Ešte raz Falun Gong

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: E

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

putnik26: Nechcel som mu to napísať až takto natvrdo, ale v podstate súhlasím, čo si napísal. Bohužiaľ, tiež začínam mať pocit, že je FG sekta.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: E

Príspevok od používateľa RedHawk »

FG je odsudzovana aj beznymi cinanmi (som v styku s niektorymi ako putnik vie) ale zase georg este nenapisal nic co by bolo so znamkami fanatizmu
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

....
Naposledy upravil/-a GeorgeLD v Št Nov 13, 2014 18:57, upravené celkom 1 krát.
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa putnik26 »

to redhawk75:
Ja viem ze si s niektorymi v kontakte a velmi dobre viem ako to vypada ked niekde cvicia. Ale mne sa jedna skor o georga proste mam cit ked niekto zacina nieco brat fanaticky.

to george:

Sam si to napisal ta definicia sekty tam sedi a aj na FG a zaroven na ostatok naobozenstiev
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

....
Naposledy upravil/-a GeorgeLD v Št Nov 13, 2014 18:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: E

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ešte raz Wiki: Fanatizmus je krajný stupeň oddanosti nejakej myšlienke alebo veci, založený na slepej viere v správnosť svojich názorov a činov. Sprevádza ho neznášanlivosť voči inému presvedčeniu a názorom, neschopnosť zaujať kritický postoj k sebe a svojim skutkom (napr. náboženský fanatizmus).
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Totemove / silove zvierata

Príspevok od používateľa madagaskar »

RedHawk napísal: 1.) Nizsia sfera cerpa vzdy energiu z vyssej. cize kontakt kohokolvek z nas s buddhom (alebo osvietenim ci vyssou bytostou) pripravuje dotycnu o energiu. Nas o nu pripravuju zvierata a "bezny" ludia.
tu by som si dovolil ciastocne nesuhlasit s tym, ze zvierata nas oberaju o energiu. Pred casom sme mali doma kocura, a vzdy ked som sa citil zle alebo bez energie isiel som za nim nechal som ho nech si na mna na pol hodku alebo hodku lahne a nech si pradie a bol citil som sa ovela lepsie.
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

Vážení,

jsem zde opět, po několika letech. Čtu si, co jsem zde tehdy psal.

Po tom, co jsem strávil ve FG 4 roky tvrdím, že FG je kult... Nechápu, jak mě to tehdy mohlo tak zmást. Ideologie vtahuje do nitra a její čtenář zapomíná logicky a kriticky přemýšlet nad tím, co čte. Nejvíce to dokazuje, že není možné nad FG kriticky přemýšlet. Ani otázky a odpovědi v přednáškách leadra FG nejsou nikdy kritické - prochází cenzurou, neb se posílají na ústřižcích papíru. Pro mně od teď, až narazím na něco, kde jsou zábrany to kriticky posuzovat, jdu od toho pryč.
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

Vážení,

jsem zde opět, po několika letech. Čtu si, co jsem zde tehdy psal.

Po tom, co jsem strávil ve FG 4 roky tvrdím, že FG je kult... Nechápu, jak mě to tehdy mohlo tak zmást. Ideologie vtahuje do nitra a její čtenář zapomíná logicky a kriticky přemýšlet nad tím, co čte. Nejvíce to dokazuje, že není možné nad FG a leadrem kriticky přemýšlet. Ani otázky a odpovědi v přednáškách leadra FG nejsou nikdy kritické - prochází cenzurou, neb se posílají na ústřižcích papíru. Pro mně od teď, až narazím na něco, kde jsou zábrany to kriticky posuzovat, jdu od toho pryč.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

GeorgeLD: Ďakujem, že si si zachoval schopnosť kritického myslenia a predovšetkým schopnosť pozrieť sa kriticky na FG a jeho aktivity.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
守 中 清 靜
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So Dec 07, 2013 14:30

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa 守 中 清 靜 »

Ja som sa v oblasti duchovna pohyboval nejakých 10 rokov,nakoniec som sa prirodzene ukotvil v TAO.A prečo?pretože to má hlavu a pätu,je to logický systém v ktorom stojíš pevne nohami na zemi a nespočívá v šaškovaní a vylučuje zvláštnu iracionálnú vieru ktoré neoslovuje naše srdcia.Na filozofickom taoizme je fascinujúce, že nemá postavu stvoriteľa, nemá zvestovateľa, nemá raj a nemá peklo. Ba nemá ani len inštitúcie. Preto nemožno ani vytvoriť taoistické spoločenstvá, pretože to už protirečí taoistickému spôsobu života, ktorý sa odvracia od spoločenského ruchu, filozofický taoizmus pri dôslednom uplatňovaní princípov neumožňuje vytvorenie náboženskej inštitúcie, ba ani nijakého náboženského či ezoterického spolku. Je natoľko nezávislý a v istom zmysle intímny: tak veľmi sa prihovára jednotlivcovi.

A citátik na záver:-) "Stáváš se tím, co praktikuješ. Praktikuj utrpení a sám budeš trpět. Praktikuj, jak se stát zdravým a staneš se zdravým. Praktikuj lásku a soucit a staneš se milujícím a soucitným". Mistr Liou Chung-ťie
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

Taoismus je podle me taky sympaticky. Ja vsak byl puvodne ateista a po tom, co jsem zazil ve FG, se vracim a jsem opet ateista. Nakonec zachovat si rozum, kritické mysleni atd. je pro me prvorade.

Tady je ještě něco, co jsem postnul jinde, pro zájemce:


Dělal jsem Falun Gong 4 roky a moje zkušenost je velice negativní. Dostal jsem se k tomu, kdyz jsem se zajímal o orient a buddhismus kdysi na stredni, jen tehdy takovy konicek... Po prostudovani nejakych informaci si ted tak rikam, ze je to jakoby se Cinan zajimal o nas a dostal se k jehovistum. Pokud se chce nekdo vic dozvedet, pridavam zdroje:

Na Cine nezavisla vyjadreni:
http://www.culteducation.com/reference/ ... un176.html
http://www.culteducation.com/groups/falun.html

Vyjadreni cinske vlady, ktera maji nasledovnici Li Hongzhiho (leader FG) zakazano cist, protoze jsou pry smyslena za ucelem ho poskodit... Inu, ja muzu potvrdit, ze smyslena zas az tak nejsou:
http://sk.chineseembassy.org/slo/zt/flg/t360870.htm
http://www.facts.org.cn/

"Slavný" rozhovor s Li Hogzhim pro noviny. Nechybi mimozemstani, levitujici Copperfield a hlavne jeho mystifikovani sve vlastni osobnosti specialne pro ctenare novin:
http://content.time.com/time/world/arti ... 61,00.html
"Li: Of course there is not just one reason. The biggest cause of society's change today is that people no longer believe in orthodox religion. They go to church, but they no longer believe in God. They feel free to do anything. The second reason is that since the beginning of this century, aliens have begun to invade the human mind and its ideology and culture."
Pzn.: je zajimave, ze ackoliv nasledovnici Li Hongziho maji i vlastni noviny The Epoch TImes (v CR velkaepocha.cz), a Li Hongziho musi ctit bez vyhrad, presto na svych vlastnich novinach tento rozhovor s Li Hongzhim prelozen nemaji. Duvod je jasny: ten rozhovor je zrejme trapas i pro ne...

Další rozhovor s Li Hongzhim, tentokrat pro noviny New York Times, ve kterem se v podstate sam oznaci za sektu:
http://www.nytimes.com/1999/08/08/magaz ... gewanted=2
Q: Falun Gong has been described as a cult. Is that description fair?

A:A cult advocates end-of-the-world theories and leads people to do many bad things. I am only teaching people the practice for healing and fitness. Not only that, I am teaching people to have good moral characters. I think this is good and meaningful to society. The Chinese Government accused me of advocating a doomsday and of saying I can delay the end of the world by 30 years. That's really ridiculous.

Ocividne lže, protoze uz nekolik let strasi nasledovniky koncem sveta a opakovane sdeluje v prednaskach, ze jej již musel odlozit. O cinske vlade, ktera jej z toho obvinila, rika, ze siri lzi a nutí následovníky aby je necetli.

Teď se na celou situaci dívám tak, že prioritní viník celé situace s FG v Číně není vláda, ale leader FG o kterém, po prostudování inf. a z toho co já sám vím, se domnívám, že je prostě podvodník a počáteční motivací pro něj bylo vydělat peníze. To on nese hlavní zodpovědnost. Kombinací různých možných náboženských textů, qigongů atd., udělal směs všeho možného a nazval to Falun Gong. Nazval se buddhou tísíckrát mocnějším než Šakjamuni a svým FG pohoršil buddhisty (proto je FG nazýván kacířskou sektou). Svými tvrzeními eliminoval konkurenci všech ostatních škol qigongu. Po emigraci do USA dále pokračoval, přidal do FG apokalyptické prvky a začal tvrdit, že je mnohem výše než Ježíš Kristus a několikrát výše než křesťanský bůh. Následovníky začal nutit, aby v širokém měřítku dělali "objasňování pravdy", což zahrnuje vyvracení tvrzení čínské vlády o FG a tvoření FG-friendy atmosféry. Za tímto účelem prakt. založili vlastní televizi NTDTV, vlastní noviny The Epoch Times a taneční soubor Sheny Yun, který vystupoval i u nás a který pod tváří tanečního souboru propaguje FG.


A jak se vlastne stane, ze rozume myslici clovek zacne FG vubec delat? Je ustavice presvedcovan, ze k tomu, aby to vsechno spravne fungovalo, musi tomu verit a musi se tim ridit - ne to kritizovat. Jakmile tohle clovek zkusi, tak je konec. Vsechno jeho texty jsou manipulativne napsany, ve spojeni s meditacemi a cvicenimi a nutnosti neustale jeho texty cist zacne byt zmanipulovan a leader jej ma v moci. Zacne taky diky tomu videt zvlastni veci, presne ty, o kterych se mluvi v knizce - dokonce sem u o nich zda. Tim tomu jeste vic uveri. Ve skupine vice lidi, kde kazdy ma podobne zkusenosti, tento efekt jeste vice narusta. Je tim dosazen masivni placebo efekt, ktery muze mit i vliv na pseudovyleceni nejakych nemoci. Ve skupine, kde mnoho lidi rika, z ceho se vylecili, je tento placebo efekt jeste vic posilen. Pridejte ruzna straseni leadrem o "venkovnim svete" a podporovani jejich samolibosti a masovy uspech FG je zarucen... a tohle, co jsem napsal, bylo jen pro ilustraci.

Sam za sebe oznacuji FG za velice nebezpecnou vec vyuzivajici neznalost, nepripravenost a blbost lidi.
守 中 清 靜
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So Dec 07, 2013 14:30

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa 守 中 清 靜 »

Čo sa týka toho liečebného procesu a vyliečení ťažkých stavov ten je prítomný aj v iných čikungoch či už taoistického alebo budhistického rítu.
Bhíma
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 02, 2014 21:44

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa Bhíma »

Zdravím všechny já jsem praktikující Falun Gongu 10 let.
Nemůžu uvěřit co tu všechno čtu.

GeorgeLD:
Nechápu jak můžeš zavrhnout kultivační metodu, kterou jsi tak nadšeně po internetu nabízel jako to nejlepší a vyvrácel jsi odlišné názory jiných na tuto kultivační praxi. Takže v té době si nebyl úplně při smyslech? Dávaš tady nějaké odkazy vyjádření ČKS (čínské komunistické strany), které jsou plné lži. Vždyť tito lidé nic jiného než lež neznají. Co by jste taky chtěli po lidech, kteří mučí a znásilňují praktikující Falun Gongu a odebírají jim orgány. A nepronásledují jenom praktikující FG, ale i křesťany a jiné menšiny na území Číny. Přečtěte si Devět komentářů co ČKS během padesáti let způsobila číňanům za utrpení a jaké metody k tomu používala. Všechno co ČKS řekne je lež. Nechápu jak se o jejich tvrzení můžeš opírat.

Rozhodně se nejedná o sektu a v tom článku kde odkazuješ, nikde Mistr Li Hongzhi neříká, že Falun Gong je sekta. Znaky sekty tak jak to já chápu, ne jak to chápe nějaká moderní definice, jsou takové, že v sektě členové musí platit guru nějaké pravidelné poplatky, případně na něho přepsat majetek. Dále musí pořádat obřady jako se klanit guru atd. Dále když chce stoupenec od sekty odejít, není to tak snadné protože mu členové vyhrožují, že když odejde, tak mu nějak ublíží. Kdežto Falun Gong je úplný opak. Členové Falun Gongu nemusí na Mistra přepisovat majetek, nebo mu pravidelně platit členské poplatky. Učení se dokonce šíří zdarma tak, že si můžete přes webové stránky Falun Gongu stáhnout knihy zdarma, nebo navštívit cvičební místa kde si můžete zdarma zacvičit. Nemusíme se Mistru klanět a dělat nějaké povrchní obřady, protože jak od sám říká ,,k čemu by mi bylo vaše klanění, když by jste neměli srdce se kultivovat?,, Pokud chce praktikující Falun Gongu přestat kultivovat, stačí nepřijít na cvičební místo. Nikdo vás nebude nutit opět přijít, protože kultivujete sebe a ne třeba mě.

Jak mluvíš o tom, že Mistr mluví o mimozemšťanech, o Davidu Coperfieldovi a o své osobnosti, tak o všech těchto věcech mluví ve svých starších článcích. Kdybys je četl, tak bys to věděl. Takže není pravda, že jsou tyto věci cenzurované. My nejsme jako ta ČKS, která musí pod svými ohavnými činy zakrývat pravdu a všechno cenzurovat. Co jsi tím vlastně myslel mystifikace vlastní osobnosti Mistra? Když se ho reporterka zeptala: Kdo jste? Odpověděl: Představte si mě jako člověka. Nechci o sobě mluvit na vysokých úrovních. Co jsi čekal, že řekne? Myslíš, že řekne, že je bůh. Nebylo by to povyšovaní a rouhání se? A nechytli by se toho lidé, aby se tomu vysmáli?

To co říkaš, že Mistr straší koncem světa, tak to taky není úplně pravda. Tak jak to já chápu, tak vesmír je v poslední fázi existence, protože nic netrvá věčně, i když existence některých bytostí může být tak vleklá, že se jako věčnost může zdát. Princip toho je ten, že starý svět i vesmír zanikne a vznikne nový, mladý, dokonalejší. Všechno to proběhne v řádu věcí na duchovní úrovní. Není to apokalypsa jak si představují lidé, že hoří budovy, lidé panikaří, obrovské potopy atd.

Mistrovi články jsem přečetl několikrát a nikde neříká: ,, jsem tisíckrát vyšší než buddha,, nebo ,,jsem vyšší než Ježíš,, Můžeš sem dát úryvek z nějaké jeho knihy, nebo článků, kde to říká? Mistr říká, že Ježíš je nádherný a že je na úrovní tathagáty, stejně tak buddha.

Skutečně používáme Shen Yun a Velkou Epochu k propagaci Falun Gongu. Jsou to naše způsoby jak toto učení šířit. Shen Yun, ale také slouží, aby lidem zpřístupnil pravou čínskou kulturu a Velká Epocha slouží také k tomu, aby se poukázalo na porušovaní práv v Číně a pronásledovaní praktikujicích Falun Gongu ČKS.

Píšeš o tom, že jsi viděl nějaké věci (nejspíš třetím okem) a pak řekneš, že sám tomu nevěříš. Neklameš sám sebe. A s tím placebo efektem, kdy se někteří lidé dostali pomocí Falun Gongu např. z rakoviny, tuberkulózy aj. tak to je úplně směšné. I kdyby to byl placebo efekt, tak nebyl pacient vyléčen? Takže to funguje ne? Já ví, že to, ale placebo efekt není.

Řekl bych, že jsi úplně sešel z cesty. Píšeš tady něco o posednutí zvířetem, ale řekl bych, že jsi sám posednutý. Když to nechceš praktikovat, tak to nepraktikuj. Nikdo tě nenutí, ale nekritizuj Falun Gong a neodvracej lidi od učení, které jim může přinést velký prospěch. Falun Gong se dá praktikovat i o samotě, pokud by se někdo nechtěl svazovat společenstvím praktikujících. Tak to třeba praktikuji já, osamotě.
Navrhuji podivat se na šesti minutové video aby jste si na to udělali vlastní názor: http://www.falungong.cz/
GeorgeLD
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: So Sep 22, 2007 8:15

Re: Ešte raz Falun Gong

Príspevok od používateľa GeorgeLD »

No čekal jsem, až se tu objeví nějaká takováto perlička. Tak já ještě zareaguji, ikdyž je těžké diskutovat s někým, komu šplouchá na maják. (vlastní zkušenost, bohužel)

Nechce se mi celý tvůj příspěvek rozplétat, takže jen pár reakcí. Jo a nareaguji úplně na tebe, spíše chci ať je to srozumitelné těm, co to budou číst.

Takže předně, po mé vlastní zkušenosti a po informacích, které jsem nastudoval, považuji Li Hongzhiho, leadra Falun Gongu, za obyčejného podvodníka, který prostě toto všechno začal kvůli penězům. (viz linky v příspěvku výše)
Takže v té době si nebyl úplně při smyslech? Dávaš tady nějaké odkazy vyjádření ČKS (čínské komunistické strany), které jsou plné lži.
Ano, v té době jsem nebyl úplně při smyslech, neboť jsem byl zmanipulovaný leadrem FG. Bylo to v mých 17ti letech, kdy jsem se jen zajímal o buddhismus a dostal se, bohužel, k Falun Gongu. Vyjádření Čínské vlády, o které tvrdíš, že jsou plné lží, ale přitom jsi se na ně nikdy ani nepodíval (Li Hongzhi totiž straší všmožnými důvody, aby je učedníci nečetli), jsou velmi dobře oragnizované (viz web výše) a kromě faktických údajů o Li Hongzhim obsahují spoustu článků o Falun Gongu pocházejících od bývalých praktikujícícíh. (typický následovník FG si ale stejně myslí, že byly napsány pod tlakem). Kdybych si je přečetl už dříve a nedal na ty nesmysly z FG, mohl jsem si celou tuto patálii ušetřit. Kromě vyjádření Čínské vlády je Falun Gong označován za sektu také odborníky na kulty z USA. (viz web výše)
Jak mluvíš o tom, že Mistr mluví o mimozemšťanech, o Davidu Coperfieldovi a o své osobnosti, tak o všech těchto věcech mluví ve svých starších článcích. Kdybys je četl, tak bys to věděl.
Li hongzhi ve své publikaci "Falun Gong", která byla jedna z prvních (ne-li první) a byla vydaná okolo roku 1994, přesvědčuje čtenáře, že David Copperfield umí levitovat - v Číně měl totiž v té době vystoupení, jak prochází Čínskou zdí. Pakliže je k tomu ještě co říct, tak na internetu je dnes volně k dohledání autor triku i postup. Jenže toto obyčejní Číňani v době začátku šíření FG nemohli vědět ani nějak dohledat, proto zřejmě Li Hongzhimu nepřišlo až tak špatné tuto fantasmagorii šířit.
Není to apokalypsa jak si představují lidé, že hoří budovy, lidé panikaří, obrovské potopy atd.
Jedna z vícero básní Li Hongzhiho, které musí jeho následovníci číct:
„Jeseň ešte nekončí a jar už nastúpi V čo človek neverí, všetko prichodí Nebesá sa prudko otvárajú, Zem horí Zlo sa skrýva, utekajú ľudia skazení Gong sa rúti dnu, duchovia vyjú a kvília Učeníci Dafa vystupujú do deviateho nebai Nebo a zem pod kontrolou, napravené Tao ľudského sveta „
Mistrovi články jsem přečetl několikrát a nikde neříká: ,, jsem tisíckrát vyšší než buddha,, nebo ,,jsem vyšší než Ježíš,, Můžeš sem dát úryvek z nějaké jeho knihy, nebo článků, kde to říká? Mistr říká, že Ježíš je nádherný a že je na úrovní tathagáty, stejně tak buddha.
Li Hongzhi postupně vylíčil představu světa s určitým řádem, jak by se na ní měl dívat jeho správný učedník. Různé mytologické bytosti, jako jsou buddhové, do tohoto světa umístil. Sebe pak, a to je již fakt, označil za stvořitele tohoto světa. Tvá odpověď, že Li Hongzhi nikde netvrdil, že je výše než buddha, Ježíš nebo křesťanký bůh, je proto vyhýbavá (stejně jako jednání leadra FG). Li Hongzhi se totiž průběžně ozačuje za všechno možné nepřímo, čímž klame a zavádí čtenáře a jak to jeho učedníci přebírají lze vidět v příspěvku na který reaguji, neboť to pak jeho učedníci používají také.
Pár úryvků zde dám s radostí:

Řekl bych, že jsi úplně sešel z cesty. Píšeš tady něco o posednutí zvířetem, ale řekl bych, že jsi sám posednutý. Když to nechceš praktikovat, tak to nepraktikuj. Nikdo tě nenutí, ale nekritizuj Falun Gong a neodvracej lidi od učení, které jim může přinést velký prospěch.
Tady jsi mě opravdu rozesmál. Zaprvé neříkej, že mě nikdo nenutí (respektive nenutil), není to pravda. Ledaže bys nepovažoval konání v důsledku zmanipulování za nucení. K posednutí zvířetem, to je no comment. Typická věc, kteoru Li Hongzhi píše ve svých prvních dvou knihách a to proto, aby jeho následovníci nedělali jiný qigong, protože by je mohlo posednout zvíře.
Pro nezainteresované: jsem zde "nařčen" že jsem sešel z cesty, protože toho se typický následovník FG bojí - Li Hongzhi jim totiž průběžně vytvořil škaredý obrázek toho, co se stane, když sejdou z cesty, když přestanou praktikovat nebo NEDEJBOŽE když by snad měli něco proti němu nebo proti FG.
Zde bych rád na závěr navázal: nejhorší co se může podle Li Hongziho člověku přihodit je, když by měl něco proti FG. Čeká ho opravdu hrozivý osud. Já jsem tedy na tom podle Faluňáku tedy dost špatně. Malý úryvek:
„Někteří lidé říkají: „Až zemřu, bude po všech zlých věcech, co jsem udělal, veta.“ ... Avšak tento „konec“ není skutečným koncem: jste uvrženi někam, kde je to strašně špinavé – nejšpinavější místo ve vesmíru. Bohové všichni říkají , že lidský chrchel je ta nejšpinavější věc. Vy budete vhozeni do hrnce s chrchly. … Povězte, jaký to asi musí být pocit! Zůstane tam navždy a nikdy nebude schopen odejít. … Šákjamuni o tom nehovořil do takové míry. Mluvil pouze o Peklu a zmínil osmnáct úrovní Pekla. … Někdy říkám, že ani osmnáct úrovní Pekla nestačí k tomu, aby vyrovnala člověkův hřích za poškozování Velkého Zákona. Právě jsem vám řekl o něčem hrozivém!“

Možná těm co to čtou přijde směšné, že tomu někdo vůbec může věřit, ale k tomu aby se tak stalo vede postupná cesta a skutečně to možné je. Za mě osobně je Li Hongzhi ten největší podvodník a lump, na kterého jsem v životě narazil, protože ikdyž vás někdo připraví o peníze a jste na mizině, tak tenhle člověk vás připraví o svou vůli a to je děs.
Napísať odpoveď