale jak říkám jako kabaret. Dát si předtím jointa a nemá to chybu. Nemyslím si, že by se někdo soudný mohl jinak vnímat, takže se o nich vážně ani bavit nemůžu. Pokud je někdo bere vážně, je to naopak težký průser. Jinak myslím, že jsou jenom u nás (ČR) nebo že by i na Slovensku? Celkově bych řekl, že náboženských "mentálků" je v USA výrazně více.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

takze tu reklamu na vesmirnecloveky tam dal jentak asi prekladatel, ze ? uz sem se lekl, protoze cist hovory s bohem a vedet ze spisovatel je ve spojeni s vesmirnyma lidma, tak bych k tomu mel negativni nazor hned na zacatku ... :roll:
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

nevím, že by tam něco takového bylo, možná mám jiné vydání... kde to tam je, kouknu se doma...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

MSG napísal:Celkově bych řekl, že náboženských "mentálků" je v USA výrazně více.
To je iba všeobecne zaužívaný Európsky (to nie je len o ČR a SR) pohľad/predsudok, ktorý nie je opodstatnený. Ale to len na okraj, aby sa tu teraz nerozprúdila debata o USA vs zvyšok sveta zo spirituálneho hľadiska, v zmysle kto je lepší a kto nie. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

bylo to uplne na zacatku na prvni strane pod nazvem knihy dole a je to vc. odkazu na www.vesmirni...cz a asi to tam vlepil ten u koho to bylo ke stazeni, myslim ze to byl flekoun ... ale nevim jiste
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Re: Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Príspevok od používateľa MSG »

majk: ty to máš elektronicky? Můžeš mi to poslat?
all: pro ty co jako já moc nekoukají do jednotlivých sekcí ale pouze na seznam co je nového (mezi obrázkem a tabulkou fóra), tak v akcích je pro pražáky možnost se sejít příští středu (29.9.) v čajovně. Dělám tam akci, blíže viz. příspěvek. Jsou tam i jiné, nové akce, třeba koncert Sri Čimnoje.
MSG: Lucidní snění
http://welcome.to/msg
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Re: Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Príspevok od používateľa kokopelli »

VL sa propagujú aj na Slovensku a celkom sa im darí :-( Viem o pár ľuďoch (zväčša postarší občania), čo sa celkom na to namotali...
Používateľov profilový obrázok
penicilin
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Dec 15, 2003 17:09
Kontaktovať používateľa:

ako to je

Príspevok od používateľa penicilin »

Takze ja som cital aj knihu aj elektronicku podobu v knihe niesu spomenuty VL ale v tej elktronickej knihe su ... asi to prepisovali alebo co neviem...
Inac mne osobne sa HsB velmi pacili a aj ked su pisane niekedy dost jednoducho maju v sebe hrozne vela pravdy.
Ohladom VL ja proti nim nic nemam paci sa mi ze vsetko riesia laskou a ze su blazni si osobne nemyslim ... cital som od nich knihu Andele v hvezdnych lodich a dost sa mi to pacilo mozem doporucit...
Wolfe
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Dec 14, 2005 20:34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Wolfe »

Na Mlynskych Nivach je stale cedula s Vermirnymi ludmi :roll: :lol:
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

Tak VL si otevřeli propagační centrum vedle hospody kam chodíme na obědy (Praha - Pankrác). Asi se tam stavím....
MSG: Lucidní snění
http://welcome.to/msg
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

MSG: Kde si sa túlal? Dávno si tu nebol :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Vesmirni lide vs. Hovory s bohem

Príspevok od používateľa Tesla »

Co ak http://vesmirni-lide.sk :grin:
Ale ta filozofia o laske je zaujimava, len sa mi strasne prieci, ze chcu odstranit vsetku techniku a "nepriaznive veci". nic som od nich necital, a ani nechcem zatial. mozno ked nebudem mat co citat tak skusim, ale v tejto realite je poznanie vedeckeho charakteru dost dolezite a uz sa blizime k vysledkom, a casom prideme, ze vsetka spiritualita a veda su uzko prepojene.
A mozno to budem prave ja, pretoze v tomto smere chcem pokracovat.
Teda o AC, samanizme, a tak sme vdeli davno, no o elektrine nie.
A kto by bol v casoch objavenia elektriny povedal, ze to spolu suvisi.
A vyskum by som chcel viest naopak teda nie ako ucinkuju co ja viem el. impulzy na cloveka v tranze, ale ako posobi tranz na vodic, v ktorom je elektrina...
Alebo doma mam mnsie teslove cievky, a pracujem bezne s napatiami 100000 Voltov, a chcel by som sa naucit napriklad ovladanie iskier, pretoze na to treba asi najmenej sily a uvidim co to spravi...

A to mi prekaza na vesmirnych ludoch ze oni by taketo pokusi dali na uroven satanizmu.
Napísať odpoveď